*** $$$ KUCYCZEK donosi. Plotka, nowina, sensacja $$$ ***

NEWS TYGODNIA.

Minister Transportu Miejsko-Rolniczego z porozumieniem PZJ udostępnił bezpłatną usługę transportową dla właścicieli koni będących w treningu. Jedyny warunek to dostarczenie konia wraz z uwiązem na najbliższy przystanek autobusowy oraz wcześniejsze telefoniczne zlecenie na przewiezienie danego konia do określonej stajni na trening.
W końcu ktoś pomyślał o sportowcach.  😅

Pierwsi chętni już czekają. ( jak donosi Kucyczek czas oczekiwania mieści się na razie w normach- szeroooko pojętych, ale pierwsze koty za płoty, jak to się mówi)




Julie- rządzisz na wieki wieków !!!  😍 Jesteś the best !![/size]
ash   Sukces jest koloru blond....
20 września 2012 15:20
Julie, jestes mistrzem 😅 spadlam z krzesla i nie moge sie podniesc 🥂  jak dobrze, ze mam RV w telefonie 😜 😜
Julie jak Ty to robisz? Skąd tyle pomysłów?
no szaleństwo ;D !!
Sposób na kryzys? Zapytaj Met!
Pani Agnieszka Met (lat 78) nie lęka się nadchodzącego kryzysu. Wyhodowała podwójnego konia z jedną głową.
Jednogłowiec znakomicie nadaje się do zaprzęgu a dzięki posiadaniu jednego pyska- je znacznie mniej niż dwa konie.
Pani Agnieszka pracuje obecnie nad wyhodowaniem konia, który będzie produkował mniej obornika.


(fot z galerii Nasza Szkapa)



ps-jesteście CUDOWNE  :kwiatek:
A Julie adoptuję albo porwę.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 września 2012 15:51
Popłakałam się 😁
                ZAGADKA!
Zgadnij, który z dyskutantów oślepnie za godzinę ?

haha, rewelacyjny wątek  👍
Jesteście boskie! Ratujecie mi życie 😀
poprawiacie humor 😀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 września 2012 16:45
👍 Julie, jesteś mistrzem  👍 😁
Weergel, gwiazda najnowszej okładki Magazynu Jeździeckiego "Steęp", zapowiada wystąpienie do UOKiK o ukaranie forum R-Volta, za świadome nakłanianie do  szkodliwego rozporządzania czasem internautów, oraz zakazanie mu, bezprawnego nazywania się "forum jeździeckim".
Uwaga! Re-voltowy cichy i zazwyczaj jedynie piszący członek (jak to brzmi w świetle najnowszych doniesień!) wrotki okazał się ojcem Paulinki, czyli Zapnij się
Kto wie ile jeszcze takich zasianych małych wrotek kryje się w czeluściach tego forum!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2012 17:11
przepraszam bardzo za OT, ale skąd się wziął nick wrotki?
polski rząd zupełnie nie docenił wkładu naszych południowych sąsiadów w rozwój ruchu paraolimpijskiego i zakazali sprzedaży na terenie Polski, napojów o zawartości pow. 30% wyprodukowanych w Czechach. wielkomiejski proletariat zapowiada protesty i manifestacje, mające powstrzymać falę antyczeskiego szowinizmu i nietolerancji na metanol.
skąd wziął się nick wrotki nie wiem, ale mój jest twórczością Wrotkiego 😉
więc może jest jakieś powiązanie między Nami ? 🤔
muszę przyznać,że prawdą jest moje ojcostwo nicku Zapnij się, aczkolwiek nie bez istotnego uczestnictwa jej Mamy  😉
Dzięki dzięki  :kwiatek:
Ale mistrzem, czyli autorem "oryginału" zdjęcia jest mój Adam, czyli użytkownik Perszeron
Jesteśmy ciekawi co na to qanta...

A pomysłodawczynią i moją inspiracją była Tania i jej przezajebiste poczucie humoru.
To ją należy uważać za autorkę wątku 😀
(...)
A pomysłodawczynią i moją inspiracją była Tania i jej przezajebiste poczucie humoru.
To ją należy uważać za autorkę wątku 😀

Wajemnie się inspirujemy w takich sytuacjach. Już nie jeden raz. I umilasz mi życie.
Śnieg na Kasprowym miałam dziś w pięcie.  :kwiatek:
A Perszeron mnie uspokoił- myślałam,że ja taka gruba jestem a to on się zakrada i mnie zmienia na każdej fotce.  😉
  Tania- jestes niesamowita 👍 🤣     Julie-dzieki za zalozenie tego watku........czekam na dalsze doniesiania w sprawie ElaPe[b][/b] i Ogurka
Kusy Riot protestuje kłusem !!

Jak donoszą nasi korespondenci , pod oknami Elżbiety.Pe oraz Wojciecha.R -znanych przeciwników naturalnych metod układania koni, pojawiła się szczególna pikieta. Amazonki z grupy " Sznurek i marchewka" skandowały hasła:
-Siedź na nocniku, ty wredny klasyku! oraz Twoje wstrętne siodło konia w plecy bodło! Ty, Elżbieto podło! oraz "Wrotki, Ty chu... chuliganie, możesz dostać lanie"
Tożsamość grupy ustala policja na podstawie porównania zdjęć pośladków.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 września 2012 18:57
mistrzowskie  😁
Noooo nieeee Tania litosci-ja juz nie moooge 😜 :kwiatek: 😂        (skad wzielas [b]moje zdjecie??????  😀iabeł: :oczy2🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 września 2012 19:13
Tania, szacun  👍 dawno sie tak nie smialam!
Siedź na nocniku, ty wredny klasyku! Twoje wstrętne siodło konia w plecy bodło! Ty, Elżbieto podło!
Wrotki, Ty chu... chuliganie, możesz dostać lanie.


😂
Tania padłam  👍 👍

Niesamowity wątek!
ash   Sukces jest koloru blond....
20 września 2012 19:24
super, że jest taki wątek. 100% zacieszu 😅
Tania, Julie, Tunrida, Wrotki i reszta czekam na więcej  :kwiatek:
Od pierwszego postu jestem fanką tego wątku! 🙇 😅
dziecięcy koszmar dotyka Marysię, bezbronną wobec egoizmu matki córkę Ktoś, która śpi na podłodze, bo jej matka nie miała treningu skokowego!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2012 20:04
Skandal! Apelujemy o to by to ojciec spał na podłodze!
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 września 2012 20:05
Świetny wątek 😀. Więcej!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się