Cavaliada Warszawa

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lutego 2017 15:16
Od jakiś 2/3 lat jak pytam czy można wrócić na bilet jednorazowy, dostaję odpowiedź, że tak  😉 Fakt, że nigdy tego nie przetestowałam
Ja testowałam, 2 lata temu wyłaziliśmy zjeść i normalnie wracaliśmy, w zeszłym roku profilaktycznie pytałam o to na bramce i pani powiedziała, że nie ma problemu z powrotem (Torwar).
W zeszłym roku wychodziłam i wracałam na jednodniowym bez problemu.
Ma ktoś bilet na sobotę na sprzedaż?
Podobno do końca marca organizatorzy mają zdecydować czy będzie Cavaliada w Kołobrzegu, a raczej potwierdzić zawody, bo data już jest ustalona. Na razie wymyślają jakieś rozwiązanie, gdyby miało być to samo niebezpieczeństwo jak ostatnio, że zmyje parkur. Usłyszane w jakimiś wywiadzie z jednym z organizatorów.

Można wchodzić i wychodzić z Torwaru jak ma się bransoletkę na jeden, dany dzień?
carola_a, dwa posty wyżej...
MUUUSZĘ się pochwalić!!! Od dwóch sezonów nawet nie wchodziłem na ten temat, żeby się nie denerwować. W zeszłym roku nie miałem absolutnie czasu, żeby być na Cavaliadzie, a w tym sytuacja portfelowa nie pozwoliła mi nawet pomarzyć o biletach na zawody. I co? Wczoraj wieczorem dostałem w prezencie wejściówki na cztery dni, dla całej naszej rodzinki. Świat przez chwilę stał się piękny ;-) 
No i pięknie Misiek69   😀

Ja mam wejściówki tylko na niedzielę, ale w sumie najbardziej mi pasuje. Jakbym chciała całe 4 dni to albo by mnie z domu wymeldowali albo z pracy.
Ja za to od zawodnika kupuję dodatkową opaskę na 4 dni z wejściem na stajnie itd.  🏇 koszt takowej to 250zł więc nie jest źle
W końcu uda mi się dotrzeć na Cavaliadę, próbuję chyba od 3 lat i w końcu się udało  😅 Co prawda tylko w piątek, ale zawsze coś ^^
a czy jest na torwarze przewidziane miejsce do zakupienia jakiegoś obiadu? średnio widzi mi się siedzenie tam całej soboty o pustym brzuchu, albo taszczenie wora z kanapkami dla całej gromady ludzi, która ze mna jedzie.
I napewno jest dozwolone wychodzenie z Torwaru na bilecie jednorazowym?Nie ma problemu z ponownym wejściem?  W Poznaniu z tego co pamiętam jest to zabronione.
Obiad można kupić na piętrze w bufecie. W zeszłym roku można było wychodzić, trzeba mieć opaskę na ręku i ewentualnie bilet.
dziękuję  :kwiatek:
mam prośbę
Cavaliada wydaje taką gazetę - czy ktoś może mi ją wziąć z zawodów i dosłać??
I napewno jest dozwolone wychodzenie z Torwaru na bilecie jednorazowym?Nie ma problemu z ponownym wejściem?  W Poznaniu z tego co pamiętam jest to zabronione.

Odkąd zakładają opaski również przy biletach jednodniowych, czyli od 2 lub 3 lat (kiedyś opaski były tylko przy karnetach, a na pojedyncze dni wchodziło się z biletem) można wchodzić i wychodzić do woli.
Ja tam zabieram wałówkę. Drogie jedzenia mają jak w 5* hotelu 🤔wirek:
Ewentualnie wyskoczę do Maca czy czegoś w okolicach Torwaru :P
Dodo Przypomnij mi proszę tak w piątek wiadomością na PW. Pozbieram co będzie i Ci wyślę.
Dava   kiss kiss bang bang
17 lutego 2017 21:07
mam prośbę
Cavaliada wydaje taką gazetę - czy ktoś może mi ją wziąć z zawodów i dosłać??


O jaką Ci chodzi dokładnie? Horse Business?
Jeśli ta, to mogę Ci załatwić  :kwiatek:
Pytania, pytania:
1. Czy bilety np na czw można kupić w tym dniu w kasie na Torwarze?
2. Czy można wejść z małym psem? (Smycz, pies na rękach)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 lutego 2017 01:08
My też będziemy 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 lutego 2017 05:38
Dada w zeszłym roku widziałam pare ludzi z psami, więc mniemam, że można  😉 ale najlepiej do nich napisać na facebooku
z tego co widziałm, to biletów na czwartek jest sporo, więc pewnie będzie można kupić w kasie w tym samym dniu. Tylko zazwyczaj są droższe niż kupione wcześniej  😉
Dwa lata temu byliśmy na Cavaliadzie z naszą buldożką "Bójką" była jeszcze malutkim szczeniaczkiem, tak malutkim, że trzeba było non stop na ręku ją trzymać. I te sukinsyny na bramce nas nie wpuściły. Potem przemyciliśmy ją w torebce córki. Była tam nawet całkiem niezłą sensacją, bo na przerwach robił się koło nas niezły tłumek :-) Niektórzy z rv też powinni nas pamiętać :-)
Dada
Z psem raczej nie wejdziesz.
majek   zwykle sobie żartuję
21 lutego 2017 14:18
A po co pies na torwarze? Gdzie on sie tam wysika? Pod trybune?
A po co pies na torwarze? Gdzie on sie tam wysika? Pod trybune?



Niektórzy z psami widać muszą wszędzie wejść 😉 :P
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 lutego 2017 14:27
Bardzo lubię psy, ale nie koniecznie na zawodach 😉
Zwłaszcza te wszystkie puszczone samopas 😵
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 lutego 2017 14:47
Ja też nie kumam po co brać psa w takie miejsce. Nie ma roku, żeby jakiś pies się nie wyrwał i nie biegał wesoło pomiędzy przeszkodami, albo nie zaczął szczekać wtedy, kiedy na hali ma być cisza. Dla samego psa to raczej też marna atrakcja. Głośno jak cholera i dziki tłum. Zdecydowanie zrezygnowałabym z zabierania psa.
Dokładnie, Pies i zawody to niezbyt dobre połączenie. Nie mówię tu już o tych Jack'ach biegających na parkurze, ale nawet szczekanie może spowodować, że koń zestresuje się bardziej, zawodnik przez to też i będzie klapa z przejazdu... A to przez jednego małego, malusieńkiego i milutkiego, niegroźnego pieska, który nigdy przecież nie szczeka i ogólnie aniołek. Ja nie chciałabym, żeby na ważnych zawodach ktoś mi na widownie właził z psem i konia przez to jeszcze bardziej stresował
Może ma ktoś na sprzedaż 2/3 bilety na niedziele? 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 lutego 2017 09:52
Dominika.J bilety na niedzielę kupisz jeszcze np w empiku  😉 http://www.cavaliada.pl/pl/bilety/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się