Zagraniczne sklepy

Pomyślałam, że wątek się przyda. Każdy z Nas szpera po necie i znajduje fajne promocje, bądź artykuły niedostępne w Pl, a w przystępnej cenie, które warto mimo drogiej przesyłki zamówić.
Szukałam informacji o zagranicznych sklepach wątku o sklepach internetowych, jednak w natłoku informacji o polskich sklepach nie za bardzo można doszukać się przydatnych informacji.
Proponuję aby pisać o polecanych i niepolecanych zagranicznych sklepach stacjonarnych i internetowych.

Ja zacznę od calevo.de, calevo.com. (DE)
Sklep z profesjonalna obsługą, zamawiałam u nich derki i ubrania. Bardzo szybka przesyłka.

Reitsportklawunde,  który wystawia bardzo dużo swoich produktów na niemieckim ebayu. Można kupić promocyjne artykuły w bardzo niskiej cenie.

hooks.se Tutaj z tego co wiem zdania podzielone. Ja osobiście czekałam 2 mce na przesyłkę ogłowia i skarpetek. Ogłowie przyszło nie w tym rozmiarze, który zamawiałam. Następnie czekałam kolejne 3 tygodnie na odłowie w dobrym rozmiarze. W ramach rekompensaty hooks, pozostawił mi pierwsze ogłowie. Tak więc, nie mogę narzekać.

Obecnie szukam sklepów internetowych we Francji? Ktoś może coś polecić

istnieje taki watek:

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,6593.0.html
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.