Trenerzy koni i dżokeje poszukiwani!

Jestem studentką 5 roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Prowadzę badania do pracy magisterskiej, które dotyczą cech osobowości charakterystycznych dla osób pracujących z końmi.

Jeżeli jesteś *TRENEREM KONI*, czyli osobą która:
- przynajmniej od 5 lat zajmuje się układaniem koni,
- lub pracowała przynajmniej z 50 końmi,

Jeżeli jesteś *DŻOKEJEM*, czyli osobą, która:
- posiada licencję dżokejską,
- lub zajmuje się zawodowo startami w gonitwach,

moje badanie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Do tej pory przeglądając podręczniki jeździeckie można było się natknąć na różne charakterystyki dobrego trenera koni i jeźdźca wyścigowego, jednak nie były one poparte rzetelnymi badaniami naukowymi. Uznałam, że warto to zmienić. Jest to prawdopodobnie pierwsze w Polsce badanie tego typu do którego pragnę Państwa zaprosić.
Składa się z 4 papierowych kwestionariuszy, których wypełnienie trwa ok. 40 min.
Badanie jest całkowicie anonimowe a wyniki będą interpretowane w sposób zbiorczy.

Z przyjemnością umówię się  na spotkanie lub ewentualnie prześlę kwestionariusze pocztą, wraz z kopertą zwrotną (wtedy będę potrzebowała dokładny adres).

W razie pytań jestem do dyspozycji, e-mail: jedrzejewska_agata@wp.pl

pozdrawiam serdecznie

Agata Jędrzejewska

Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 stycznia 2013 22:57
Na tym forum raczej nie znajdziesz ani jednych, ani drugich. Prędzej na finisz.pl
Myślę jednak, że najlepiej byloby skorzystać z kontaktów na stronie
http://pkwk.pl/docs/2012/Dane_kontaktowe_trenerow_koni_wyscigowych.pdf
i zadzwonić/wysłać bezpośrednio do trenerów. Zazwyczaj każdy trener ma na stałe dżokeja w stajni, więc miałabyś od razu sprawę załatwioną.
Dzięki za odpowiedź i podpowiedź🙂
Szukam różnych źródeł i na Finiszu też już się odzywałam.
W dobie wszechobecnego internetu być może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale może by się tak na Służewiec przespacerować?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 stycznia 2013 23:56
Zdecydowanie najlepiej  🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się