Teraz słucham

uwielbiam Cristine  😍
Awww  😍

  😍
Nareszcie wyszedł teledysk do "Perfect"  😍

   😍


Tunrida-a u mnie ostatnio:

😀
Danheim jest cudowny. Klimatyczny.  Biegam przy nim. A ostatnio się zasłuchuję koncertem
Początek może być trudny dla pospolitego słuchacza, ale od 2:56 jest bosko
Od pewnego czasu też obserwuję a raczej podsłuchuję poczynania tej grupy,dla mnie idealne na  tę porę roku  🙂 żałuję tylko, że tekst nie może być dla mnie żadnym przesłaniem ale sama muzyka też oddaje sporo.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 listopada 2017 17:13
Trzeba być chyba świrem jak ja żeby pokochać muzykę z My Little Pony 😍
Open up your eyes

I Sia! Jako kucyk! 😜
Rainbow
Całkiem przyjemne  😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 listopada 2017 19:57
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2017 16:53
Duszę na replay'u od wczoraj, co to będzie za płyta  😍 😍 😍
Fall Out Boy - HOLD ME TIGHT OR DON'T
jeden z najfajniejszych supportów jaki widziałam w życiu  😀
Pumarosa - Priestess
Taka jedna zwariowana piosenka  😎



N.E.R.D. ft. Ed Sheeran - "Lifting You"
infantil- fajna ta Pumarosa.  :kwiatek: Co prawa większość numerów na jedno kopyto, przy pierwszym przesłuchaniu, ale zdecydowanie ciekawe!
Szukam hitów disco lat 80-90. typu cheri cheri lady, you're a woman i'm a man, bielyje rozy. Ktoś coś? :kwiatek:
Ja żyję po to by słuchać disco lat 80', mam playlistę około 300 najbardziej popularnych, napisz na priv czego Ci najbardziej potrzeba i w jakich ilościach  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 stycznia 2018 20:35
Joryj Kłoc -- SIADAJ SIADAJjak zwykle nie chodzę na koncerty to na ich baaardzo chętnie bym pojechała  😍
Lelek - Perun
a u mnie dzisiaj ogólnie Maanam, ale głóóóóównie... kieeeedyś tyyyle miałam w głowie
ostatnio zakochałam się w przeróbkach aktualnych piosenek na styl lat 80's, bo to jedyny sposób w jaki jestem w stanie ich słuchać  😁 ale...
to wymiata wszystko! I ten teledysk  😍 😍 😍
safie, dzięki Ci za Joryj Kłoc 😍

No i stałam się dzięki temu fanką liry korbowej 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 kwietnia 2018 09:05
Bardzo utalentowany chłopak:

jego własne:


i cover covera:

Nie mogę się odczepić od tego:


😍
Dedykacja z okazji św niepodległości dla  narodowców  🥂
Ktoś słucha Amy Winehouse? Która płyta najlepsza? Chcę kupić na prezent.
Za życia Amy wydała tylko 2 płyty. Frank to była płyta bardziej jazzowa, soulowa, specyficzna, nie dla każdego słuchacza. Back to black to już komercyjny sukces, piosenki z tej płyty były grane w radiu. Trzeci to album wydany pośmiertnie, ale przyznam, że nie znam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się