Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

poprzednia następna
Strony: 1 ... 2121 2122 [2123] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania  (Przeczytany 2785792 razy)
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #63660 : Luty 18, 2021, 16:10:01 »
Odpowiedz cytując
tunrida dziękuję! Wysłałam Ci zaproszenie na fejsie (Marta)  uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

tunrida

Passat

« #63661 : Luty 18, 2021, 16:16:19 »
Odpowiedz cytując
Każdy może. Nie pytajcie, tylko wysyłajcie mi zaproszenia albo w wiadomości dajcie na siebie namiar.
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
DeJotka

« #63662 : Luty 18, 2021, 16:20:42 »
Odpowiedz cytując
Ok, poszło wink
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #63663 : Luty 26, 2021, 23:45:43 »
Odpowiedz cytując
Nie mam pojęcia gdzie zapytać, może któraś z Was tutaj mi pomoże. Chciałabym kupić skakankę, ale kompletnie nie wiem jaką wybrać. Chciałabym coś w miarę przystępnej cenie, ale nie musi być za totalne grosze. Zna ktoś może jakiś sprawdzony model?
Lata temu trochę skakałam, ale pewnie nic nie pamiętam i żaden ze mnie sportowiec. kwiatek
#link
archeo

Bo warto :D

Moje ogłoszenia
« #63664 : Luty 27, 2021, 00:12:16 »
Odpowiedz cytując
Mi sie najlepiej sprawdzają najprostsze skakanki z deca. https://www.decathlon.pl/p/skakanka-fitness-essential-dla-dzieci/_/R-p-150337?mc=8353198

Najlepiej (w mojej ocenie) jak ma cienkie uchwyty. Przy dłuższym skakaniu nie cierpnie dłon.

Po jakimś czasie sie pewnie przetrze. Ale ja swoją męcze juz kilka lat codziennie i jeszcze żyje. 
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #63665 : Luty 27, 2021, 16:28:31 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, wypadłam trochę z obiegu. Polecicie jakieś krótkie sesje ćwiczeń na brzuch na youtubie? Zatrzymałam się na etapie Mel B, może w międzyczasie ktoś stworzył coś fajniejszego. wink Potrzebuje ćwiczeń, które pomogą mi w uświadomieniu sobie, które mięśnie kiedy używam.
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook

Insta: isfolket93
aaga84

« #63666 : Marzec 01, 2021, 11:18:19 »
Odpowiedz cytując
flygirl ja bardzo lubię ćwiczyć z Martą z Codziennie Fit, ale to raczej nie są krótkie serie na brzuch, a około 30minutowe treningi, na różne partie. Dużo osób też poleca Monikę Kołakowską ona chyba ma różne rzeczy.
#link
fin

« #63667 : Marzec 01, 2021, 12:24:06 »
Odpowiedz cytując
flygirl, moim ostatnim odkryciem jest niemka Pamela Reif, ma fajne krótkie programy na różne partie.
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #63668 : Marzec 01, 2021, 19:44:31 »
Odpowiedz cytując
O ta Pamela wygląda dobrze i widzę, że na brzuch to ma różne filmiki, to będzie większa różnorodność. duży uśmiech Dzięki wielkie. kwiatek
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook

Insta: isfolket93
kolebka

Dream-maker

« #63669 : Marzec 15, 2021, 14:32:37 »
Odpowiedz cytując
Zamówiłam sobie dietę pudełkową, ale miałam problem z wyborem kaloryki... finalnie wzięłam dwa tygodnie na 1800kcal i się zastanawiam, czy to nie jest mało ? Ile spożywacie kalorii bez specjalnych potrzeb typu redukcja/masa?

Niestety nigdy nie wiem ile kalorii jem, bo ja tego nie liczę tylko wsuwam jak leci  wysmiewa  a potrzebuję energię do ćwiczeń, biegam ok.25-30km w tygodniu plus 2x ćwiczenia na macie w tygodniu. Niby na razie nie jestem głodna, ale mam nadzieję że mi nie braknie paliwa np. podczas biegu...
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

tunrida

Passat

« #63670 : Marzec 15, 2021, 16:08:49 »
Odpowiedz cytując
Wpisz sobie w kalkulator CPM. Sprawdziłabym aktywność umiarkowaną i dużą i próbowała jeść coś pomiędzy.
Bo umiarkowana to podobno 3 treningi w tygodniu.
A ty masz więcej wszystkiego.
I jeśli mało kcal z pudełek, to dobić czymś. A już na pewno przed biegiem, no ale to zrozumiałe.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2021, 16:10:37 wysłane przez tunrida » #link
tereska

Moje ogłoszenia
« #63671 : Marzec 15, 2021, 18:17:10 »
Odpowiedz cytując
Ja do utrzymania wagi brałam 2000. Przy siłowni 2 razy w tygodniu i koniach rekreacyjnie też ok. 2 razy.
#link
tunrida

Passat

« #63672 : Marzec 15, 2021, 19:14:28 »
Odpowiedz cytując
Tyle że trzeba wpisać w kalkulator. Bo jedna waży 50 i ma 156 a druga 70 i ma 180. I jedna ma 23 lata a druga 40.
A to wszystko wpływa na zapotrzebowanie.
#link
Dodofon
Global Moderator

« #63673 : Marzec 16, 2021, 15:34:31 »
Odpowiedz cytując
Tyle że trzeba wpisać w kalkulator. Bo jedna waży 50 i ma 156 a druga 70 i ma 180. I jedna ma 23 lata a druga 40.
A to wszystko wpływa na zapotrzebowanie.

gdzie ten kalkulator?
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
tereska

Moje ogłoszenia
« #63674 : Marzec 16, 2021, 17:44:59 »
Odpowiedz cytując
Z googla:

https://www.drlifestyle.pl/kalkulatory-ppm-cpm-kcal/

https://www.odzywianie.info.pl/kalkulatory-zywieniowe/kalkulator-cpm

Tylko w jednym wyszło mi 1800, a w drugim 2000...
#link
tunrida

Passat

« #63675 : Marzec 16, 2021, 17:52:43 »
Odpowiedz cytując
Warto sprawdzić w kilku różnych i sobie porównać. Nawet moja dietetyczka sprawdza w dwóch.
Wybrać jakąś wartość, zastosować i obserwować. W razie potrzeby modyfikować.
Na stronie www.tabele-kalorii.pl/kalkulator-cpm.php jest kalkulator który opisuje co dokładnie znaczy aktywność niska, średnia, duża.
Jeśli nie jesteś pewna jaką masz aktywność, sprawdź dwie i weź kalorie pośrodku.

Mi przy mojej aktywności, którą dietetyczka określiła na wysoką ,( ta ostatnia kategoria, bo trenuję coś co dzień, spalając przy tym minimum 600 kcal) żeby nie tyć i nie chudnąć wychodzi ok 2800. I jeśli utrzymuje tę aktywność a jem 2500 to chudnę.
W dni beztreningowe, gdyby się takie pojawiły hihi mam jeść nie mniej niż 2000

Okazuje się że wcześniej jadłam zbyt mało, przez co zaliczałam napad żarcia co 3 dni. Teraz jem więcej, nie mam napadów, nie mam potrzeby słodyczy. I jeśli się pilnuję- chudnę.
Teoretycznie wiedziałam sama że jem zbyt mało,. ale lęk przed kaloriami i przed przytyciem był tak duży, że sama nie potrafiłam podjąć decyzji o jedzeniu więcej. Musiałam to na kogoś zwalić. Na dietetyczkę
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2021, 18:25:30 wysłane przez tunrida » #link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #63676 : Marzec 17, 2021, 09:51:33 »
Odpowiedz cytując
macie jakieś sprawdzone przepisy na ciastka białkowe? (takie z odżywką uśmiech )
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
macbeth

« #63677 : Marzec 17, 2021, 10:41:17 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, zajrzyj na stronę MrFit Trener większość (jak nie wszystkie) jego przepisy są z odżywką białkową uśmiech
Na Instargamie chyba są świeższe przepisy jeszcze uśmiech
Więcej ma ciast, ale ciastka też można znaleźć.
#link
tunrida

Passat

« #63678 : Marzec 17, 2021, 14:03:23 »
Odpowiedz cytując
Ja zaglądam do Alicja Janowicz królowa własnej bajki. Ona ma przepisy dodatkowo bez glutenu i laktozy. Z odżywkami białkowymi. I wszystkie jej ciasta, wypieki mają dobre makro. Właśnie m.in dzięki odżywce białkowej
#link
Ollala:)

Moje ogłoszenia
« #63679 : Marzec 24, 2021, 12:37:14 »
Odpowiedz cytując
Hej, potrzebuje porady sportowo-beauty duży uśmiech czy jest tu ktoś kto dużo trenuje i ma doklejane rzęsy? Zastanawiam się jak wygląda ich trwałość przy intensywnych treningach (takich, gdzie pot się ze mnie leje bardzo). Ma to jakiś sens, czy będą się szybko niszczyć? Czy ktoś się orientuje?  kwiatek
#link
tunrida

Passat

« #63680 : Marzec 24, 2021, 12:43:17 »
Odpowiedz cytując
Doklejam rzęsy non stop od kilku lat.
Odklejają się po treningach kiedy pot po nich spływa.
Mam to gdzieś, bo systematycznie uzupełniam co 2-3 tygodnie.
Najpierw po uzupełnieniu bardzo uważam. Przecieram często powieki w trakcie treningu czy biegania na bieżni. Tak by jak najmniej potu miało kontakt z klejem.
A i tak się odklejają.
Potem już przed terminem uzupełniania, olewam i tak nie przecieram i chodzę z ubytkami.

Jeśli jesteś perfekcjonistką i musisz mieć rzęsy idealne a twoje treningi są takie, że pot leci po twarzy, to będziesz zła.
#link
Ollala:)

Moje ogłoszenia
« #63681 : Marzec 24, 2021, 13:41:42 »
Odpowiedz cytując
Dzięki tunrida  kwiatek meh, to w takim razie nie dla mnie... na treningach nie jestem w stanie poprawić włosów nawet a co dopiero przetrzeć powieki smutek może spróbuję z laminacją rzęs
#link
tunrida

Passat

« #63682 : Marzec 24, 2021, 13:57:03 »
Odpowiedz cytując
Żeby jeszcze uściślić.
Robiłam u 2 różnych osób i różnymi klejami. Nie ma to znaczenia. Każdy klej puszcza. Od potu i od łez. Widocznie chodzi o sól zawartą w nich.
Laski też mówią że to sól, bo podobnie się skarżą kobiety kapiące się w morzu.
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #63683 : Marzec 26, 2021, 08:12:58 »
Odpowiedz cytując
zapomniałam odpisać. Dzięki wielkie  kwiatek
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
ms_konik

Две вечности сошлись в один короткий день...

Moje ogłoszenia
« #63684 : Kwiecień 03, 2021, 14:15:54 »
Odpowiedz cytując
Ja chciałam się zapdejtować (no bez sensu tak wyskakiwać z lodówki, jak wszyscy se poszli na fejsa uśmiech ),
że cały czas zasuwam i te 3 razy w tygodniu na siłce jestem.
W związku z autem w warsztacie, w zeszłym tygodniu nie miałam jak dojechać
(2x tylko byłam), to w tym tygodniu pocisnęłąm 5 razy  hurra!  emoty327
A że instruktorka miała jakiś tydzień mocy i zajęcia były po maksie,
to po wczorajszej hatha jodze ledwo żyłam  hihi
Jakbym tak dała radę w tym trybie funkcjonować, to bym urobiła formę życia normalnie  hihi
#link
Jachcy-Drachcy-Jachcy-Droni z Cypką-Drypką-Lampamponi, Szacha-Szaracha-Szaragoni wink

Strony: 1 ... 2121 2122 [2123] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.