ogloszenia

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
07 sierpnia 2012 14:54
nie ma juz watku ogłoszeniowego? kupie-sprzedam? czy ja nie moge znaleźć?
trzynastka   In love with the ordinary
07 sierpnia 2012 14:56
poszukaj w prawym górnym rogu forum, obok galerii, szmatoholików 🙂

http://ogloszenia.re-volta.pl/
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
08 sierpnia 2012 13:16
dzieki wielkie
mam problem z przedłużaniem ogłoszń na R-v. Korzystam z explorera jeśli to ma jakieś znaczenie...

jak mam ogłoszenie nieważne (tzn termin ważności minął) i daję edytuj, a potem zapisz, to na mojej prywatnej stronie "moje ogłoszenia" widnieje jako aktywne (ale tylko przez krótki czas, nie jestem w stanie zweryfikować ile...), a na stronie widocznej dla wszystkich - głównej ogłoszeniowej, tego ogłoszenia nie ma...

jak wykasuję podczas edycji datę wygaśnięcia i dam zapisz, to w ogóle wyskakuje Błąd (404).

jak klinkę na "wygasło" na stronie "moje ogłoszenia" - dzieje się tak samo jak w przypadku 1.

nie wiem jak rozwiązać ten problem, a jednak przedłużanie ogłoszeń poprzez dodawanie ich od nowa jest dość upierdliwe, zwłasza, jeśli chce się zamieścić dużo zdjęć, tak by kupujący mógł obejrzeć przedmiot z każdej strony...


i jeszcze prośba do modów/administratorów... czy nie dałoby się zrobić tak jak np na tablica.pl, że zaznacza się kilka zdjęć na raz i one się już same ładują?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
11 sierpnia 2012 12:26
gajowa,
robisz edytuj i tam gdzie data, wpisujesz do kiedy chcesz aby było ważne i zapisz.
Oczywiście nie będzie ono wisiało na pierwszej stronie, tylko w tym miejscu gdzie było.
Jeśli chcesz aby było na pierwszej to musisz dodać od nowa- to taka nagroda za włożoną pracę 😉
oo super, dzieki za info 🙂
a można dublować ogłoszenia, zanim poprzednie straci ważność?
Fantazja, nie.
dziewczyny, tam jest normalny przycisk "zglos". uzywajcie go prosze :kwiatek:
oo nie odkryłam😀 poza tym nie wiedziałam do końca czy to nielegalne😉 takie dokładanie co i rusz ogło
A gdzie dokładnie jest regulamin ogłoszeń? Bo szukałam, gdzie jest napisane, że nie można ich dublować i nie znalazłam?
(Żeby nie było, nie lubię dubli, ale też nie widziałam nigdzie zasad dot. ogłoszeń) 
do czego jest funkcja obserwuj?  😡
wchodzisz sobie w ogłoszenia i widzisz piękny czaprak eskadrona, o którym marzyłaś od wieków. ale... no jesteś rozsądna i nie działasz pod wpływem impulsu, więc planujesz się z tym przespać i podejmiesz decyzję o zakupie później. klikasz sobie przycisk i ogłoszenie nie ginie wśród groma innych tylko jest grzecznie przechowywane w "obserwowanych ogłoszeniach"
cavaletti, dziękuję !  :kwiatek:
Dlaczego nie moge dodac ogloszenia? Wypelniam wszystko normalnie klikam zapisz ogloszenie i klops, nic sie nie zapisuje.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 września 2012 09:53
Mam propozycję, żeby w ogłoszeniach pojawił się dział nieruchomości.  😡
Ada   harder. better. faster. stronger.
22 września 2012 19:59
[quote author=ms_konik link=topic=88948.msg1491207#msg1491207 date=1344684390]
Jeśli chcesz aby było na pierwszej to musisz dodać od nowa- to taka nagroda za włożoną pracę 😉
[/quote]

Brzmi to kiepsko.
Sprzedaje właśnie cały swój sprzęt po koniu, było tego naprawdę dużo. Wrzucanie ogłoszeń od nowa jest strasznie męczące, zawsze wrzucam ogłoszenia na 2 tyg. i później muszę wszystko robić od nowa. Zajmuje mi to pół dnia, obecnie mam około 30 ogłoszeń i już mam dość tej syzyfowej pracy. Wcześniej było ich ponad sto. Myślę że ogłoszenia wznawiane powinny pojawiać się na pierwszej stronie! Może powinien być jakiś limit czasowy np. jak miną 2 tyg. ogłoszenia to można je wznowić i znów pojawi się na pierwszej stronie.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
25 września 2012 10:22
Czy można dodać do ogłoszeń "zakładkę" kosmetyki dla koni lub coś w ten deseń, nie wiadomo w którą kategorię takie rzeczy wrzucać.
a co zrobić, żeby przy nicku i awatarze pojawiał się klawisz ogłoszenia?
bo ja wystawiłam takie jedno małe pierwszy raz w życiu zresztą, i widzę że wszyscy mają te klawisze a  ja nie...buu..
przecież jest, ja go widzę 🙂
ja też.  😉
aha  😡
dzięki
czy mogę usunąć propozycję cenową z mojego ogłoszenia?
osoba która ją wstawiła nie jest zainteresowana zakupem  🙄
a może można by dodać "wystaw ponownie" i wtedy ogłoszenie pojawiałoby się jako nowe na pierwszej stronie 🙂
A.   master of sarcasm :]
07 listopada 2012 06:42
Dlaczego w rasach koni w ogloszeniach nie ma rasy tinker albo gypsy vanner? Chcialam dac ogloszenie ale nie moge  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2012 19:01
Bo zapewne rzadko ktoś sprzedaje konia tej rasy 😉
A.   master of sarcasm :]
11 listopada 2012 14:57
mimo wszystko powinno być, jak ja chciałabym wstawic to pod co podepne? no przecie nie pod folbluta?

ADMIN!  😵
Omg, A. Ale narzekasz, to tak jakby rzucać się na jakimś anglojęzycznym portalu że w opcjach ogłoszenia nie ma do wyboru rasy konik polski albo hucuł  🤔wirek:

Napisałaś PW do administratora?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się