Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

poprzednia następna
Strony: 1 ... 2098 2099 [2100] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania  (Przeczytany 2516804 razy)
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #62970 : Grudzień 03, 2019, 21:25:42 »
Odpowiedz cytując
może byłoby mi łatwiej jakby mi zależało na własnym zdrowiu albo jakbym miała aktywność fizyczną, która mnie mega kręci i ćwiczyłabym, żeby być w niej lepszą - jak wspinanie, czy jazda konna.
Prawda jest też taka, że mam wady postawy które od dawna sprawiają mi ból i bieganie odpuściłam bo mnie bolało, Chodakowską też, parę innych rzeczy też, boli mnie w standardzie niejako, nawet jak nic nie robię co obciąża. Ale jak się przyłożę do Shauna to przestaje mnie boleć. Może dlatego moja motywacja, żeby wyjść poza to jest zerowa. Jakby mnie bolało, to pewnie bym przebolała hajsy na trenera czy coś. A tak no... chudnę, mam mięśnie, trzymają mi sylwetkę, nie boli mnie - works for me.
Nie rekomenduję, zasadniczo zgadzam się z busch, ale mnie osobiście wszystko jedno.
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
busch

Mad god's blessing.

« #62971 : Grudzień 03, 2019, 21:58:51 »
Odpowiedz cytując
A co do podciągania, to nigdy w życiu nie podciągnęłam się ani razu i raczej się nie zanosi by mi się to kiedykolwiek udało. wink

Ja też nigdy się nie podciągnęłam w życiu. Eccentric chin up jest dla ludzi którzy nie są w stanie podciągnąć ale bardzo by chcieli duży uśmiech. Zaczynasz od pozycji "podciągniętej" (np. podskakując z ławeczki) i ćwiczenie polega na tym, żeby się możliwie najbardziej powoli opuszczać. Wygląda niewinnie ale przeorało mnie na maksa.

Jeszcze niedawno nie umiałam nawet wisieć specjalnie długo ale to już ogarnęłam duży uśmiech. Mogę robić podciąganie nóg w pozycji wiszącej z dbałością o każde powtórzenie bo już ręce mi się nie rozwierają coraz bardziej z każdym powtórzeniem lol
#link
tunrida

Passat

« #62972 : Grudzień 04, 2019, 06:15:15 »
Odpowiedz cytując
 Nie bardzo mam jak się w to bawić, bo mam drążek w drzwiach, ale górą ciała się tam nie mieszczę, nawet jeśli sobie podskoczę. W zwisie robię czasami ćwiczenia na brzuch, ale tak jak mówisz- dłonie bolą. Mi nawet nie tyle palce się otwierają, co po prostu bolą mnie kostki w dłoniach. Tak jakbym najnormalniej w świecie była za ciężka dla moich dłoni. Po prostu.
Podciągać się chyba nie mam zacięcia, ale chciałabym móc sobie swobodnie wisieć żeby móc wykonywać ćwiczenia na brzuch. To bym chciała! Rękawiczki trochę pomagają.
Czyli co....po prostu robić swoje i wisieć żeby wzmocnić dłonie? Trochę się obawiam męczyć dłonie, bo w dłoniach też mam gangliony.  zemdlal
#link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
kolebka

Dream-maker

« #62973 : Grudzień 04, 2019, 08:13:02 »
Odpowiedz cytując
flygirl absolutnie NIE ZMUSZAJ się do lądowaniu na czymkolwiek! To właśnie od tego Cię bolą piszczele wink po prostu biegnij wyprostowana, patrz przed siebie, ręce pracują przód-tył. Tyle! Serio siłowe ustawianie stopy prowadzi do mega przeciążeń, bieganie z pięty jest bezpieczniejsze dla amatora - bo własnie po to mamy amortyzację w pięcie w bucie wink
Ja miałam swego czasu shin splints jak trenowałam u poprzedniego trenera, bo byłam przetrenowana a nie miałam przygotowanych mięśni - miałam duży problem z chodzeniem, a podbiegnięcie do psa to był koszmar...
Miesiąc nie biegałam, skupiłam się na wzmocnieniu nóg - przysiady, wypady itp pooglądałam Chodakowską w ramach inspiracji i sobie ćwiczyłam na zewnątrz trzy raz w tygodniu. Zbudowałam sobie konkretnego mięśnia piszczelowego wysmiewa  I od tamtej pory nie boli nic uśmiech  plus obowiązkowe rozciąganie łydek, zawsze!
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

amnestria

no excuses ;)

« #62974 : Grudzień 04, 2019, 12:03:30 »
Odpowiedz cytując
Tunrida, wiszenie to ćwiczenie jak każde inne. Byle na spiętych łopatkach uśmiech na sekcjach wspinaczkowych bardzo dużo wisimy uśmiech oczywiście później wisimy na trudniejszym chwycie, na 3 czy 3
2 czy 1 palcu, ale na drążku też wisielismy. Kilkanaście sekund i tak kilka serii.

Koleżanka wspinaczka ma gangliony w nadgarstkach, ona przed ćwiczeniami okleja je tejpem. I stara się nie "ciągnąć" z rąk jeśli nie musi. Przy wiszeniu tego nie ma uśmiech
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
tunrida

Passat

« #62975 : Grudzień 04, 2019, 12:30:55 »
Odpowiedz cytując
Ja mam gangliony między paliczkami a kostkami śródręcza. Nie w nadgarstku.  Nadgarstki mam silne. Wszelkie pompki wytrzymują bez problemu a przecież przy pompkach wyginam nadgarstki. Palce mam słabe. Jak wiszę. Ważę 70 kg. Czasami czuję że jestem za ciężka dla tych palców.  wink A boli mnie nie w nadgarstkavh tylko w palcach i w śródręczu.
Gangliony w dłoniach wylazły mi chyba z rok temu, zwłaszcza po ćwiczeniach z wyciskaniem żołnierskim. Może to był zbieg okoliczności? Ale dowalałam duży ciężar, by czuć to wyciskanie i wtedy ujawniły się te gangliony. I teraz muszę bardzo uważać, bo się odzywają.
No ale ok. Rozumiem.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2019, 12:38:01 wysłane przez tunrida » #link
amnestria

no excuses ;)

« #62976 : Grudzień 04, 2019, 12:38:22 »
Odpowiedz cytując
Ach sorry, nie wiem czemu sobie wkrecilam, że te gangliony to w nadgarstkach. Abstrahując od nich - chyba większość ludzi na starcie ma słabe palce. Bo kto i po co miałby je ćwiczyć. Mi się wzmocniły od wspinania i dedykowanych ćwiczeń. Aczkolwiek wiszenie na drążku czy podciaganie to jednak siła pleców.

Ale jak masz gangliony w palcach to bez konsultacji chyba nic bym nie robiła uśmiech
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
tunrida

Passat

« #62977 : Grudzień 04, 2019, 12:40:44 »
Odpowiedz cytując
Plecy mam mocne.  Brzuch też mam mocny. Barki spoko.
Palce zawsze słabe. Ale tak jak mówisz, nikt normalny nie wzmacnia palców, bo po co?  hihi

edit- no i właśnie. Właśnie sobie uświadomiłam, że dyskusja nad moim wiszeniem na drążku jest bez celu.  wink Bo nie mam żadnej potrzeby (poza ciekawością i urozmaiceniem robienia ćwiczeń w zwisie) robienia tego zwisu czy podciągania się. W niczym mi to nie poprawi wyglądu sylwetki.  wink A tylko upierdliwa robota z tym. W związku z czym, przy moich potrzebach, łatwiej olać wszelkie zwisy i zająć się czymś innym.
Bez sensu się wciągnęłam w dyskusję.  wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2019, 12:47:33 wysłane przez tunrida » #link
kokosnuss

« #62978 : Grudzień 04, 2019, 13:58:31 »
Odpowiedz cytując
tunrida, ja waze sporo wiecej jeszcze hihi i palce same w sobie  ogarniaja temat. Tez przy chwytach na 3 czy 2 palce na chillu. A na poczatku nie umialam wisiec nawet na drazku. 

Tyle ze to faktycznie calkiem bez sensu dla ciebie, szkoda zawracania dupy wink

Jak sie naucze podciagac bez gumy to bedzie swieto lasu :p chociaz stricte do lepszego wspinania to w pierwszej kolejnosci core musze robic.

Apropo motywacji do cwiczen tak ogolnie - strona wizualna mnie nie motywuje za grosz, bo moje cialo nie ma potencjalu, zeby mi sie szczegolnie podobac. No nie i juz. Za to uzytkowo jest bardzo spoko uśmiech
#link
kenna

Moje ogłoszenia
« #62979 : Grudzień 04, 2019, 14:33:42 »
Odpowiedz cytując
Tak sie wetnę - achhh jak ja uwielbiam ten stan, kiedy uda mi się zrobić coś konstruktywnego w czasie, kiedy dzieć śpi! (I nie mówię tu o powieszeniu prania, które se poczeka, bo to mogę zrobić z nim), tylko o pocwiczeniu jakiegoś workoutu z netu (Body Project coś tam) - fajne interwały i na prawdę podnosiły mi tętno, chociaż to czyste kardio, super się po tym czuję, genialne endorfiny na resztę dnia, właśnie kończę kawkę, 2 kostki czekolady bez bólu dupy, za chwilę pakuje małego i jedziemy po starszaka do szkoły i nawet mnie nie dołuje fakt, że dziś jestem z nimi do wieczora sama, bo przecież coś już dla ciała pocwiczone.
P.s.: i kurde muszę więcej żreć, ale nie słodyczy! (bo mam już 51kg i 85cm w biodrach - tyle nie miałam nigdy w życiu eee...)
#link
honey

bunny

« #62980 : Grudzień 09, 2019, 22:04:33 »
Odpowiedz cytując
Hej, mam takie wstydliwe pytanie okolosportowe.
Jakich firm uzywacie jesli chodzi o koszulki sportowe? Chodzi mi najlepiej o odziez, ktorej uzywa sie outdoorowo, ale dla osoby, ktora sie bardzo poci. Szukam czegos w miare budzetowego, bo potrzebuje kilku sztuk, najlepiej dlugi i krotki rekaw. Mam kilka par leginsow z Nike, z ktorych jestem mega zadowolona, ale boje sie inwestowac w gore, bo wiekszosc moich starych ciuchow po porzadnym przepoceniu przechodzi brzydkim zapachem, a materialy sportowe zalecana temperature prania maja maks. 30 stopni.
Mam troche nadzieje, ze te lepsze materialy maja lepszy sklad, tym samym lepsza wentylacje i problem uda mi sie zminimalizowac. Potrzebuje koszulek/topow, ktorych moge uzyc do biegania i na rower, raczej przylegajacych.
Macie jakies rady? Nie ubieram sie zbyt cieplo, ale musze jednak wrzucac na gore cienka kurtke przeciwwiatrowa/przeciwdeszczowa, bo mieszkam w kraju, w ktorym jest non stop mokro wink
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #62981 : Dzisiaj o 08:37:27 »
Odpowiedz cytując
Jak outdoorowo to z merynosa - Icebreaker, Brubeck. Merino pierze się raz na jakiś czas i to ręcznie.

Jeżeli jednak sportowo wink w sensie na bieganie czy rower, to Nessi - ciuchy są absolutnie rewelacyjnej jakości, tylko najlepiej polubić ich na facebooku i śledzić promocje (pojawiają się często duże rabaty) bo ceny regularne są wysokie. Ale średnio raz w miesiącu można ustrzelić rabat rzędu - 40% uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

honey

bunny

« #62982 : Dzisiaj o 11:54:07 »
Odpowiedz cytując
Dzieki smarcik, z nessi mam legginsy, z ktorych tez jestem zadowolona. Musze obczaic jak wyglada wysylka do UK.
Mam jeden komplet bielizny merino, ale to juz jest turbo cieply zestaw, ktorego wlasciwosci zniszczylam praniem w pralce smutek
#link
Strony: 1 ... 2098 2099 [2100] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami.