Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 6 7 [8] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ogloszenia  (Przeczytany 176430 razy)
azazu93

Moje ogłoszenia
« #210 : Październik 04, 2019, 10:52:47 »
Odpowiedz cytując
zembria też mnie to wkurza  smutny Wszystko na "głównej'' wrzucone zostało do jednego wora i jakoś tak dziko...  marze
#link
ancyk0991

Moje ogłoszenia
« #211 : Październik 04, 2019, 11:21:26 »
Odpowiedz cytując
Tak! Chcemy starej wersji ogłoszeń konik
Teraz to jest jeden wielki chaos  zemdlal
#link
Hajduczek

WWW Moje ogłoszenia
« #212 : Październik 05, 2019, 09:16:47 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie problemem jest, że w wiadomosci nie widać nicka osoby piszącej tylko imię albo użytkownik anonimowy. Nie wiadomo kto to i jakie ma opinie? Stali klienci są zdziwieni, że nie wiem że to oni itd.
#link
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #213 : Październik 08, 2019, 11:11:34 »
Odpowiedz cytując
Jakaś masakra stała się z ogłoszeniami smutek nie da się dodać zdjęć  zemdlal
#link
Aleks

Moje ogłoszenia
« #214 : Październik 11, 2019, 16:02:23 »
Odpowiedz cytując
Ja też uważam, że stara wersja ogłoszeń był lepsza, bardziej przejrzysta. Teraz oczopląsu można dostać, nie wspominając już, że nie widać z kim się rozmawia, bądź rozmawia się z Anonimem. To wprowadza zamęt. Wiemy ile jest przekrętów, a teraz dodatkowo nie wiadomo z kim się rozmawia i nie da się sprawdzić czy jest to kompetentna osoba.
#link
Be kind to unkind people. They need it most.
"Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady."
Jordan Belfort
Katasia

WWW Moje ogłoszenia
« #215 : Grudzień 07, 2019, 23:05:44 »
Odpowiedz cytując
Widzę, że niektórym przychodzą powiadomienia e-mail o wiadomościach w ogłoszeniach, czy to trzeba jakoś ustawić? Bo mi kiedyś przychodziły, a od dłuższego czasu nie przychodzą i notorycznie odpisuję w opóźnieniem na wiadomości, więc często jak się już zorientuję, to już nabywca nie jest zainteresowany...
#link
azazu93

Moje ogłoszenia
« #216 : Grudzień 08, 2019, 08:33:19 »
Odpowiedz cytując
Też mi maile już nie przychodzą smutek a czasem jak przyjdzie jakiś mail cudem to np po kilku godzinach, kiedy już zdarze odpisać.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #217 : Grudzień 08, 2019, 15:36:32 »
Odpowiedz cytując
Do mnie teoretycznie przychodzą, ale .... kiedyś wchodziły normalnie na główną skrzynkę, więc wiedziałam, że ktoś coś napisał. Teraz wpadają po bocznych folderach albo w spam albo w oferty itd. i bardzo często zauważam wiadomości dopiero jak wejdę sobie w ogłoszenia.
#link
borkowa.

silesian team

« #218 : Grudzień 08, 2019, 15:40:37 »
Odpowiedz cytując
z kolei ja mam inny problem, w sumie nie jest to nic takiego, ale strasznie mnie to irytuje, mianowicie - cały czas pokazuje mi się, że mam jedną, nową wiadomość, po kliknięciu okazuje się, że nie mam nic nowego icon_rolleyes usunęłam wszystkie stare wiadomości - nic, wylogowałam się i zalogowałam ponownie - nadal nic zemdlal da się coś z tym zrobić?
#link
jestemzlasu

« #219 : Grudzień 30, 2019, 08:50:30 »
Odpowiedz cytując
Jak można dodać stajnię do katalogu stajni przeniesionego do ogłoszeń?
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #220 : Grudzień 30, 2019, 09:34:43 »
Odpowiedz cytując
Widzę, że niektórym przychodzą powiadomienia e-mail o wiadomościach w ogłoszeniach, czy to trzeba jakoś ustawić? Bo mi kiedyś przychodziły, a od dłuższego czasu nie przychodzą i notorycznie odpisuję w opóźnieniem na wiadomości, więc często jak się już zorientuję, to już nabywca nie jest zainteresowany...

Ja dziś dostałam powiadomienie o wiadomości, która była wysłana 27 grudnia. Nie rozumiem, w czym problem i dlaczego nie można tego poprawić.
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
trusia

Moje ogłoszenia
« #221 : Styczeń 03, 2020, 11:44:39 »
Odpowiedz cytując
Widzieliście w ogłoszeniach na górnym pasku Nowość Stajnie, z wyborem: jazda konna, pensjonaty, wszystkie stajnie? Czy ja ślepa jestem, czy nie ma tam możliwości filtrowania ze względu na lokalizację?
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Klolcia

Moje ogłoszenia
« #222 : Styczeń 03, 2020, 11:47:13 »
Odpowiedz cytując
Chyba jedyna opcja to na górze wpisuje się kod pocztowy i zasięg w jakim się szuka.
Fajnie jakby była opcja filtrowania po województwach.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #223 : Styczeń 04, 2020, 15:23:21 »
Odpowiedz cytując
Szkoda, ze zostalo to wszystko przeniesione z katalogu stajni - starych nie da sie zaktualizowac, a wiekszosc z mojego regiono mocno nieaktualna (albo cenowo, albo stajni juz nie ma  icon_rolleyes)
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
budyń

Moje ogłoszenia
« #224 : Styczeń 04, 2020, 15:26:29 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem jak to zostało przeniesione, bo np. "mojej" nie ma :P A jak chciałam dodać, to widnieję jako osoba kontaktowa w ogłoszeniu, czego nie chcę, a nie da się tego ani usunąć, ani ustawić nijak, by nie było mojego revoltowego konta z tym powiązanego...
#link
20.8.14
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #225 : Styczeń 07, 2020, 19:35:50 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie uzyskałam dostęp do edycji ośrodka, którym zarządzam (napisałam e-mail z prośbą). Jakoś po tygodniu dostałam odpowiedź.
Wszystko fajnie, edytowałam, dodałam fotki itd. Ogłoszenie wisi ale jak próbowałam po kodzie stajnie wyszukać to już masakra... Nie ważne jaki kod Trójmiasta wpisze i jaki zasięg kilometrów stajni mi nie wyświetla... Tylko jakieś inne dużo dalej położone. Kod wpisany prawidłowo.
Poprawi się kiedyś ta wyszukiwarka? Albo może włączyć opcję szukania według województw chociaż?
#link
...and All Is Blue...
ancyk0991

Moje ogłoszenia
« #226 : Styczeń 09, 2020, 10:07:08 »
Odpowiedz cytując
Bez sensu w ogóle tworzyć zakładkę "stajnie" skoro informację tam zawarte są z ... kosmosu wzięte...  icon_rolleyes
#link
aniaagre

"... w grzywie wiatr... w kopytach magia... "

WWW Moje ogłoszenia
« #227 : Styczeń 28, 2020, 17:13:29 »
Odpowiedz cytując
Da się coś zrobić z wyszukiwarką stajni? Po kodzie to wyskakują stajnie z kosmosu. Do tego wiele stajni jest wpisanych do tego katalogu a już dawno nie istnieją..
#link
".. jedno wiem, nie poddam się,
galopem noc pokonać chcę!!!.."

http://www.goldlagoon.pl
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #228 : Styczeń 28, 2020, 19:10:39 »
Odpowiedz cytując
Da się coś zrobić z wyszukiwarką stajni? Po kodzie to wyskakują stajnie z kosmosu. Do tego wiele stajni jest wpisanych do tego katalogu a już dawno nie istnieją..

Niestety, forumowe wyszukiwarki sie posypały już dawno.

A stajnie widmo... baza działa w oparciu o wpisy użytkowników. Jeśli stajnia przestaje istnieć, to nikt jej nie usuwa. Nie wyobrażam sobie raz w miesiącu na przykład sprawdzać istnienie wszystkich stajni w katalogu  icon_rolleyes
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #229 : Styczeń 28, 2020, 21:13:03 »
Odpowiedz cytując
mam problem, możne mi tu ktoś pomoże smutek Zalogowałam się na forum i zawsze to oznaczało ze automatycznie loguje się do ogłoszeń. Teraz każe mi się zalogować do ogłoszeń osobno i wykrzacza że złe hasło... nie rozumiem
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #230 : Styczeń 28, 2020, 22:29:57 »
Odpowiedz cytując
mam problem, możne mi tu ktoś pomoże smutek Zalogowałam się na forum i zawsze to oznaczało ze automatycznie loguje się do ogłoszeń. Teraz każe mi się zalogować do ogłoszeń osobno i wykrzacza że złe hasło... nie rozumiem

Rudzielc_23 w sprawach ogłoszeń, proszę pisz tędy: https://ogloszenia.re-volta.pl/kontakt/ - to najszybsza droga
Proszę podawać swoje dane (nick na re-volcie, e-mail itp)
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
jestemzlasu

« #231 : Luty 02, 2020, 16:07:26 »
Odpowiedz cytując
Czy zielony "ptaszek" przy wysłanej wiadomości w ogłoszeniach oznacza, że została odczytana przez adresata czy to po prostu oznaczenie wiadomości wysłanej?
#link
Strony: 1 ... 6 7 [8] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.