źrebaczek -wątek do usunięcia



moderacje ponownie prosze o zamkniecie wątku gdyż osiągnął poziom
b.analny
famka   hrabia Monte Kopytko
24 października 2012 13:09
nic nie rozumiem
twój czy nie twój ?
aniołek wychował sie u Pana Boga teraz przedł do diabła dajmy mu dom na ziemi niech sie nie zmarnuje jego anielskosc
O Boże..... zasili grono aniołków???
A tak serio, odłóż na bok aniołki tylko napisz co i jak, bo tekstu z linku się nie da czytać.
famka   hrabia Monte Kopytko
24 października 2012 13:22
ja szczerze mówiąc nie bardzo wogóle rozumiem sytuację
skoro stał u "anioła" to czemu trafił tam gdzie trafił ??????
czytałam dwa razy i dalej pustka o co chodzi
Ja nie wiem, ale to jest takie wzruszające!!!!!!!!!!!!  😕 😕 😕
wmd
famka   hrabia Monte Kopytko
24 października 2012 13:27
ahaaaaaa
jestem na bezplatnym urlopie bo nie jestem wstanie pracowac wydajnie z myslą ze w kazdej chwili aniołka spodkac moge w spozywczym
Z powyższego wynika, że autor jest osobą pełnoletnią.
Ha! Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać.
[quote author=belgijska bułeczka link=topic=89631.msg1563310#msg1563310 date=1351081571]
przychodziłam opiekować się nim szkolić do gospodarza właściciela klaczy był mi obiecany ale handlarz dał więcej .zaliczli odemnie nie chcieli teraz jego cena 3500 i stoji uwiązany u handlarza marnuje sie formalnie koń jest handlarza z truskawia pod wawą  dlatego apel na forum i kontakt ze mną a nie ogloszenie sprzedam .chce dla niego dobry dom bo to cudo jest.
[/quote]

A jaką masz sumę przeznaczoną na tego konia ?
Wcisnę kij w mrowisko: a dlaczego ten koń nie może iść na kabanosy? Przecież takie było jego przeznaczenie od początku, prawda?
kamykokrówka masz rację.Konie były i będą hodowane na rzez ale..zawsze koniarzowi szkoda gdy widzi takiego brzdąca na łancuchu w kolejce do...
Faza, A Ty wierzysz we wszystko co piszą anonimowe osoby zjawiające z się z kosmosu? Wysławiające się jak 8-mio latki...
famka   hrabia Monte Kopytko
24 października 2012 13:45
a jak tak od innej już strony
i żeby od razu sprostować "nie, nie jestem zwolennikiem wysyłania koni na rzeź"

[quote author=belgijska bułeczka link=topic=89631.msg1563310#msg1563310 date=1351081571]
chce dla niego dobry dom bo to cudo jest.
[/quote]

a gdzie znajdziesz dla niego dobry dom ? czy masz gdzie trzymać konia ? czy będziesz miała za co go utrzymać ?
czy będziesz miała dla niego czas ? czy ....... ??????
🤣 gdybym wierzyła to juz bym poprosiła o nr konta. Spoko narazie czytam i czekam na jakies  nowe fakty.
kamykokrówka masz rację.Konie były i będą hodowane na rzez ale..zawsze koniarzowi szkoda gdy widzi takiego brzdąca na łancuchu w kolejce do...

Faza - z całym szacunkiem, ale handlarz aby się opłaciło musiałby dostać za tego koni min 4000 zł najlepiej z hakiem jakimś (przecież transport też kosztuje)... w skupie żywca tyle nie dostanie...
cytat za: https://www.dropbox.com/sh/h0won6dduxau37y/30QyHUraeN

"wiek 8 mies masc bulana"

😉
Gaga nie wiem po ile teraz za kg żywca. Pamietaj,że ceny zrebaka wg kg zawsze były wyższe.
nie wiem jak Wy, ale ja też jestem wzruszona.
Kupmy konika, zapłaćmy za miejsce w stajni, zapewnimy mu weterynarza, kowala i będziemy mieli Revoltową maskotkę.
Noszkurdemol - nieczułe serduszka macie.
3,5 tysiaka za ośmiomiesięcznego grubasa, to pikuś przecie dla naszych wypchanych portfeli.
konik ma "kolki z rozwolnieniem", to może świadczyć o jakiejś wadzie wrodzonej, jeśli już kolkuje w tak młodym wieku
famka   hrabia Monte Kopytko
24 października 2012 13:51
w skupie za dorosłego 6,5 złocisza na kilogramie



pomijając już wszystko inne, naprawdę i mi go szkoda, bo piękny maluch
ale w temacie zgadzam się z szemrana,
a ja mam uroczą świnkę, rudą z super długimi rzęsami, no ale idzie na kiełbasy....może ktoś chętny na uratowanie? i postawienie u Met żeby miała więcej zwierzyny na utrzymaniu?
Ja nie wiem, ale to jest takie wzruszające!!!!!!!!!!!!  😕 😕 😕

Julie, to hormony tylko.  😉
a ja mam uroczą świnkę, rudą z super długimi rzęsami, no ale idzie na kiełbasy....może ktoś chętny na uratowanie? i postawienie u Met żeby miała więcej zwierzyny na utrzymaniu?

na świnkę chętna nie nie jestem
ale na kiełbasę własnnej produkcji jak najbardziej ;-)

Ja szukam mu domu nie zbieram kasy można ze mną pojechać obejrzeć.
Czyli go kupisz i oddasz w dobre ręce, tak?
belg duński to ciekawa rasa swoją drogą...
[quote author=belgijska bułeczka link=topic=89631.msg1563351#msg1563351 date=1351083454]
hymm nie jestem szaloną aktywistką ale... Tydzień temu brykaliśmy po łączce. Byłam przekonana że to prawda  co mi mówili gospodarze  że to droga rasa belg duński na mięsko nie pójdzie bo są do niego dopłaty z ue za hodowle wiec najgorzej to do hodowli na ogiera bedzie. Na widok pieniedzy...heh
Ja szukam mu domu nie zbieram kasy można ze mną pojechać obejrzeć.
[/quote]
To już jakoś jaśniej brzmi niż aniołki. Aniołek mi się z życiem ziemskim mało kojarzy.
Napisz gdzie, daj namiary, może Cię do Ogłoszeń nie pogonią.
ekuss   Töltem przez życie
24 października 2012 14:00
Załóżmy,że uzbierasz pieniądze i go wykupisz. Do czasu aż byś mu nie znalazła domu to trzeba utrzymać,a koni jest pełno na rynku- stać cię?
Yyyy. Zbierasz pieniądze, a poszłaś na urlop bezpłatny bo tak się o niego martwisz?
spoko, tekst nawet by wzruszał, to spuchnięte serce i suche buły, może jakby był napisany po polsku? mam wrażenie, że do klawiatury dopadł się pijany czterolatek.
belgijska bułeczka, powiadasz nie możesz pracować z rozpaczy. A to duży błąd. Powinnaś zapier... na trzy etaty, jeśli zależy Ci na tym malcu, wykupić go i dać mu spokojny dom. Może nawet na kilka przecinków by starczyło?
Wkleiłam link do wątku o aniołkach, tfu! o zimnokrwistych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się