Wątki pomocowe- raz jeszcze-ustalmy zasady!

Jak w tytule. Ja wiem, że trudno. Trzeba uważać, żeby naprawdę potrzebującego nie wylać z kąpielą.
Podyskutujmy, ustalmy i trzymajmy się ustaleń.
Przynajmniej tyle, że OFF TOPY są zakazane. Takie off off topy.
I, że osoba prosząca o pomoc musi być znana społeczności RV.
Nie z fikcyjnego nazwiska ale rzeczywiście znana. Mieć rekomendacje jeśli jest tu krótko.
Poszukać sobie kogoś, kto zechce zerknąć, sprawdzić.
Ja już mam dość bułeczek, nawet belgijskich. I tych oszczerstw i awantur obrzydliwych.
A chęć pomocy jeszcze całkiem mi nie zgasła.
Jednak koniom z Rybnika jej nie udzielę, przez to bagno, jakie się pojawiło.
👿
Znowu się zaczyna. W wątkach pomocowych tym razem proszący o pomoc są atakowani.
HALOOO!!! Jest tu jakaś MODERACJA??? Czemu nie reagujecie?
Do licha! Tyle lat toczyła się walka o Złocień. I jak już blisko celu to osoby, co w Krakowie były na szkolnej wycieczce będą sobie używać i zagłuszać prośby o pomoc.
taniu wysłałam ci PW , prosze odpisz , co do ataku jak to określiłas w wątku pomocowym o kucach w Złocieniu , sory o jakiej pomocy ty piszesz ? gdyby to ktoś prywatny napisałby ze szuka chętnych na adopcje kucy , na koszty ich utrzymania czy tym podobnych spraw a wyszłoby w toku ze NIE JEST W ICH POSIADANIU  i nie wiadomo kiedy będzie to nikt by go nie potraktowal poważnie , czyż nie tak by było ? , forumowicze ,,zjedli by go,, a tak postępuje w tym momencie fundacja , nadal śle apele o zbiórkę pieniędzy ( facebook ) na konie których nie ma i nie wiadomo czy wogóle bedzie mieć , bo gdyby mieli jakikolwiek ,,papier,, na odebranie ich to juz tych kucy nie byłoby w tym miejscu .
Odpowiedziałam na priv. Postępowanie trwa i trzeba poczekać na zakończenie. Wszelkie decyzje administracyjne muszą się uprawomocnić a każde odwołanie musi być rozpatrywane. Nie idzie to szybko. Machiny urzędnicze pomaleńku mielą.
A tak ogólnie to naprawdę zachęcam do ustalenia zasad. Ale chyba mi się nie uda nic uzyskać.  🙁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się