POTRZEBNE ZDJĘCIA!!!!

Zdjęcia z jazd też mogą być ale wolałabym takie bez jeźdźca 🙂 Tak jak napisałam - najważniejsze jest pokazanie jak wygląda ogier i klacz w postawie zootechnicznej. Poszukam jeszcze chętnych osób w dziale poświęconym koniom fryzyjskim. Dzięki za informacje 🙂 Misskiedis gdybym miała wykorzystać te zdjęcia, które wstawiłaś, to proszę wyślij mi w prywatnej wiadomości dane autora zdjęcia (imię i nazwisko), ewentualnie swoje dane, żeby prawa autorskie były zachowane 🙂
nowy profil na fb Naturalnie oczywiście http://www.facebook.com/pages/Naturalnie-oczywiście/224340731033203?ref=ts&fref=ts                          poszukuje zdjęć o tematyce naturalnej jazda na kantarze sznurkowym albo wogóle bez ogłowia praca z ziemii albo po prostu zdjęcie Waszego konia w halterze zdjęcia można wstawiać na tablicę albo wysyłać mailem na               naturalnieoczywiscie@interia.pl                       
z góry dziękuję
Ela-The-Best - Tutaj masz prawie zootechniczne zdjęcie mojego ogiera fryzyjskiego, niestety w bandażach i na chwilę obecną innego nie mam. Mogę zrobić jakieś inne jeśli chcesz, klacz i źrebięta też mam.



Tylko moje fryzy są bardziej w nowoczesnym typie, gdybyś chciała wielkiego, barokowego chłopa to pisz do KaroliLiderowej.
galopada_   małoPolskie ;)
13 grudnia 2012 08:23
Amarotsa bardzo, bardzo ,,prawie zootchniczne"  🤣  😉
Galopada_ -  A tam! Prawie idealnie  😁 A tak na poważnie, mam gdzieś zdjęcie strony bez grzywy, ale... tam też jest "prawie" 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 grudnia 2012 15:30
wow , jaka boska grzywa 🙂
galopada plamy na zadzie u kasztana na stronie2 są to plamy blend-or bardzo rzadko się zdarzają i są w 99,9 % u kasztanów natomiast plama występuje u gniadoszy bądź kasztanów w innym miejscu niż zad nazywana jest plamistością szlachetną 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
17 grudnia 2012 18:11
czarno-czarna jest u nas jeszcze jego siostra i tez ma plemy
plamki bend-or wcale nie sa takie rzadkie u kasztanow 🙂
To pewnie maja po rodzicach jesli sa wspolni albo po dziadkach 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 grudnia 2012 08:26
z wad zgryzu mogę udostępnić na dniach zdjęcie konia z karpim zgryzem. Przyda się?
Zdjęcia do artykułu o identyfikacji już posiadam, także dziękuję. Artykuł jest gotowy do wglądu na portalu. Obecnie szukam zdjęć koni fryzyjskich 🙂
Witajcie!

Dziękuję wszystkim za zdjęcia fryzów. Artykuł jest już gotowy i do wglądu pod tym linkiem:


http://devtest.nasze-konie.com/porady/40,czarne-perly-swiata-koni

zapraszam do lektury!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się