Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Strony: 1 2 3 [4] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ogloszenia  (Przeczytany 99088 razy)
MR36

Moje ogłoszenia
« #90 : Styczeń 19, 2017, 18:32:20 »
Odpowiedz cytując
Czy można w kategorii z derkami zrobić rubrykę z wyborem rozmiaru? Żeby sprzedający tez mogli zaznaczyć rozmiar jaki sprzedają. Ułatwiło by to bardzo opcje wyszukiwania.
#link
Kolejny wiraż, potrzebny mi jest rap jak ludziom ogień
Czuję to jak enduro, powiew i jak zły urok w tobie
Gdzie mam marzenia? dawno za siódmą górą człowiek
Powiedz co będzie jak nie zdążysz dobiec w porę?
Najpierw pozwoliłeś odejść, nie zawsze jest się górą snobie
kenna

Moje ogłoszenia
« #91 : Maj 26, 2017, 09:55:23 »
Odpowiedz cytując
Zapewne gdzieś była/jest o tym dyskusja, ale chwilowo nie mogę znaleźć. Czy można jakimś sposobem (poprosić moderatora za zgodą obu stron?) usunąć propozycję z ogłoszenia? Jakiś czas temu ktoś zaproponował mi cenę, na którą nie chciałam się zgodzić. Po jakimś czasie jednak stwierdziłam, że zgodzę się, jednak potencjalna klientka nie dysponuje już gotówką i oferta jest nieaktualna. Jest to jednak bardzo mylące dla innych osób przeglądających moje ogłoszenie, bo mogą wywnioskować z tego, że za tą cenę nie chcę tej rzeczy sprzedać (a tak nie jest). Wiem, że opcją jest poczekanie na możliwość odświeżenia ogłoszenia, ale jestem w sytuacji, kiedy nawet 2-3 dni by mnie "zbawiły" wink
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER
Global Moderator

K&H 4EVER!

« #92 : Czerwiec 06, 2017, 11:45:24 »
Odpowiedz cytując
kenna, niestety nie ma jak usunąć propozycji. Trzeba zrobić nowe ogłoszenie.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
ashtray

Ashtanga ♡

« #93 : Czerwiec 21, 2017, 08:09:26 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem komu i czy powinnam to zgłaszać, ale w tym ogłoszeniu są zdjęcia mojego siodła, które sprzedałam i ktoś je sobie wykorzystuje do sprzedaży swojego (oprócz ostatniego). Także ten. Nie chciałabym, żeby ktoś się nabrał.

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/314183?q=lucky&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=
#link
Godward

« #94 : Czerwiec 27, 2017, 16:14:31 »
Odpowiedz cytując
Oferowałem do sprzedaży karetę coupe. Nie odświeżałem oferty, która w efekcie wygasła. Jak ją odnowić? Z góry dziękuję.
#link
anai

Moje ogłoszenia
« #95 : Czerwiec 27, 2017, 21:03:01 »
Odpowiedz cytując
Godward, wchodzimy w "moje ogłoszenia", z prawej strony listy ogłoszeń są buttony: ukryte-wygaslo-edytuj-usuń. Kliknij w edytuj i kliknij na dole "odśwież".
#link

Azbuka

WWW Moje ogłoszenia
« #96 : Lipiec 04, 2017, 22:04:02 »
Odpowiedz cytując
Pomocy
Jak się wkleja zdjęcie z galerii do ogłoszeń. Kiedyś wklejałam kod spod zdjęcia, teraz mi to nie działa ( mam Maca )  zemdlal

Już nieaktualne  kwiatek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2017, 22:16:52 wysłane przez Azbuka » #link
Strony: 1 2 3 [4] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.