Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

poprzednia następna
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach  (Przeczytany 61609 razy)
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #450 : Lipiec 25, 2017, 13:56:07 »
Odpowiedz cytując
W Mikołajkach jest stajnia przy basenie ,,Gołębiewski".
#link
,,Nienawidzę nienawidzić ludzi, których nienawidzę
Tych których na co dzień widzę, lecz których nie mogę widzieć."

<Unikat ,,Nienawidzę">
Becia23

Permanent verbal diarrhoea

« #451 : Lipiec 25, 2017, 18:29:50 »
Odpowiedz cytując
Dzięki wielkie, będę wiedziała na przyszłość kwiatek
#link
"Wszystkich zadowolić nie sposób, ale wszystkich wk*ć to już łatwo" lol
kaloe

WWW Moje ogłoszenia
« #452 : Wrzesień 22, 2017, 07:14:58 »
Odpowiedz cytując
Może ktoś chciałby skorzystać z treningów, naprawdę warto. Pierwsze treningi odbędą się 28-09 ( czwartek) , trenerka dojeżdża do stajni.

https://www.facebook.com/groups/1477557252324349/?multi_permalinks=1478177052262369&notif_t=group_activity&notif_id=1506058607110226
#link
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #453 : Wrzesień 23, 2017, 16:56:54 »
Odpowiedz cytując
kaloe daj więcej info, może być na PW wink wprawdzie 28 odpada, bo będę jeszcze w delegacji, ale kolejne terminy chętnie rozważę duży uśmiech

A przy okazji zapraszam: https://www.facebook.com/events/352596758507674/?ti=cl mam nadzieję, że będzie fajna impreza i nowa tradycja uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2017, 11:45:40 wysłane przez marlin1990 » #link
kaloe

WWW Moje ogłoszenia
« #454 : Wrzesień 23, 2017, 20:55:47 »
Odpowiedz cytując
Co chciała byś wiedzieć?
#link
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #455 : Wrzesień 24, 2017, 11:43:33 »
Odpowiedz cytując
Cena, jakie koszty dojazdu, treningi indywidualne czy grupowe? Reszta chyba mi się wyświetliła już na fb po dodaniu mnie do wydarzenia.
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #456 : Wrzesień 24, 2017, 20:52:39 »
Odpowiedz cytując
kaloe daj więcej info, może być na PW wink wprawdzie 28 odpada, bo będę jeszcze w delegacji, ale kolejne terminy chętnie rozważę duży uśmiech

A przy okazji zapraszam: https://www.facebook.com/events/352596758507674/?ti=cl mam nadzieję, że będzie fajna impreza i nowa tradycja uśmiech

Ja chciałam przyjechać, o ile udałoby się konia wypożyczyć ze stajni (miałam w planach zadzwonić i porozmawiać z właścicielami), ale prawdopodobnie będę wtedy miała zjazd na studiach...
 Jak zwykle uczelnia poda terminy zjazdów i plany kilka dni przed rozpoczęciem zajęć  zły
#link

<Unikat ,,Nienawidzę">
annamazonka

« #457 : Listopad 29, 2017, 21:01:59 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny jest jakiś godny polecenia rymarz w naszym województwie ? Słyszał ktoś może ?
#link
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #458 : Grudzień 05, 2017, 12:35:20 »
Odpowiedz cytując
Hej! Mamy możliwość zorganizowania konsultacji z Traveling Saddler. Konsultacje z zakresu dopasowania siodeł, możliwość przyjechania z własnym koniem. Miejsce konsultacji stajnia 3 km od Ełku. Więcej informacji na fb: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1513056262144828&id=574754082641722
#link
Design

Moje ogłoszenia
« #459 : Kwiecień 13, 2018, 09:10:15 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny wybiera się do mnie Pani Blanka Wysocką. Jakby któraś z Was chciała się podpiąć pod wizytę to zapraszam na priv. Narazie poza mną jest zainteresowana tylko jedna dziewczyna spod Goldapii. Miło byłoby jakbyście też puściły info w świat.
#link
Cricetidae

« #460 : Czerwiec 18, 2018, 21:56:48 »
Odpowiedz cytując
CZy jest gdzieś w okolicy Lidzbarka Warmińskiego (może być tak do 30-40 km) jakaś stajnia w której można pojechać w teren?
#link
yegua

Moje ogłoszenia
« #461 : Czerwiec 19, 2018, 06:05:46 »
Odpowiedz cytując
Hej, czy jest tu ktoś z okolic Reszla, kto jeździ do Wrocławia?
#link
rtk

« #462 : Czerwiec 25, 2018, 21:22:45 »
Odpowiedz cytując
Wybieramy sie na Mazury, jest to dla nas zupełnie obcy rejon kraju. Szukamy klimatycznego noclegu nad jeziorem. Gdzie szukać? Polecicie jakies miejsce? Co warto zobaczyc? Jak planować kilka dni urlopu zeby zobaczyc jak najwiecej? Pomocy :-)
#link
Tusia2012

« #463 : Czerwiec 26, 2018, 07:37:55 »
Odpowiedz cytując
Ja polecam Ryn i okolice. Na zamku noclegi klimatyczne i bardziej ekskluzywne a okolicznych wsiach np Skorupki, Mrówki bardziej kameralnie - nad jeziorem w lesie. Z Rynu jest wszędzie blisko - do 20 km jest Giżycko, Mrągowo, Kętrzyn i Mikołajki.
#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #464 : Czerwiec 26, 2018, 07:39:23 »
Odpowiedz cytując
Rtk, pół życia jeździłam do SK Żabieniec koło Mrągowa. Pensjonat w lesie, nad jeziorem. Blisko OW w którym można wypożyczyć rower wodny, łódke, wędkę. Z atrakcji w okolicy... hmmmm jak samochodem, to w ciągu godziny dojedziesz wszędzie wink sanktuarium w Świętej Lipce, zamek w Reszlu, Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, Olsztyn i jego starówka, Giżycko, Ryn (zamek) Mikołajki (port, żaglówki) Ruciane Nida (najlepsze gofry  wysmiewa ) Kętrzyn i piękne Stado Ogierow, dalej siedziba Hitlera w Gierłoży. Żeglarsko warto zawitać w Sztynorcie, Węgorzewie (koncerty, szanty) i wiele, wiele innych... oczywiście otulina Puszczy Piskiej, więc spacery piesze/konne... w Pieckach też jest leśniczówka, tam skromniej i taniej i miejsce też super położone. Nad tym samym jeziorem co Żabieniec.
Jak kilka lat temu zrobiłam mojej Mamie objazdówkę po mazurach, to spokojnie zajęło nam to 5 dni wink z popływaniem stateczkiem turystycznym doliną Rozpudy, z odpoczynkiem i leżingiem na plaży, ze zbieraniem jagód. Naprawdę niewiele tam jest atrakcji wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2018, 13:53:11 wysłane przez Megane » #link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
akselka

WWW Moje ogłoszenia
« #465 : Czerwiec 26, 2018, 12:10:47 »
Odpowiedz cytując
Rtk, jak szukasz kompletnej ciszy i spokoju to Puszcza Borecka to jest to uśmiech. Najczystsze powietrze w Polsce, dzicz w pozytwnym tego słowa znaczeniu i nie ma tak wielu turystów, a też wszędzie niedaleko,a atrakcji moim zdaniem wiele uśmiech.. Piramida w Rapie,cudowne lody w budce rodem z PRL jakby czas się zatrzymał w Baniach Mazurskich, bunkry w Mamerkach, mosty w Stańczykach, zwalony most w Grądach Kruklaneckich, diabelski kamień w Puszczy(ogromny głaz narzutowy z odbitą diablą łapą), żubry w Wolisku, spływy kajakowe "dzikimi"rzekami, Giżycko,Olecko, Węgorzewo, Gołdap i jej tężnie m.in. niedaleko... Atrakcji jest mnóstwo, tylko też zależy dużo od tego co kto uważa za atrakcje,bo dla jednego to np.wesołe miasteczka,a dla drugiego już np.niezwykłe okazy przyrody duży uśmiech.
Jak coś to mogę podrzucić fajne miejsca noclegowe na priv uśmiech
#link
uśmiech
rtk

« #466 : Czerwiec 26, 2018, 12:39:51 »
Odpowiedz cytując
akselka, no jasne! Podrzucaj!

a koniki jakies na mazurach sa? wink
#link
Design

Moje ogłoszenia
« #467 : Czerwiec 26, 2018, 13:52:32 »
Odpowiedz cytując
akselko ja już rtk na Wydminy namawiam i na Twoje tereny;)
#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #468 : Czerwiec 26, 2018, 14:08:24 »
Odpowiedz cytując
rtk jeśli się zdecydujesz na Wydminy, to kiedyś dość fajne konie i tereny mieli w Pozezdrzu (tereny się nie zmieniły hihi ), jeśli skorzystasz z okolic, które ja powyżej zaproponowałam, to SK Żabieniec posiadała konie. Tzn nie wiem zupełnie jak tam teraz jest i kto to dzierżawi, ale konie były tam zawsze. W samej stadninie nie byłam już kilka lat, a tylko przejazdem, ale w zeszłym roku konie tam były uśmiech no i pensjonat był sympatyczny. Teraz szczerze, nie wiem jak tam jest, kiedyś to było przesympatyczne miejsce.
Chodzi mi o to miejsce https://zabieniec.spanie.pl/zakladka/fotogaleria#a bo na fb widzę, że strona jest podkradziona przez wcześniejszą dzierżawczynię, która przeniosła się z końmi do Kosewa do miejsca z halą wink a nadal administruje stroną stajni uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2018, 14:16:45 wysłane przez Megane » #link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
TRATATA

Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!

Moje ogłoszenia
« #469 : Czerwiec 26, 2018, 21:22:34 »
Odpowiedz cytując
Megane - jak to niewiele jest u nas atrakcji? Do wyboru do koloru tak jak w każdym miejscu w Polsce.
rtk - blisko mnie, pod Giżyckiem, jest agroturystyka "z fasonem" oraz "miła stajnia", oba miejsca mają blisko do plaży, ładne pokoje, właścicielki bardzo sympatyczne i konie i jazdy na fajnym poziomie.
#link
Konie to nie wszystko, można bez nich żyć! -ale po co się męczyć.

akselka

WWW Moje ogłoszenia
« #470 : Czerwiec 26, 2018, 21:41:21 »
Odpowiedz cytując
Design, o tak, tereny to mam boskie nieskromnie powiem :P. Sama jestem zakochana  love. Z każdym wypadem w teren jaram się moją okolicą tak jakbym dopiero tu przyjechała  icon_redface duży uśmiech
#link
uśmiech
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #471 : Czerwiec 27, 2018, 19:20:12 »
Odpowiedz cytując
Rancho Zielony Koń koło Mrągowa! Jezioro (można wypożyczyć sprzęt wodny), rzeka, konie, las-czego więcej trzeba? (byłam tam na zawodach, super miejsce)
Stajnia Gajrowskie- blisko Puszczy Boreckiej i rzeki (jeziora w okolicy). Nie byłam, mimo że od rodziców mam blisko, ale lokalizacja fajna.

edit: niedaleko Puszczy Boreckiej zawsze możecie jeszcze odwiedzić Indiankę  emoty327
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2018, 19:24:24 wysłane przez Dementek » #link

<Unikat ,,Nienawidzę">
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #472 : Wrzesień 05, 2018, 07:54:55 »
Odpowiedz cytując
Szukamy fajnych ludzi do sekcji jeździeckiej wink https://www.facebook.com/100001343723937/posts/1753097718078335/
[CIACH]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2018, 10:50:04 wysłane przez Livia » #link
JoanaKerulyte

« #473 : Wrzesień 05, 2018, 23:15:46 »
Odpowiedz cytując
Fajnie że tyle nas jest na Mazurach!  lol
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #474 : Wrzesień 09, 2018, 15:00:13 »
Odpowiedz cytując
marlin1990- link nie jest dostępny dla wszystkich...
#link

<Unikat ,,Nienawidzę">
marlin1990

Moje ogłoszenia
« #475 : Wrzesień 09, 2018, 17:05:06 »
Odpowiedz cytując
Demetek szczerze mówiąc nic na to nie poradzę, chciałam zawrzeć więcej szczegółów w wiadomości, ale zostało to uznane za reklamę  icon_rolleyes mogę zaprosić wszystkich zainteresowanych na PW, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, albo odeślę do właścicieli (my z koniem tam tylko stoimy, ale chciałam nagłośnić, bo fajna inicjatywa)  hurra! także zapraszam postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania  hurra!
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #476 : Wrzesień 25, 2018, 22:56:57 »
Odpowiedz cytując
Czy w okolicy Ełku/ Giżycka jest stajnia z krytą ujeżdżalnią, prowadząca treningi ujeżdżeniowe/ skokowe?
#link

<Unikat ,,Nienawidzę">
TRATATA

Moje ogłoszenia
« #477 : Wrzesień 26, 2018, 11:29:27 »
Odpowiedz cytując
Upałty u Pani Szpilewicz i Sterławki Małe "z fasonem" tylko tam znajdziesz halę.
#link

Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #478 : Wrzesień 26, 2018, 17:12:28 »
Odpowiedz cytując
Tylko czy tam szkolą na poziomie złotej odznaki? W okolicy Ełku napewno jest jedna stajnia z halą, ale tam tylko rekreacja jest... Lipa  smutek

Edit: przez Upałty tyle razy przejeżdżałam i nue miałam pojęcia, że tam jakaś stajnia jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2018, 17:15:30 wysłane przez Dementek » #link

<Unikat ,,Nienawidzę">
TRATATA

Moje ogłoszenia
« #479 : Wrzesień 27, 2018, 13:54:05 »
Odpowiedz cytując
Czy na poziomie złotej odznaki to nie wiem ale z pewnością więcej niż rekreacja. Dzwoń, pytaj, obie właścicielki są sympatyczne i wszystko powiedzą.
#link

Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 19 zapytaniami.