URODZINY RE-VOLTOWICZÓW prezenty EDYCJA IV (2013).

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
27 listopada 2012 23:07
10. Jara
11. Ruda77
12. Solvi
13. Ituch
14. Behemotowa
15. lockmittel
Laski, ja się nie bawię w przyszłym roku, więc i ściągaczem długów nie będę 🙂
Ja bym sie chciala dolaczyc, ale nie wiem, jak z transferem zagranicznym, czy moglabym wyslac komus pieniadze paypalem, albo przelewem bezposrednio na konto  ❓
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2012 07:11
ikarina, No kasę wysyłamy Cisce na konto 😉
Możesz do mnie na PayPala, a potem ja sobie to ściągnę i przeleje do Ciski 🙂
Dzionka no wiesz co, wstyd się z nami nie bawić  👿  🤬

ikarina
z przelaniem pieniędzy to chyba nie będzie problemu. Tylko koszt wysyłki prezentu do Ciebie będzie wyższy. Chyba, że prezent będzie tam od Ciebie. Trzeba Ciskę podpytać co i jak.


Ja mam natomiast pytanie odnośnie osób chcących wziąć udział, a niedawno zarejstrowanych i np. mnie zupełnie  nieznanych (solvi) oraz o użytkowników nieletnich (Behemotowa). Jakie jest Wasze zdanie? Żeby później problemów nie było...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2012 07:22
Dla mnie mogą się bawić, ale pod warunkiem, że kasę płacą z góry.
akzzi, jakby co to moge te pare zlotych wiecej dorzucic 😉

natomiast mi sie wydaje, ze imprezy zwiazane z pieniedzmi powinny byc zamkniete dla osob pelnoletnich i uzytkownikow z nieco dluzszym stazem, nie figurujacych na "nieuczciwych". Sory, life is brutal.
Zapewne większość będzie miała takie samo zdanie, a już na pewno Ci, którzy brali udział w pierwszej edycji i wiedzą jakie później były przeboje  😤



Kto się podejmie ścigania/ upominania "zapominalskich"??? Bo Dzionka nas opuściła w tym roku.



edit: i ja jeszcze jestem zdania, że oprócz danych do wysyłki i daty urodzin powinien być podawany nr tel. Czasem się zdarza na prawdę komuś zapomnieć, a przez rok różnie bywa i można nie mieć np dostępu do internetu, więc wtedy łatwiej skontaktować się telefonicznie.
Ja nie dam rady z gory zaplacic wszystkiego, natomiast mam urodziny w grudniu, więc musze tak czy siak zaplacic calosc jeśli ma to sens i jeśli chodzi o mnie to mogę dac numer do moich rodzicow i wplacac przed terminem. Chyba, ze to jest problem, to trudno, będę musiala poczekac jeszcze rok, tyle, ze jestem odpowiedzialna i uwazam, ze mogę dac wszelkie kontakty i cokolwiek dac bym stala się osoba dla Was w miare rzetelna co do wplat i calej zabawy.
To w tym roku ja zaszaleje i zrobie sobie prezent na ćwiartke  😁

1. hanoverka
2. Arroch
3. fin
4. Ash
5. akzzi
6. zabeczka17
7. kermit
8.nopebow
9. Ircia
10. Jara
11. Ruda77
12. Solvi
13. Ituch
14. Behemotowa
15. lockmittel
16. Baffinka

I mogę również podjąć się ścigania i upominania  🏇
1. hanoverka
2. Arroch
3. fin
4. Ash
5. akzzi
6. zabeczka17
7. kermit
8.nopebow
9. Ircia
10. Jara
11. Ruda77
12. Solvi
13. Ituch
14. Behemotowa
15. lockmittel
16. Baffinka
17. Forta
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
28 listopada 2012 09:31
Ja nie rozumiem do końca...
Chciałabym się zapisać.

Całkowita kwota składki to 200 zł w 4 ratach, czyli rocznie 4 x 50 zł, tak?
ash   Sukces jest koloru blond....
28 listopada 2012 09:44
Jestem takiego zdania jak Jara. Osoby nowe, z małym stażem oraz niepełnoletnie mogą bawić się tylko jeśli wpłacą całość z góry.
Inaczej ja odpadam.
1. hanoverka
2. Arroch
3. fin
4. Ash
5. akzzi
6. zabeczka17
7. kermit
8.nopebow
9. Ircia
10. Jara
11. Ruda77
12. Solvi
13. Ituch
14. Behemotowa
15. lockmittel
16. Baffinka
17. Forta
18. wilczyk

w ramach niepełnoletności wpłacę całość z góry  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2012 09:59
Ja nie rozumiem do końca...
Chciałabym się zapisać.

Całkowita kwota składki to 200 zł w 4 ratach, czyli rocznie 4 x 50 zł, tak?


Tak. I kiedy będą się zbliżać Twoje urodziny wybierasz prezent za 200zł.
1. hanoverka
2. Arroch
3. fin
4. Ash
5. akzzi
6. zabeczka17
7. kermit
8.nopebow
9. Ircia
10. Jara
11. Ruda77
12. Solvi
13. Ituch
14. Behemotowa
15. lockmittel
16. Baffinka
17. Forta
18. wilczyk
19. nefferet
W sumie Was rozumiem, bo widzialam tez jak mieliscie tez troche problemow w ostatniej edycji. Mogę wplacic calosc po swietach? Wtedy będę wyplacalna, bo na razie moglabym tylko polowe.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2012 11:16
Możemy zrobić tak, że jeśli osoby niepewne/niepełnoletnie do końca roku nie wpłacą kasy są wykreślane z zabawy.
20.pokemon

I mi to na pewno trzeba przypominać!
ash   Sukces jest koloru blond....
28 listopada 2012 11:37
Możemy zrobić tak, że jeśli osoby niepewne/niepełnoletnie do końca roku nie wpłacą kasy są wykreślane z zabawy.


jestem za!
JARA, ty to masz łeb, w pełni się zgadzam. Jeżeli wszystko będzie na podanej zasadzie, to się wpisuję

21. Ikarina
Ja jestem jak najbardziej za!! W pierwszym terminie wplace na pewno polowe (i jak mi się uda to wiecej) i po swietach wysle reszte 🙂

21. Ikarina
22. Cierp1enie

witam w nowej części 🙂
Co do pełnoletności to pełnoletnia jestem 😉. Ale rozumiem waszą niepewność co do osób z krótkim stażem, więc jeśli istnieje taka opcja, to pierwszą ratę zapłacę od razu, a resztę  do końca tego roku 🙂 Bo 200 zł z marszu nie jestem w stanie zapłacić.
ash   Sukces jest koloru blond....
28 listopada 2012 15:04
Behemotowa, Solvi,  i inni.
Musicie nas zrozumieć. Takie zabawy mają dawać radość, a nie złość w trakcie ich trwania.
Nie znamy Was, jesteście nowe na tym forum.
Jeśli chcecie się bawić, to fajnie.🙂 Jeśli wywiążecie się z zobowiązań do końca grudnia 2012 (200zł uregulowane) to super!
Ja mam 17 lat, bawiłam się w ostatniej edycji i tylko raz spóźniłam się z wplata pare dni. Na pewno nie jestem w stanie wplacic calosci na raz, wiec jesli tak bedzie to wykreslam sie z zabawy 😉.
Jeśli chodzi o moją opinię to uważam, że nopebow skoro wywiązała się w poprzedniej edycji powinna normalnie płacić w ratach, natomiast jeśli chodzi np. o mnie to całkowicie rozumiem, bo całkiem niedawno zaczęłam się częściej i gęściej udzielać, więc postąpiłabym tak samo na Waszym miejscu. Jestem pewna, że do końca roku uda mi się zapłacić całość, więc dla mnie to nie problem, a zawsze będę miała już z głowy 🙂
Ash ja wszystko rozumiem 🙂 przyglądnęłam się troszkę poprzedniej edycji i mam nadzieję, że tegoroczna nie będzie pechowa nie tylko ze względu na 13 w dacie 😉
Ze swojej strony mogę zaproponować, że wpłacę już teraz wpisowe?
Jestem za, jeśli chodzi o to by dziewczyny wzięły udział, jeśli wyrobią się z wpłatami do końca roku.
I cieszę się, że się nie gniewacie za to, że ostrożnie podchodzimy do sprawy  nowych i nieletnich użytkowników :kwiatek:

Fajnie, że coraz więcej osób dołącza do zabawy i to w rozważny sposób, bez żadnych fochów, unoszeń się i obrażań, jeśli chodzi o nasze obawy 🙂


Solvi zasugerowałam się Twoim profilem.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się