Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 5 6 [7] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ogloszenia  (Przeczytany 143382 razy)
azzawa

« #180 : Sierpień 14, 2018, 08:44:13 »
Odpowiedz cytując
oddaj mnie! ja chętnie przyjmę ten banerek  hihi
#link
Margolka

« #181 : Wrzesień 10, 2018, 17:02:01 »
Odpowiedz cytując
Hej. Mam problem bo jak klikam dodaj zdjęcie w ogłoszeniu to nic się nie dzieje. Czy może mi ktoś pomóc?
Pozdrawiam
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #182 : Październik 01, 2018, 20:28:22 »
Odpowiedz cytując
A czy dałoby radę dodać opcję wyboru czy chce się dostawać powiadomienia na maila?
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
SzalonaBibi

« #183 : Październik 23, 2018, 09:57:27 »
Odpowiedz cytując
Czy jeśli ogłoszenie jest nieaktualne to da się sprawdzić profil osoby wystawiającej? Paczka niby dostarczona (w niedzielę kukunamuniu), u mnie nikogo nie było, reklamację może złożyć nadawca... No i piszę wiadomości w ogłoszeniu, ale chciałabym mieć możliwość sprawdzić do kogo. Zresztą nawet opinii wystawić się nie da, jak się nie pamięta u kogo się kupowało... Kiepskie to.
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
desire

Moje ogłoszenia
« #184 : Październik 25, 2018, 09:24:31 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi, teraz KAŻDY może dodać ogłoszenie na re-volcie będąc niezalogowanym...
#link
"Są rzeczy w życiu, które warto i są rzeczy, które się opłaca. Nie zawsze to, co warto się opłaca. Nie zawsze to, co się opłaca warto. (...) bo spełnione marzenia nie mają ceny."
Nirv

Moje ogłoszenia
« #185 : Październik 27, 2018, 21:46:03 »
Odpowiedz cytując
Czy ktos ma problem z zalogowaniem sie na ogloszeniach? Mam w tel zalogowana rv forum caly czas, zawsze ogloszenia rowniez byly zalogowane - aktualnie forum zalogowane, a ogloszenia nie + wpisuje nick i haslo i nic w sumie sie nie dzieje dalej smutek
#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #186 : Listopad 22, 2018, 20:15:07 »
Odpowiedz cytując
Czy jest ktoś, kto dostaje dziwne maile w odpowiedzi na ogłoszenia, czy tylko ja? Pisane jakby z tłumaczem google, w jednym nawet miałam wzmiankę o rodzinie, w której mąż zginął i zostawił pieniądze.
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
desire

Moje ogłoszenia
« #187 : Listopad 23, 2018, 14:30:27 »
Odpowiedz cytując
flygirl, nigeryjski przekręt? duży uśmiech

a mnie wkurzają firmy transportowe/sklepy i inne, które podpierdzielają maile z ogłoszeń i wysyłają mi reklamy ehh  zawsze dostaje jak mam coś wystawione, ale maila chyba nie da sie ukryć?
#link
"Są rzeczy w życiu, które warto i są rzeczy, które się opłaca. Nie zawsze to, co warto się opłaca. Nie zawsze to, co się opłaca warto. (...) bo spełnione marzenia nie mają ceny."
Strony: 1 ... 5 6 [7] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.