źrebaczek -wątek do usunięcia

Cariotka   płomienna pasja
10 listopada 2012 18:05
ale fajna piaskownica 💃 łohoho za miesiąc 18nastka to będzie picie...
[quote author=belgijska bułeczka link=topic=89631.msg1579901#msg1579901 date=1352569719]
dostałam agresywnego maila od 13 latki która nie ma pieniedzy na konia nawet na telefon nie ma przez chyba 14 maili prosilam o to żeby zadzwoniła na tel czy skype oto taki  "dziwny "mail który wysłam po 3 dniach nieodpisywania i szantarzu że mam do niej przyjechać na pytania mi NIGDY NIE ODPISALA tel nie podała .
jeśli nie masz możliwości zadzwonienia

i masz odrobine cierpliwosci możesz spróbować opisać mi jak taka zbiórka wygląda ? czy jest szansa uzbierania ? jaką przyszlosć widzisz dla małego i jakie masz do mnie pytania ale oczywiście czekam na tel
nieodpisała
to jej pisze że nie powinna zgłaszać się na konia w necie skoro podejrzanie sie zachowuje poźniej.
dopiero o formie zbiórki forum czytam
jestes A. agresywna pyskata i klamiesz
ale ja postaram się na ciebie niederwować  i nawet mnie to nie zdziwi jak ktoś bedzie z tych ogloszeń szukał .
http://www.google.com/url?q=http://www.morusek.pl/ogloszenie/133445/Klacz-lub-Walacha-Przyjme/&sa=U&ei=youeUM-iGoXd4QTxt4HYDg&ved=0CBwQFjAD&usg=AFQjCNE1WqcmwY0HxhF34Gxhvv8N8nZP8w

http://www.modeleczki.pl/member.php?action=showprofile&user_id=3925

mam nadzieje że nie bedzie x stronicowej dyskusji na temat tej A  ale jakby co udostępnie korespondencje dla jasności.

[/quote]


Ahhh i jak jeszcze bardzo cię interesuje moja osoba to najpierw posprawdzaj aktualne informacje o mnie 🙂😉) aktualne moje portfolio to: http://www.maxmodels.pl/anus161718.html coś jeszcze potrzebujesz ?? 🙂 naszą klase może?? 😀 Może jeszcze sobie pokój moimi zdjęciami oblepisz 😀??? ^^ hahaha śmieszna dziewczyno już sobie lepiej daruj te swoje wiadomości :-) Wielka miłośniczko końskich bajek  😍

http://www.maxmodels.pl/anus161718.html <masz tu jest moje aktualne portfolio jak tak bardzo cię moja osoba interesuje  :emota2006098: że szukasz mnie w internecie to co jeszcze ci podać nk?? :-) Możesz sobie nawet pokój obkleić w moich zdjęciach...  🤣 Ale zaprzestań już te swoje durne posty (popłakać można się ze śmiechu :wysmiewa🙂 bo wątpię żeby moja osoba i moje portfolio kogoś interesowało  😉 Za to twoich kłamstw,historii,histerii itp. jest tutaj pełno  👍
Cariotka   płomienna pasja
10 listopada 2012 18:24
dziewczynko opanuj się, skończ off top i edytuj posty.
mtl   I M Equestrian
10 listopada 2012 18:30
http://www.maxmodels.pl/anus161718.html <masz tu jest moje aktualne portfolio jak tak bardzo cię moja osoba interesuje  :emota2006098: że szukasz mnie w internecie to co jeszcze ci podać nk?? :-) Możesz sobie nawet pokój obkleić w moich zdjęciach...  🤣 Ale zaprzestań już te swoje durne posty (popłakać można się ze śmiechu :wysmiewa🙂 bo wątpię żeby moja osoba i moje portfolio kogoś interesowało  😉 Za to twoich kłamstw,historii,histerii itp. jest tutaj pełno  👍


nk juz wyszlo z mody, teraz liczy sie facebook  😉
dziewczynko opanuj się, skończ off top i edytuj posty.


Nie będę się dawała poniżać jakiejś dziewczynie która pisze bajki i w dodatku zrobiła z mordy trampka.Jak przestanie wypisywać jakieś śmieci na mój temat ja też przestanę... To wszystko  :-/

[quote author=Cariotka link=topic=89631.msg1579961#msg1579961 date=1352571890]
dziewczynko opanuj się, skończ off top i edytuj posty.


Nie będę się dawała poniżać jakiejś dziewczynie która pisze bajki i w dodatku zrobiła z mordy trampka.Jak przestanie wypisywać jakieś śmieci na mój temat ja też przestanę... To wszystko  :-/
[/quote]

Jestem staromodna i mam tylko nk. Pare zdjęć moich znajdzie będzie mogła sobie na ściane poprzyklejać  🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow
Gillian   four letter word
10 listopada 2012 20:07
lovehorseriding, ale masz obciachowy nick - anus  👍
Cariotka   płomienna pasja
10 listopada 2012 20:09
drukarka mi się zepsuła i zdjęć nie mogę sobie druknąć na ścianę...ale na tapecie już są 😎
sądzę, że należy oskalpować miłośniczkę aniołków. osoba sama nazywająca się odbytem jest wiarygodniejsza 🙂

ja z opowieści ani jednej ani drugiej nic nie rozumiem 😉 jedna łasa na konika za darmo, a druga marzycielka, nijak nie mam pojecia o cóz takie wielkie "trampkomordzie" wynikło i cała afera 😉
lovehorseriding, ale masz obciachowy nick - anus  👍

😂
Może już pora wątek zamknąć? Takie niemądre "akcje" powodują wstręt do wszelkiego pomagania.
"pozdrowienia od ani, jakiej ani? ..." hehe, taki anatomiczny zarcik z anus i jego odmianą na uczelni krążył.

chybe faktycznie zamknąć, bo wiecej zlego tylko.

ja pomoglam lasce ktora zbirarala na operacje konia (pare tyś). wiecej chyba nei bede ;/
-dalam cos na licytacje i powiedzialalm ze wysle sama (ale czy padlo ze pokryje nie pamietam, no ale nei zproponowala zwrotu) ale w licytacji cene za przesykle podala (2x tyle co zaplacilam). nieuczciwe dość. jeszcze 2x to placilam bo wrócił ;] i srednio mialam ochote szybko specjalnie gnac do miasta zeby wyslac(co odbilo sie na kupujacej niestety).
-w ramach pomocy, ze kasy nie mam aktualnie chcialam znajomych namówić na zamowienie strony www... bo je robi widze - nawet na rzez tego zbeirania zrobiła. no i napisala ze ok, nomalnie 5 tyś, dla mnie za tyś coś tam +23% vat. ;] + wykupienei u nich serwera, czegos tam i płacenie rocznie czegoś tam jeszcze (znaczne sumy za nic...).
jest to oczywiscie powyzej cen rynkowych, a napewno nei promocyjnie czy "z potrzeby kasy". jak pojechalam, że po co ludzi naciąga jak tyle zarabia to napisala juz po kilku tyg. 200 zl... ale niesmak pozostał. chciala tez sprzedac rozne rzecz a ja chialam je kupić. nie odezwala sie, nie wystawila wiecej ogloszen. Bo dostala kase od ludzi?

tak ku przestrodze. to uczy ze ludzi trzeba baaardzo sprawdzać. ty też mamy nawiedzone małolaty i wszystkiego się odechciewa. moze zamiary dobre ale z realizacja im nic napewno nie wyjdzie...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 listopada 2012 09:09
ania czy srania, nieważne, ta belgijska bułeczka od początku zalatuje mi ściemą i tyle  😤
i nie ma co drogie panie, tak wyskakiwac z obroną częstochowy  🤔
Tak wiec zrobila umowilam sie z Pania ktora pomaga w Tarze i dala mi wsystkie papiery co i jak mam napisac czyli najpierw wniosek,krs itp. zorganizowala miejsce w ktorrym bedzie duzo ludzi na koncercie,prezes wyrazil zgode na zbiorke,miala odbyc sie 8 grudnia,dzieciaki wyrazily chec pomocy przy zbiorce...
Jak rozumiem, pomimo nie ukończonych 18 lat postanowiłaś założyć fundację aby ratować 1 (słownie : jednego) konia?  🤔
Nie, no grubo  🤣
Jaki byłby kapitał założycielski?  😵
_Gaga,  jaki by się  z kieszonkowego miesiecznego uzbierał😉 skoro na kupno konika nie ma 😉 i pewnie, że grubo, w koncu bułeczka nie jest najszczuplejsza 😉
[quote author=_Gaga link=topic=89631.msg1581509#msg1581509 date=1352705946]
Tak wiec zrobila umowilam sie z Pania ktora pomaga w Tarze i dala mi wsystkie papiery co i jak mam napisac czyli najpierw wniosek,krs itp. zorganizowala miejsce w ktorrym bedzie duzo ludzi na koncercie,prezes wyrazil zgode na zbiorke,miala odbyc sie 8 grudnia,dzieciaki wyrazily chec pomocy przy zbiorce...
Jak rozumiem, pomimo nie ukończonych 18 lat postanowiłaś założyć fundację aby ratować 1 (słownie : jednego) konia?  🤔
Nie, no grubo  🤣
Jaki byłby kapitał założycielski?  😵
[/quote]

Fundację?? Dziewczyno za nim napierw coś napiszesz to może zapytaj jak to miało się odbyć ;-)... Fundacji nie zakładałam tylko poszłam do Pani która dużo pomaga schronisku Tara pieniążki ze zbiórki miały iść najpierw na konto tary a później miały być nam przelane żeby wykupić tego źrebaka.. Z tego względu że we wniosku o zbiórkę nie można podać swojego numeru konta tylko fundacji lub stowarzyszenia tak samo wniosek musi być podpisany przez Tarę żeby zrobić zbiórkę. a nick miałbyś Anuś ale ś nie można było wpisać także darujcie sobie te durne wątki bo odbytem się nie nazywam
Fundację?? Dziewczyno za nim napierw coś napiszesz to może zapytaj jak to miało się odbyć ;-)...

1. Dziewczynę sobie wypraszam, jestem jakby "troszkę" od Ciebie starsza
2. Nie zapytam jak by to się miało odbyć, ponieważ nie ptorafisz - jak widzę - pisać zrozumiale...  😤
Z mojej strony EOF, bo raz że ciągniemy kretyński off, dwa i tak nie będzie z tego ani bułeczek, ani kanapek żadnych
no ale anus to po łacinie odbyt i niestety nic na to nie poradzisz 😉
wiec ludzie znajacy anatomie(lub choć jej ciekawsze elementy) mają powód do śmiania się i uważania że mają do czynienia  kimś... (tu sobie dopiszcie jakim/co myślicie) jesli nazywa siebie odbytem 😉 a jak dokłada się jescze taki sposób wypowiedzi jak twój to już szacunku mieć nie mozna... wiec jak tu pomagac konia ratowac jak takie teksty i zachowania się pojawiają?

Met wlasnie wziela do siebie takiego zrebola - zrzutka kilku os i jest. twojego tez by się dało. no ale tam piaskownicy (aniołków , przepychanek i itd) napewno nie było....
[quote author=horse_art link=topic=89631.msg1581549#msg1581549 date=1352709121]
no ale anus to po łacinie odbyt i niestety nic na to nie poradzisz 😉
wiec ludzie znajacy anatomie(lub choć jej ciekawsze elementy) mają powód do śmiania się i uważania że mają do czynienia  kimś... (tu sobie dopiszcie jakim/co myślicie) jesli nazywa siebie odbytem 😉 a jak dokłada się jescze taki sposób wypowiedzi jak twój to już szacunku mieć nie mozna... wiec jak tu pomagac konia ratowac jak takie teksty i zachowania się pojawiają?

Met wlasnie wziela do siebie takiego zrebola - zrzutka kilku os i jest. twojego tez by się dało. no ale tam piaskownicy (aniołków , przepychanek i itd) napewno nie było....
[/quote]

Po piewsze żyjemy w Polsce i mówimy po Polsku nie po Łacińsku  🙂 Więc to że w linku nie można wpisać ś to zamiast tego wpisałam s 🙂 Nie wiedziałam że żyjemy w czasach Łaciny  🤣 A źrebaka chciałam pomóc odratować lecz zrobiono mnie w balona także nie wiem skąd te najazdy na mnie z tego powodu że chciałam pomóc?. Teksty i zachowania ?? 🙂 raczej nie sadzę żebym źle się zachowywała nie przeklinam itp. tylko piszę na temat belgijskiejbułeczki że jest oszustką i lubi robić ludzi w balona 🙂 Szacunku do mnie nie musisz mieć ale jak ci się coś nie podoba w moich wypowiedziach czy też zachowaniach możesz zachować to dla siebie . ;]
Gillian   four letter word
12 listopada 2012 11:26
lovehorseriding, nie musimy żyć w czasach łaciny, żeby ktoś kumaty zajarzył fakty 🙂 to, że Ty nie znasz łacińskich określeń anatomicznych nie znaczy, że nikt nie zna. Może to i jest pierdolet nic nie wnoszący do dyskusji, ale ja się uśmiałam.
"łacińsku" - i komentarz sam się zrobił  🙇
a ja mówie (przynajmniej terminologie znam, bo z gramatyka kazdy ma chyba problem hahaha) i jeszcze w innych językach oprócz polskiego choć w polsce żyje , ło ale świr ze mnie  😜 ,
jak mało wiesz o świecie i nauce widzisz... medycy mówią, biolodzy... łacińskie nazewnictwo jest bardzo powszechne - no ale może nie wśród aspirujących na modelki "anusów" 😉)) moze na stronie dla modelek nikt tego nie zauważy, no ale tu już tak 😉

całkiem nie  na temat ale osobe opisuje...i zabawnie się zrobiło  👍

zachować opinie dla siebie ? to byśmy na forum nie wchodzili które jest właśnie żeby opinie i poglądy swe przedstawiać (lub poznawać czyjeś). też tak zrobiłaś. obsmarowałaś bułeczke, mającą chyba taki sam javascript:void(0);poziom tylko bardziej "słit". pięknie obie przyczyniłyście się abyśmy mogli poznać źrebaka w... TESCO ;] (tak - to włąsnie czynisz, wiec jak chcesz pomagać - lepiej nie rób nic, przynajmniej puki nie wydoroślejesz)
lovehorseriding,  ależ w czym ta nieszczęsna bułeczka Cię oszukała? pojechałaś kupić konika i konika nie bylo? bo, że się konika za darmo nie udalo dostać to chyba żadne oszustwo?

jak ktoś jest koniem zainteresowany, niech bierze numer telefonu, jedzie obejrzeć i ewentualnie sobie kupi, a nie urządza jakieś cyrki, bo chcial za darmo a nie wyszlo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się