Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ogloszenia  (Przeczytany 139645 razy)
MR36

Moje ogłoszenia
« #90 : Styczeń 19, 2017, 18:32:20 »
Odpowiedz cytując
Czy można w kategorii z derkami zrobić rubrykę z wyborem rozmiaru? Żeby sprzedający tez mogli zaznaczyć rozmiar jaki sprzedają. Ułatwiło by to bardzo opcje wyszukiwania.
#link
Kolejny wiraż, potrzebny mi jest rap jak ludziom ogień
Czuję to jak enduro, powiew i jak zły urok w tobie
Gdzie mam marzenia? dawno za siódmą górą człowiek
Powiedz co będzie jak nie zdążysz dobiec w porę?
Najpierw pozwoliłeś odejść, nie zawsze jest się górą snobie
kenna

Moje ogłoszenia
« #91 : Maj 26, 2017, 09:55:23 »
Odpowiedz cytując
Zapewne gdzieś była/jest o tym dyskusja, ale chwilowo nie mogę znaleźć. Czy można jakimś sposobem (poprosić moderatora za zgodą obu stron?) usunąć propozycję z ogłoszenia? Jakiś czas temu ktoś zaproponował mi cenę, na którą nie chciałam się zgodzić. Po jakimś czasie jednak stwierdziłam, że zgodzę się, jednak potencjalna klientka nie dysponuje już gotówką i oferta jest nieaktualna. Jest to jednak bardzo mylące dla innych osób przeglądających moje ogłoszenie, bo mogą wywnioskować z tego, że za tą cenę nie chcę tej rzeczy sprzedać (a tak nie jest). Wiem, że opcją jest poczekanie na możliwość odświeżenia ogłoszenia, ale jestem w sytuacji, kiedy nawet 2-3 dni by mnie "zbawiły" wink
#link

katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER
Global Moderator

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #92 : Czerwiec 06, 2017, 11:45:24 »
Odpowiedz cytując
kenna, niestety nie ma jak usunąć propozycji. Trzeba zrobić nowe ogłoszenie.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
ashtray

« #93 : Czerwiec 21, 2017, 08:09:26 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem komu i czy powinnam to zgłaszać, ale w tym ogłoszeniu są zdjęcia mojego siodła, które sprzedałam i ktoś je sobie wykorzystuje do sprzedaży swojego (oprócz ostatniego). Także ten. Nie chciałabym, żeby ktoś się nabrał.

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/314183?q=lucky&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=
#link
Godward

« #94 : Czerwiec 27, 2017, 16:14:31 »
Odpowiedz cytując
Oferowałem do sprzedaży karetę coupe. Nie odświeżałem oferty, która w efekcie wygasła. Jak ją odnowić? Z góry dziękuję.
#link
anai

« #95 : Czerwiec 27, 2017, 21:03:01 »
Odpowiedz cytując
Godward, wchodzimy w "moje ogłoszenia", z prawej strony listy ogłoszeń są buttony: ukryte-wygaslo-edytuj-usuń. Kliknij w edytuj i kliknij na dole "odśwież".
#link

Azbuka

« #96 : Lipiec 04, 2017, 22:04:02 »
Odpowiedz cytując
Pomocy
Jak się wkleja zdjęcie z galerii do ogłoszeń. Kiedyś wklejałam kod spod zdjęcia, teraz mi to nie działa ( mam Maca )  zemdlal

Już nieaktualne  kwiatek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2017, 22:16:52 wysłane przez Azbuka » #link
aniaagre

"... w grzywie wiatr... w kopytach magia... "

WWW Moje ogłoszenia
« #97 : Wrzesień 17, 2017, 17:41:57 »
Odpowiedz cytując
Czy w ogłoszeniach w dziale derek można by dodać jeszcze przeciwdeszczowe i filtr z rozmiarem? Bardziej przejrzyste by to było uśmiech
Swoją drogą w bryczesach też by to ułatwiło  kwiatek
#link
".. jedno wiem, nie poddam się,
galopem noc pokonać chcę!!!.."

http://www.goldlagoon.pl
paulinasyp

Moje ogłoszenia
« #98 : Październik 30, 2017, 14:06:23 »
Odpowiedz cytując
Dlaczego ponad 4/5 treści opisu z mojego ogłoszenia po jego dodaniu znika? Proszę o pomoc. W załączniku stan ogłoszenia. http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/78281
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2017, 18:29:01 wysłane przez Livia » #link
trusia

Moje ogłoszenia
« #99 : Grudzień 05, 2017, 13:49:24 »
Odpowiedz cytując
Dlaczego w moim profilowym okienku nie wyśwoetla się, że mam ogłoszenie? W "Moich ogłoszeniach" jest, a tu nie ma.

Edit: już jest, ale słowo honoru, że nie było  duży uśmiech  Nawet wylogowałam się i ponownie zalogowałam i nadal nie było. A teraz się objawiło.  Cuda panie, cuda  lol
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 13:52:13 wysłane przez trusia » #link
Moje konie ubierają sie u ivett hurra!
Cytat: halo
trusia,  Nie nienawidzę Ciebie, ale fałsz i... głupotę zawartą w twoich wypowiedziach to już owszem
Powiedz mi, kto cię ignoruje, a powiem ci, kim nie jesteś. HURRRA, WROTKI MNIE IGNORUJE!
nefferet

Moje ogłoszenia
« #100 : Grudzień 12, 2017, 22:05:36 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny potrzebuję rady, nie wiem czy to dobry wątek. Mam wystawiony przedmiot na sprzedaż, ktoś zaproponował mi wymianę na coś innego i jestem tym zainteresowana. Tylko nie wiem jak taką transakcję przeprowadzić. Wysłać przedmiot i czekać aż dojdzie do mnie ten drugi? Szczerze mówiąc obawiam się trochę oszustwa, co będzie jak jak swoją rzecz wyślę a ta druga osoba już nie? Macie jakieś sprawdzone sposoby na taką wymianę?
#link
AtlantykowaPanna

Pokaż mi swojego konia, a powiem Ci kim jesteś

« #101 : Grudzień 13, 2017, 00:10:39 »
Odpowiedz cytując
Kaucja obustronna.
#link
"Dobry jeździec wie, że ma tylko jedną szansę, by zaskarbić sobie szacunek konia. Wie też, że przez jeden wybuch gniewu może na zawsze stracić jego zaufanie. Konia można skrzywdzić tylko raz. Potem latami odbudowuje się zerwaną relację. Z ludźmi bywa podobnie.."
hedonistka

flâneur

« #102 : Grudzień 13, 2017, 16:28:21 »
Odpowiedz cytując
Dlaczego zdjęcia po wrzuceniu do ogłoszeń się obracają? Przedtem tak nie robiły smutek
#link
---
"i live in constant struggle between “you’re wrong” and “but i don’t want to start shit"
ashtray

« #103 : Grudzień 13, 2017, 19:28:07 »
Odpowiedz cytując
A wrzucasz z telefonu? Jak daję fotki z telefonu, to się obracają. Na komputerze już nie.
#link
hedonistka

flâneur

« #104 : Grudzień 14, 2017, 11:13:08 »
Odpowiedz cytując
Z telefonu. Tak mi wygodniej, no ale ok, bede z komputera wink
#link
---
"i live in constant struggle between “you’re wrong” and “but i don’t want to start shit"
desire

Moje ogłoszenia
« #105 : Luty 25, 2018, 19:49:12 »
Odpowiedz cytując
przy dodawaniu ogłoszenia trzeba nacisnąć "krateczke" z zgodą na "przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". z tą rekrutacją to chyba raczej pomyłka?  emoty327

aaa i dlaczego odświeżyć można nieaktywne ogłoszenie, przy aktywnym nie ma takiej opcji? albo jest, a nie widze?  oczy2

wersja na pewno będzie fajnie wyglądać na telefonie, mi się osobiście pare rzeczy troche nie podoba - strasznie duże zdjęcia główne, no i poziom.. lepiej by wyglądało w podobnej tonacji, a jednak w pionie.  duży uśmiech i odrobine mniejsze.  chyba, że sie da to jakoś samemu zrobić, a ja oczywiście nie wiem jak.  ukłon hihi
#link
"Są rzeczy w życiu, które warto i są rzeczy, które się opłaca. Nie zawsze to, co warto się opłaca. Nie zawsze to, co się opłaca warto. (...) bo spełnione marzenia nie mają ceny."
SzalonaBibi

« #106 : Luty 26, 2018, 14:32:05 »
Odpowiedz cytując
Ja strasznie nie lubię zmian więc czasu trochę potrzebuję, żeby się przestawić. Już widzę, że wreszcie mogę otwierać w nowej karcie i nie otwiera się jednocześnie w aktualnie przeglądanej. Jakby jeszcze dało się wyszukiwać w konkretnego sprzedającego to byłoby chyba idealnie.
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
majeczka

Galopem przez życie!

Moje ogłoszenia
« #107 : Luty 26, 2018, 22:27:05 »
Odpowiedz cytując
Da się, tak jak do tej pory po wpisaniu nicku w rubrykę szukaj
#link
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale wtedy spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma dna....!

W dniach 23.10 - 30.10 mam utrudniony  dostęp  do internetu. Jestem za granicą. Proszę o cierpliwość na wszystkie wiadomości odpiszę po powrocie.
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #108 : Luty 27, 2018, 07:10:41 »
Odpowiedz cytując
A znacie może sposób na zmianę kategorii dodanego już ogłoszenia? Bo albo jestem ślepa (czego nie wykluczam  hihi) albo się nie da wink

Po zmianach, jedno z moich ogłoszeń zamiast w kategorii "ochraniacze" znalazło się w kategorii "kantary" i nie mam zielonego pojęcia jak to zmienić  oczy2 Ktoś ma jakiś pomysł?  kwiatek
#link
Bombal

« #109 : Luty 27, 2018, 14:56:39 »
Odpowiedz cytując
Jest gdzieś sortowanie wg ceny, rosnąco, malejąco? Bo może jest, a ja nie widzę?
#link
Gumofilce na nogi, cycki do przodu, widły w dłoń i brońmy mięsożerców ....
anai

« #110 : Luty 27, 2018, 17:13:43 »
Odpowiedz cytując
czy wiadomości wysyłane przez ogłoszenie dochodzą do adresata? Nie pojawiły mi się w moich "wysłanych", nie dostałam też żadnej odpowiedzi..
#link

flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #111 : Luty 27, 2018, 17:53:38 »
Odpowiedz cytując
Dlaczego jak klikam Aktywuj, to ogłoszenie jest nadal nieaktywne i że wygasło wczoraj? Nie widzę nigdzie opcji zmiany daty albo jestem ślepa.
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #112 : Luty 27, 2018, 19:56:32 »
Odpowiedz cytując
anai, ja dostałam parę wiadomości i odpowiedziałam, pojawia mi się cała konwersacja. Ale! to nie idzie przez skrzynkę forumową, tylko ogłoszeniową.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
SzalonaBibi

« #113 : Luty 27, 2018, 22:23:01 »
Odpowiedz cytując
Da się, tak jak do tej pory po wpisaniu nicku w rubrykę szukaj

Chyba się nie rozumiemy 0 chodziło mi o wyszukanie np ochraniaczy mając listę rzeczy danej osoby. Ale to w sumie drobiazg, zresztą mało jest mega list przedmiotów - kilka takich osób mamy.
#link
macbeth

« #114 : Luty 28, 2018, 10:09:02 »
Odpowiedz cytując
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?
#link
ewabe

Moje ogłoszenia
« #115 : Luty 28, 2018, 14:07:29 »
Odpowiedz cytując
Do listy obserwowanych ogloszeń dodaly mi się takie, których na bank nie oglądałam. Czy to znaczy, że ktoś mi się na konto włamał, żeby ogloszenia poprzeglądać  wink, czy jakiś błąd w systemie?
#link
Cień na śniegu

« #116 : Luty 28, 2018, 20:04:08 »
Odpowiedz cytując
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?

Niestety, tak.
Mnie się to bardzo nie podoba, wolałam poprzednią wersję, kiedy było widać na głównej kto dodał ogłoszenie.
#link
" Koń jest niebezpieczny z dwóch końców i niewygodny pośrodku"
macbeth

« #117 : Luty 28, 2018, 20:40:26 »
Odpowiedz cytując
Cień na śniegu, ehh też wolałam jak było widać smutek
#link
devil

« #118 : Marzec 01, 2018, 12:47:04 »
Odpowiedz cytując
Jest gdzieś sortowanie wg ceny, rosnąco, malejąco? Bo może jest, a ja nie widzę?

Podbijam, również nie mogę znaleźć
#link
SzalonaBibi

« #119 : Marzec 02, 2018, 10:50:46 »
Odpowiedz cytując

Niestety, tak.
Mnie się to bardzo nie podoba, wolałam poprzednią wersję, kiedy było widać na głównej kto dodał ogłoszenie.

Cień na śniegu, ehh też wolałam jak było widać smutek

Już widać  konik Dziękujemy bardzo  kwiatek
#link
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 19 zapytaniami.