Co mnie śmieszy i bawi na codzień?

Vanilka Twój avatar "made my day"! Szałowy!!!  😜
.
Rany boskie, po co ja się w ogóle odzywałam  🙄

Nikt nie wie 😎
Niezmiernie bawią mnie sytuacje, w których ludzie nie łapią ironii/sarkazmu. Można być wtedy obrzydliwie milusim i strasznie ich tym samym obrażać  😁
Tak, jestem wredna. I chamska, bezczelna.


Minimum 26 użytkowników RV się połapało. A pewnie jeszcze więcej zlało te gówniarskie zagrywki ciepłym moczem.
No... ale bądź sobie wredna, chamska, bezczelna, cool, dżezi i trendi. I niech się Ciebie boją Ty nasz mały postrachu 😁

Ale po kij o tym piszesz? Sama nie wiem...
Mnie tylko dziwi, że od innych oczekujesz łapania Twoich żartów i ironii, a sama masz z tym problem. Jak w prima aprillis ustawiłaś na fb status 'w związku', a jakaś Twoja znajoma wyraziła zdziwienie/zaskoczenie, to obruszyłaś się tak, że aż na forum się skarżyłaś 😁
Sytuacja sprzed chwili:
Karetka na sygnale podjechała pod sąsiedni blok. Emerytka ciach! Otworzyła okno. Cyk! Poducha na parapet! Pach! Taborecik pod okno! Siup! Na taborecik! Łokietki na poduszkę i tak się wychyla - przygląda, że zaraz drugą karetkę do niej trzeba będzie wzywać... Hahahaha!   🙄

Edit: bloK, nie bloG 😀
dempsey   fiat voluntas Tua
29 kwietnia 2013 01:37
program do rozliczania pitów pozwala mi wybrać małżonka  😜
aż szkoda że moja lista małżonków składa się tylko z jednej pozycji
Sytuacja sprzed chwili:
Karetka na sygnale podjechała pod sąsiedni blok. Emerytka ciach! Otworzyła okno. Cyk! Poducha na parapet! Pach! Taborecik pod okno! Siup! Na taborecik! Łokietki na poduszkę i tak się wychyla - przygląda, że zaraz drugą karetkę do niej trzeba będzie wzywać... Hahahaha!   🙄

Edit: bloK, nie bloG 😀


nooorma 😀
a najfajniej jest jak przyjedzie się karetką pod bloki i spojrzy się do góry w okna. Fajne uczucie- tak wiele oczu w Ciebie wpatrzonych  🤔wirek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 kwietnia 2013 06:23
rtk prawie jak gwiazda  😉

Mnie rozwala niestabilność emocjonalna mojego kolegi który kolejny raz wyrzuca mnie po czym zaprasza na facebooku do znajomych  😎
Hehe średnio  co dwa miesiace taka akcja  😉
śmieszą mnie ludzie, ktorzy ironizują na siłę bo tak jest chyba modnie teraz...
A mnie ostatnio rozśmieszył pan na rowerze, którego siodełko było obszyte moherem 😀
Od kilku dni przylatuje na balkon ten sam wróbelek. Młody i chyba uczy się lądować trzymając coś w dzióbku. Niestety za każdym razem przy lądowaniu wszystko mu wypada...  😁 A później siedzi chwilę i się dziwi, że spadło wszystko na dół...  😁
ekuss   Töltem przez życie
15 czerwca 2013 14:47
Mi sie przypomnialo jak szykowalam konia na odznake i nie mialam gumek by zaplesc grzywe,wiec chodzilam i sie wszystkich pytalam.
Podchodze do kolegi:
-masz gumki?
-eee gumki?
-no na konia
- (mina typu:  😲 )
-no grzywe chce zaplesc
-aaaa takie 😀 Nie mam
super z tymi gumkami🙂
bawią mnie matki niemowlaków. wychodzą takie dumne (przez duże E) na spacer wózkami. wszystkim się kłaniają i uśmiech od ucha do ucha, jakie to one dumne. a maluchowi prosto w oczy słońce. ach ta matczyna miłość i troska  😁
albo nażelowani kolesie nad wszelkiego typu zbiornikami wodnymi. i wychodzi później taki z wody w "śluzie"na twarzy. a woda wokół niego stężała.. 😉

czasem ludzie myślą zbyt krótkowzrocznie chyba.
Bardzo mnie śmieszy jak do wyspy na której pracuję podchodzą klienci i na moje "dzień dobry" odpowiadają: "nie, dziękuję!".  😁 Dzisiaj za piątym razem powiedziałam Pani, że: "proszę, chciałam sie tylko przywitać".  😁

Edit: Wiem, że spodziewają się zaraz "ataku", ale z zasady daję klientom czas na zorientowanie się i podpytuję dopiero po chwili. 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 grudnia 2013 11:02
Oglądam dziś chyba 3-ci raz ,,W. Cejrowski boso, ale w ostrogach- Wenezuela". Słucham, jak mówi, że polski jeździec to ołóweczek do pyska konia wsadza i ciągnie to w lewo, to w prawo, żeby skręcić, a tu (w Wenezueli) tak się konia nie utrzyma. Demonstruje, jak działa kiełzno z czankami i wysokim portem. Zakłada sobie ogłowie na głowę i ciągnie wodze do góry, bo przecież wodze ciągnie się do góry, a wtedy pert uciska koniowi język i koń zwalnia. Potem pokazuje działanie takiego kiełzna u konia. Tym razem wodze ciągnie normalnie, do tyłu. Nie spostrzegł się, że wcześniej popełnił gafę.
Tak samo o siodłach wenezuelskich (jak dla mnie wyglądają jak kulbaki McClellan)- że u nas to koniarze nic na temat tych siodeł nie wiedzą, że dopiero jak koniach z Polski przyjedzie do Wenezueli to dowiaduje się, co to za siodło.
I o jeździe: w Polsce jeździec jedzie tak (ciap, ciap, ciap  🏇 ), ciągnie za wodze, żeby skręcić, wyciąga szpicrutę z buta. W Wenezueli koń skręca na nacisk wodzy na szyi. Zamiast bata jest sznurek przyczepiony do końcówki wodzy.

Te jego porównania jazdy polskiej (z pogardą i przypisywaniu Polakom - w tym koniarzom -  niewiedzy na temat jazdy w stylu western i w ogóle na temat koni - bo ON wie wszystko najlepiej) z innymi stylami jazdy mnie normalnie śmieszy.
Dementek dokładnie takie same odczucia miałam dzisiaj oglądając ten program...  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2013 13:26
A ja mam podobne odczucia oglądając każdy program Cejrowskiego. W sumie już nie oglądam. Najpierw mnie bawił, później słuchając jego teorii strasznie się wkurzałam, teraz pukam się w czoło i wyłączam TV. No nie znoszę gościa i tyle.
Ja oglądałam dość dawno temu odcinek w którym mówił o siodłach "z dziurą", ogólnie sporo o jeździe, być może ten sam bo brzmi bardzo podobnie. Uwielbiam ten jego ton znawcy w każdej dziedzinie... Ciekawe czy dla osób zaznajomionych z innymi tematami jego wypowiedzi brzmią równie ekhm zabawnie  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 grudnia 2013 17:24
Rozmawiam sobie wczoraj ze znajomą. Ona: "Nie wiem dlaczego, ale mam wyjątkowe wrażenie, że dzisiaj (30.12.) jest sylwester. Ale przecież 1. stycznia jest dopiero jutro!"  Umarłam 😂
Chcę zrobić przelew, sięgam po moją kartę kodów jednorazowych, a tam co widzę?🙂 naklejona naklejka taka jak na zeszyty szkolne w podstawówce z głową konia podpisana:
Moje imię i nazwisko
Klasa Ia
Specjalność: Bankowość przelewowa

Mój mąż🙂🙂 ale się uśmiałam... 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2014 19:18
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej jak liże umywalkę, wtf?
kujka   new better life mode: on
07 stycznia 2014 19:56
JARA, hahaha dawaj linka!
zastępujący Gruppona WOŚP mnie śmieszy. 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2014 20:14
Kujks wpisz w YT Natasza Urbanska - Roluje i poszukaj oficjalnego teledysku. Mi z wyszukiwarki kopiuje tylko adres YT bez odnośnika do teledysku.

edit:
poprawka kilku literek
kujka, tylko koniecznie obejrzyj bez dźwięku - jest jeszcze śmieszniejsze! 😂
czy to jest odpowiedź Nataszy na "Filiżankę" Wiśniewskiego? pod względem poziomu żenady chyba udało jej się go przebić...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2014 06:52
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 stycznia 2014 13:58
Amerykańskie gwiazdy liżą młotki, nasze - umywalki  😂
Ok rok temu w biedronce byłam sobie na zakupach i był tam jakis pan z dzieckiem. To dziecko na mnie spojrzało i  "Mamaaaa". Moja reakcja była mniej więcej taka:  😲.
Ten tatus sie odwrócił  i powiedział " to nie mama, to pani" i poszedł z tym dzieckiem.

Troche byłam zszokowana na początku.  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się