Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 6 7 [8] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ogloszenia  (Przeczytany 161198 razy)
azazu93

Moje ogłoszenia
« #210 : Październik 04, 2019, 10:52:47 »
Odpowiedz cytując
zembria też mnie to wkurza  smutny Wszystko na "głównej'' wrzucone zostało do jednego wora i jakoś tak dziko...  marze
#link
ancyk0991

Moje ogłoszenia
« #211 : Październik 04, 2019, 11:21:26 »
Odpowiedz cytując
Tak! Chcemy starej wersji ogłoszeń konik
Teraz to jest jeden wielki chaos  zemdlal
#link
Hajduczek

WWW Moje ogłoszenia
« #212 : Październik 05, 2019, 09:16:47 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie problemem jest, że w wiadomosci nie widać nicka osoby piszącej tylko imię albo użytkownik anonimowy. Nie wiadomo kto to i jakie ma opinie? Stali klienci są zdziwieni, że nie wiem że to oni itd.
#link
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #213 : Październik 08, 2019, 11:11:34 »
Odpowiedz cytując
Jakaś masakra stała się z ogłoszeniami smutek nie da się dodać zdjęć  zemdlal
#link
Aleks

Moje ogłoszenia
« #214 : Październik 11, 2019, 16:02:23 »
Odpowiedz cytując
Ja też uważam, że stara wersja ogłoszeń był lepsza, bardziej przejrzysta. Teraz oczopląsu można dostać, nie wspominając już, że nie widać z kim się rozmawia, bądź rozmawia się z Anonimem. To wprowadza zamęt. Wiemy ile jest przekrętów, a teraz dodatkowo nie wiadomo z kim się rozmawia i nie da się sprawdzić czy jest to kompetentna osoba.
#link
Be kind to unkind people. They need it most.
"Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady."
Jordan Belfort
Katasia

WWW Moje ogłoszenia
« #215 : Grudzień 07, 2019, 23:05:44 »
Odpowiedz cytując
Widzę, że niektórym przychodzą powiadomienia e-mail o wiadomościach w ogłoszeniach, czy to trzeba jakoś ustawić? Bo mi kiedyś przychodziły, a od dłuższego czasu nie przychodzą i notorycznie odpisuję w opóźnieniem na wiadomości, więc często jak się już zorientuję, to już nabywca nie jest zainteresowany...
#link
azazu93

Moje ogłoszenia
« #216 : Grudzień 08, 2019, 08:33:19 »
Odpowiedz cytując
Też mi maile już nie przychodzą smutek a czasem jak przyjdzie jakiś mail cudem to np po kilku godzinach, kiedy już zdarze odpisać.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #217 : Grudzień 08, 2019, 15:36:32 »
Odpowiedz cytując
Do mnie teoretycznie przychodzą, ale .... kiedyś wchodziły normalnie na główną skrzynkę, więc wiedziałam, że ktoś coś napisał. Teraz wpadają po bocznych folderach albo w spam albo w oferty itd. i bardzo często zauważam wiadomości dopiero jak wejdę sobie w ogłoszenia.
#link
borkowa.

silesian team

« #218 : Grudzień 08, 2019, 15:40:37 »
Odpowiedz cytując
z kolei ja mam inny problem, w sumie nie jest to nic takiego, ale strasznie mnie to irytuje, mianowicie - cały czas pokazuje mi się, że mam jedną, nową wiadomość, po kliknięciu okazuje się, że nie mam nic nowego icon_rolleyes usunęłam wszystkie stare wiadomości - nic, wylogowałam się i zalogowałam ponownie - nadal nic zemdlal da się coś z tym zrobić?
#link
Strony: 1 ... 6 7 [8] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 18 zapytaniami.