Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

No wiesz Pokemon.... ale te ciastka są taaaakie zdroooowe  😀iabeł: daktyle, banany, owsa od cholery, otręby. I nie ma zabójczego nabiału. Ani zabójczej chemii. Jeszcze jakby w nich był szczypior i owoce goi i amarantusa to już w ogóle od nadmiaru zdrowia byś zaświeciła jak anioł.   😀iabeł:
(też uważam allevo za ratunek w sytuacjach awaryjnych i zdrowe ciastka też zrobiłam tylko jeden raz  :wysmiewa🙂

Przepraszam, mam głupawkę. Ubiegałam swoje 10 km. Jest super.
Spadam zaraz na kardio 🏇

Dodawajcie do tych dietetycznych wyrobow odzywki bialkowe, sa slodkie i serio mozna sie wtedy zajadac. Ja wrzucilam ostatnio do sernika z kaszy jaglanej i bylo przecudowne. Polecam ten sposob 😉
Ale muszą być jakieś ciastka owsiane, które są dobre 😁
Może spróbuję innego przepisu.

Przed upieczeniem wyglądały jak sraczka, po upieczeniu wyglądały jak sraczka, smakują, no cóż, pewnie tak smakuje sraczka.

Jadę zaraz do konia. Pewnie też będę miała kardio 😁

Edit - bo zapomniałam się pochwalić! Paczajcie co dostałam od chłopa na urodziny - weekend tutaj na full wypasie:
http://www.arlamow.pl
safie, to chyba mało. Ja jak byłam w miarę szczupła (a te łydki miałam nabite mięchem jak zwykle) to miałam chyba 40 o ile dobrze pamiętam 😁

Posprzątałam auto i wyleguję się na słonku 💘 jak wrócę do domu to zrobię babeczki z karmelem i ciastka owsiane dla siebie. To znaczy robię mleko owsiane a produktem ubocznym są ciastka, takie 2w1 😁
Pokemon, tunrida , moim zdaniem w ciastkach, żeby były dobre- konieczny jest tłuszcz. Taki dobrej jakości można przeboleć- osobiście jestem zwolennikiem masła w ciastkach owsianych- są wtedy kruche i pyszne (np z daktylami zamiast cukru). Jak dla mnie ciastka z bananem są obrzydliwe, miękkie i do niczego. Wolę mniej, ale takich kruchych,z maślanm aromatem, niż bananową, szarą breje.  😁
Ponieważ kilka osób z Lublina i okolic tutaj zagląda to podrzucę info o warsztatach, które mogą zainteresować.
https://www.facebook.com/events/565783583594359/
W przepisie jest tluszcz w orzechach 😉

Dopijam trzecia kawe, czekam na mieso, wykrecilam dzisiaj takie kardio ma steperze, ze jutro nie rusze nogami, a mam w planach silowy 😜 😁

Dostalam pieknie pachnacy balsam, wiec dzisiaj w ramach oczekiwania na posilki, bede piekniec 💃 Dokupilam potrzebne kosmetyki, udalo mi sie nie wydac fortuny..

Pod znakiem zapytania stanal moj wyjazd nad morze pod koniec kwietnia 🙁 nikt z rodziny nie ma checi, a jak mam sama jechac i wydac kase, to wole ja wydac u Motywatora. W ogole tak policzylam, ze bardziej mi sie oplaca nadac bagaz rejestrowany z normalna pojemnoscia kosmetykow, niz sie pieprzyc z kupowaniem opakowan, przelewaniem, kupowaniem mniejszych kosmetykow- cenowo wyjdzie na to samo w tej sytuacji, a wiecej sie nadumam niz to warte.

Obejrzalam dzisiaj te produkty batonowo szejkowe etc. Ma-sa-kra pod wzgledem skladu. Nie ma opcji, zebym sie tym posilkowala. Pakuje wiecej odzywki bialkowej i w ostatecznosci bede pic bialko i zagryzac platkami jaglanymi z marchewka.
Laski- kupcie ciasteczkowe białko z Olimpu i pieczecie z jego dodatkiem. Już samo białko wprowadza w stan błogości, smakuje jak orzechowe pieguski  😜 😜

zen podziwiałam Cie przed chwila na snapie, ale udko  🍴
Dokladnie, dobre bialko o dobrym smaku i wszystko wychodzi elegancko 😍

Dziekuje Quendi :kwiatek: Staramy sie poprawic to, co zepsula jazda konna, ale..nigdy pelnego sukcesu nie bedzie. Niestety. Co nie zmienia faktu, ze bardzo sie ciesze, ze udalo sie z udami tyle wypracowac, licze, ze jeszcze troche tluszczu wewnatrz zgubia. Chociaz do tego momentu, to chyba zebra mi skore przebija 😵
Dwa szybkie pytanka:
1. Może ktoś powiedzieć coś o białku Ostrovit? Zachęca ceną, czytałam jakieś pozytywne opinie, warto kupić?
2. Zamawiał ktoś z bodypak.pl ? Nie było problemów?
maiiaF, to bialko ma zblizony sklad do zwyklego Whey z Allnutrition, w tej chwili oba bialka maja zblizona cene w sklepie sfd. Dla mnie ten zwykly jest calkiem ok, ma troche wegli, co mi akurat nie przeszkadza. Wiec jak zalezy ci na tej granicy ceny, to polecilabym Allnutrition, ale to sa dosc slodkie bialka, za to super sie rozpuszczaja- lubie smak szarlotki i ciasteczka czekoladowego. Biala czekolada, nugat, tiramisu moim zdaniem duzo slabsze. Ale skoro mam, to je dojadam 🙂

Udko mogloby sie ciut jeszcze zredukowac w wewnetrznej stronie. Zobaczymy co sie uda powalczyc.
Zen - cudna sylwetka


Dzis 34 dzien diety, najlepsze to, ze zapomnialam o sniadaniu, bo zajelam sie sprzataniem domu. Przypomnialam sobie przed 13😲0, ze jeszcze nic nie jadlam  😵  Wlasnie zjadlam kurczaka z rekawa z kasza i kawalkiem batata.
Dziewczyny, pytanie mam bo wy mądre 😉 wychodzi niestety ze nabial krowi mi nie służy (mimo ze jadlam bardzo rzadko, teraz juz nie chce krowiego bialka nigdzie). Jem bawoli, kozi i owczy. (bawola mozarella i maslo - pycha! Probowalyscie?)

I teraz mam zagwozdkę z odzywka bialkowa. Mogę pic czy nie? Powinnam poszukać jakiejś 'extra'? Sklady nic mądrego mi nie mówią...
Scottie   Cicha obserwatorka
02 kwietnia 2016 16:13
zen, ja Cię podziwiam za te stepery i rolkarze, ostatnio wlazłam na 5 minut na tego drugiego i tak mnie czwórki piekły, że chyba nawet całych 5 minut nie wykręciłam.

Ja też dziś machnęłam kardio- 30 min orbitreka i 15 min na bieżni. Wczoraj wreszcie mnie narzeczony zobaczył po tygodniu obrażania się 😉 i był pod wrażeniem. A ja tylko zwiększyłam obciążenie przy ćwiczeniach... 🙂 To mnie dodatkowo zmotywowało- mam nadzieję, że uda się osiągnąć cel do połowy lipca!!

A co myślicie na temat body wrappingu? Albo ogólnie o tej bieliźnie/pasach, dzięki którym człowiek mocniej poci się podczas kardio? Działa to, lecą cm w obwodach? Ostatnio podczas kardio się zastanawiałam, czy sobie takiego wdzianka nie kupić.
Dziekuje Cierpienie :kwiatek: Gratuluje wytrwalosci! 👍

sienka, teoretycznie tak, praktycznie..bialka sa tak chemiczne, ze ta serwatka z mleka koziego nijak nie daje kiepskich odczuc, przynajmniej u mnie nie. Mozesz poszukac odzywek bialkowych sojowych lub moze bialko konopne..?

Scottie, dzialaja pasy, ale nie wszystkie. Mam gdzies nazwe takiego, co spoko dziala, ale chyba w pracy zostawilam kartke. Generalnie kosztowal cos kolo 200zl i sobie odpuscilam 😁 Na pewno pocenie sie przyspiesza redukcje tluszczu, stad sporo osob na kardio ubiera sie jak na sroga zime.
Scottie   Cicha obserwatorka
02 kwietnia 2016 16:22
zen, jak przy okazji tę kartkę znajdziesz, to napisz proszę- może, w przypływie kasy, sobie zakupię 🙂
Zen, kozie, owcze i bawole jest dla mnie ok. A na składzie mojego bialka jest tylko 'wyprodukowano z mleka' - nie wiadomo jakiego zwierza 😉 ale tak sobie właśnie myślałam, ze jest tal przetworzone ze powinno być ok.
Ja nie mam odczuć wewnętrznych, ino zewnętrzne 😉 wysypuje mnie suchymi czerwonymi plackami.
Ja po miesiącu diety zrobiłam zdjęcia porównawcze. Teraz wprowadziłam nową dietę, ale dopiero  dzień.  Za miesiąc zrobię kolejne foto. Dzisiaj z radości kupiłam sobie nową bluzkę rozmiar S i nie wyglądam w niej jak gąsienica  😁 Kolejna dziurka w pasku ciaśniej  🏇  Nic mnie tak nie motywuje jak rezultaty. A jak się jeszcze na Was popatrzę to już w ogóle.
Koniec Lutego

Koniec  Marca


Zaraz robię podwieczorek i jeszcze sałatka na kolację. A polecam taką sałatkę : świeże liście szpinaku, kiełki, kawałki awokado, suszona figa i jajko. Do tego sos musztardowo-miodowy.
anill22, piekna zmiana!

Scottie, pas to Tecnomed 🙂
Laski 🙂 chciałabym top sportowy, taki ładny z kilkoma paskami na krzyż na plecach 😉 wiecie o jaki mi chodzi? Gdzie szukac?

PS znam onzie, są piękne i uwielbiam, ale chciałabym móc przymierzyć ew odeslac bezkosztowo.
zen, mówisz? No dobra, to jak coś to chyba jednak weźmiemy Allnutrition na próbę jeśli dobrze się rozpuszcza, bo podobno Ostrovit miewa z tym problemy :/ Po prostu kumpel ma okazję dorwać tego Ostrovita w naprawdę mega cenie, przy większej ilości to jednak sporo niższej niż na SFD, dlatego się zastanawiałam 🙂

anil22, fajnie się zmieniło, gratuluję! :kwiatek:

Ja już po kolacji, coś źle wyliczyłam dziś godziny 🤔 najwyżej pójdę zaraz spać 😁
maiiaF Dzięki, mam to samo pojechałam z mamą do sklepu po jedną rzecz, wróciłam po 4 godzinach. Wszystko mi się poprzesuwało już powinnam jeść kolację, a dopiero co jadłam podwieczorek ehh
Zen Dziękuję, niech twój brzuch będzie dla mnie motywacją  🏇
sienka, takie topy sa w H&M. Mam ten pierwszy z lewej. Co moge o nim powiedziec? Generalnie cena bardzo ok jak na to, jaki ten top jest. Jest miekki, trzyma w miare ok, ale nie wiem jaki masz biust, mysle, ze duzemu by nie podolal za nic w swiecie.



Ze stacjonarnych nic mi juz nie przychodzi do glowy, gdzie mozna z takimi plecami top kupic..

maiiaF, jak masz w lepszej cenie, to bierz tansze, skladem sie niewiele roznic, detalami, wiec ja bym brala taniej.

anill22, bardzo mi milo :kwiatek:
Ooo fajny! W porównaniu z tym który właśnie chciałam kliknąć na zalando, jest ponad polowe tańszy, obczaje 🙂
Biust mam z tych mniejszych, powiedziałabym w sam raz 😉

W ogóle, zrobiłam dzis napad na tk maxxa, wyszłam ze spodniami i 3 topami, plus 20 do motywacji!!! 😀

Sportowe zakupy dają mi tyyyyle radochy 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 kwietnia 2016 19:11
anil22, ładna zmiana  😀

W stajni spędziłam 5 godzin  😵 najpierw lonżowanie, później skoki, a na koniec kowal. Na plus - psa wypchnęłam do taty na budowę, więc zaraz się idę myć i spać  😅
Dziewczyny zwatpilam serio.
Od kilku dni mam nowa robote.
Ot typowa korpobiurwa. Siedze na tylku 8 godz i gapie sie w monitor.
Ze mna w pokoju jest jeszcze 5 inych dziewczyn. I one non stop cos jedza.
Jedna skonczy,  zaczyna druga,  albo wszystkie na raz.
I zadne tam fit rzeczy,  tylko ciastka pizze kebaby i inne.
A najgorsze jest to,  ze moga to wszystko jesc przy swoich biurkach.
Czyli absolutnie nie wychodza do kuchni.
zen, dzięki za rady! Kumpel na razie bierze dla siebie większe ilości tego Ostrovita na próby a ja zobaczę, najwyżej przejmę od niego 🙂

aszhar, no nic, musisz twarda być, i to bardzo! Kombinuj sobie jakieś zdrowe przegryzki, łatwiej wtedy jednak nie zjeść nic zakazanego jak masz coś swojego 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 kwietnia 2016 20:02
oszalałabym ze szczęścia w takiej pracy. jestem żarłokiem, ale trochę wstyd mi szamać cały czas, więc się ograniczam.  😜
aszhar Może zwróć im uwagę delikatnie, że ich posiłki dość intensywnie pachną co Ci przeszkadza. Albo druga opcja zrób sobie swoje fit przekąski i wcinaj. Z resztą na pewno będą tego żarcia żałować jak Ty będziesz miała super figurę, a one nie  🤣
aszhar, przeszkadza ci, ze jedza i ty sie robisz glodna, czy ze zywia sie syfem?

maiiaF, do uslug :kwiatek:

U mnie czas podsumowania miesiaca, wyslalam wlasnie maila i ciekawa jestem jak bardzo jestem na poczatku drogi 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się