URODZINY RE-VOLTOWICZÓW prezenty EDYCJA IV (2013).

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 września 2013 07:22
ode mnie kasa poszla w sobote. Dzisiaj przelew powinien juz byc.
no dobra, koniec miesiąca. ciska trzeba komuś przypomnieć czy udało się od wszystkich kase dostać 🙂 ?

p.s. dalej nie mam pomysłu na prezent... damn it 🙁
ja właśnie puściłam przelew 😡
Mi trzeba przypomnieć  😡 jak zwykle.
Zaraz robię. Ile było teraz proszę jeszcze raz mi napiszcie  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 października 2013 07:43
35zł  😉
ciska kasa doszła?  :kwiatek:
A więc.
Mam przelewy od :
Forty
Rudej77
Nopebow
Zabeczki
Baffinki
Cierpienie
Fin

Czyli jeszcze czekamy na : Akkzi , Hanoverke, Lockmittel , Zairke , Ash , Pokemon , Aien, Kasije
Już robię przelew wybaczcie  :kwiatek: Zrobiłam polecenie przelewu dla Ciski ale przez nieogarnięcie wpisałam zamiast 30 września, 30 października. Więc musiałam to odkręcić. Przelew już poszedł , jeszcze dziś powinien być 🙂
Doszły przelewy od Ash i Kasiji .  😉
to jeszcze dziś jakieś przelewy poszły. Ciska zajrzyj tu jutro, napisz od kogo jeszcze i bedziemy przypominać 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
01 października 2013 21:03
Dziewczyny jutro postaram się dosłać te 35zł 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
02 października 2013 07:21
Ma ktoś pomysł na prezent dla mnie ?  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 października 2013 07:33
tak.... 🙂 oddaj go mi  😁
Miałam zajrzeć więc : nic nowego nie dotarło  😉
cisko nie ma przelewu ode mnie?  🤔
No nie , sprawdzałam przed chwilą/
ogh sprawdziłam i ja. Popieprzyłam, wpisałam październik nie wrzesień, już puściłam. Przepraszam  :kwiatek:
poszły przypomnienia 😎
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 października 2013 12:23
ode mnie kaska pewnie juz doszła do Ciski albo jeszcze idzie, w każdym razie przelew już puszczony :kwiatek:
Aaaaaaaaaaaaa! Zapomniałam! Mam rzeźnię 🙂
Już poszły 🙂 Sorki  :kwiatek:
Ciska byłabyś tak uprzejma, i sprawdziłabyś jeszcze raz przelew ode mnie z ostatnią ratą? Był puszczany z innego niż moje konto, i miała być wysłana reszta, czyli w sumie 85zł, a nie samo 50. (tyle oddałam koledze). Jestem dość zaskoczona, nie ukrywam i chciałabym to wyjaśnić.
Mery dziękuje bardzo za przypomnienie  :kwiatek: 🙇 Kompletnie mi wyleciało z głowy.
Już przelałam, więc jutro powinna Ciska odnotować wpłatę.

Bardzo Was przepraszam za opóźnienie, skleroza nie boli  :kwiatek: 😡
Kochani  mam problem z komputerem , oddaje go do serwisu i przez kolejny tydzień nie bede  miała kontaktu z voltą.
Więc  prosze bez paniki  😉

edit:
mam przelewy  od  Pokemon , Zairki ,Hanoverki

i ogarnęłam iż Aien  zapłaciła 3 i 4 rate razem 🙂
Cieszę się, że się wyjaśniło 😉
a czy jak ja chce od Was torebke, ktora sama musze odebrac ze sklepu, to moge po prostu poprosic o przelew tych 2 stówek na konto 🙂 ?
ash   Sukces jest koloru blond....
08 października 2013 14:35
mery, możesz. Ja tak zrobiłam w poprzedniej edycji.
kermit   Horses horses everywhere ..
08 października 2013 17:09
Ciska - jak wrocisz to ja tez prosze o kase poniewaz prezent juz mam  😉

I pamietajcie prosze o mnie przy kolejnej zbiorce/liscie z zapisami na nowy rok  😎
Dostałam laptopa zastępczego ale dziala tak że ledwo się tutaj zalogowałam i nie ma mowy o dostaniu sie na konto. Jeśli mi się to uda to oczywiscie Mery i Kermit dostaną kaske a jak nie to nietety musze czekać na swojego laptopa. Już za nim tęsknie  😁

Pytanie mam do Kasiji , jako że boje sie iż pw nie dojdzie przy prędkosci tego komputera, czy dotarły do Ciebie zaległe rękawiczki z Oksera tak jak obiecali ?
Mam laptopa !
Dziś robie przelewy . 🙂
dzieki Ciska za kaske! 🙂

ale niestety, torebka, ktora chcialam kupić jednak nie okazała się taka ładna na jaką liczyłam... chyba za tę kasę pójdę do dentysty i zrobię sobie plombę, a co! będę miała najoryginalniejszy prezent ever 😉!
Jest to jakiś pomysł , ja u dentysty byłam w piątek( po minucie na fotelu byłam już mokra i trzęsły mi sie ręce). Baw sie dobrze  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się