ogloszenia

oddaj mnie! ja chętnie przyjmę ten banerek  😁
Hej. Mam problem bo jak klikam dodaj zdjęcie w ogłoszeniu to nic się nie dzieje. Czy może mi ktoś pomóc?
Pozdrawiam
A czy dałoby radę dodać opcję wyboru czy chce się dostawać powiadomienia na maila?
Czy jeśli ogłoszenie jest nieaktualne to da się sprawdzić profil osoby wystawiającej? Paczka niby dostarczona (w niedzielę 🤔wirek🙂, u mnie nikogo nie było, reklamację może złożyć nadawca... No i piszę wiadomości w ogłoszeniu, ale chciałabym mieć możliwość sprawdzić do kogo. Zresztą nawet opinii wystawić się nie da, jak się nie pamięta u kogo się kupowało... Kiepskie to.
desire   Druhu nieoceniony...
25 października 2018 09:24
SzalonaBibi, teraz KAŻDY może dodać ogłoszenie na re-volcie będąc niezalogowanym...
Czy ktos ma problem z zalogowaniem sie na ogloszeniach? Mam w tel zalogowana rv forum caly czas, zawsze ogloszenia rowniez byly zalogowane - aktualnie forum zalogowane, a ogloszenia nie + wpisuje nick i haslo i nic w sumie sie nie dzieje dalej 🙁
Czy jest ktoś, kto dostaje dziwne maile w odpowiedzi na ogłoszenia, czy tylko ja? Pisane jakby z tłumaczem google, w jednym nawet miałam wzmiankę o rodzinie, w której mąż zginął i zostawił pieniądze.
desire   Druhu nieoceniony...
23 listopada 2018 13:30
flygirl, nigeryjski przekręt? 😀

a mnie wkurzają firmy transportowe/sklepy i inne, które podpierdzielają maile z ogłoszeń i wysyłają mi reklamy :/  zawsze dostaje jak mam coś wystawione, ale maila chyba nie da sie ukryć?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 stycznia 2019 19:05
Czy mi się coś porobiło z komputerem, czy wszystkim w ogłoszeniach wyskakuje pełno jakiś reklam 🤔 ?? Aż ciężko coś przejrzeć normalnie :/
Mnie też. I obawiam się, że tak teraz już zostanie... nie ma nic za darmo  🤔
zembria, mi też tak się stało, ale włączyłam adblocka i jest spokój. Jeśli nie masz to ściągnij sobie rozszerzenie, łatwo znaleźć na google jako adblock
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 stycznia 2019 14:21
Dzięki, spróbuję. Na telefonie też się nie da przeglądać z tymi reklamami :/ Masakra jakaś :/
Najgorsze jest to, że jak się otwiera zdjęcia, to dołu nie widać, bo reklama zasłania dół fotki!
normalnie u was widać ogłoszenia?
Bo ja nie widzę ani opisu ani użytkownika, ani w ogłoszenie wejść nie mogę.. czy to może być od adblocka?
aniaagre, raczej nie. Ja mam adblocka i jedynym skutkiem jest brak reklam. Może pokaż screena jak to u Ciebie wygląda
czy tylko ja mam problem z dodawaniem zdjec do ogłoszeń ??? od kilku dni kicha totalna 🙁
blucha ja dzisiaj walczę z dodaniem ogłoszeń i nie moge dodać zdjęć totalnie... Niby wchodzi, ale znikają.  🤔
Czy Wam też nie wyświetla przy zakładce "moje konto" że macie jakąś nową wiadomość? Ja od paru dni muszę zaglądać w "wiadomości" żeby zobaczyć czy mam jakąś nową wiadomość
azazu93 mam tak samo 🙂
jako MODERATOR nie pomogę, piszcie do quantanamera - może forum jest już przeciażone
azazu93, u mnie to samo. Wiem o nowych wiadomościach tylko dlatego, że na email przychodzą mi powiadomienia 🙄
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2019 10:31
Spróbujcie usunąć część starych wiadomości, być może macie zapchane skrzynki.
Witam Was  :kwiatek:

czy możemy prosić o pomoc w udostępnianiu i zbiórce, proszę przeczytajcie historię  Malibu

https://pomagam.pl/konmalibu?fbclid=IwAR2JCJ2eWyz-OBpFgU8DJxod5V31eB0aSm0ydfAVNf4oHtiq10yEht187CQ

strona fb

https://www.facebook.com/Uratujmy-Malibu-770812659966622/
vissenna   Turecki niewolnik
27 lutego 2019 20:46
monika83

Tu jest odpowiedni wątek do informowania o zbiórkach: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,178.900.html
dziękuję
Czy wy też nie możecie dodać ogłoszenia czy tylko ja tak MB am 🙂 odrazu przy wyborze kategorii wyskakuje mi błąd
Przy próbie dodania ogłoszenia wyskakuje błąd MySQL Error: Unknown column 'kod_pocztowy' in 'field list'
Dokładnie taki 🙂 myślałam że tylko u mnie się coś dzieje
U mnie to samo, nawet uzupełniłam kod pocztowy w profilu, ale błąd nadal jest.
Nie mogę zalogować się na ogłoszenia, na forum bez problemu, wklepuję to samo hasło i błąd. Czy ktoś miał podobnie?

poprawka, działa.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 października 2019 11:44
Co to się porobiło z ogłoszeniami? Jakiś chaos, nie ma podziału na kategorie, te same ogłoszenia wyskakują na początki strony, do tego co każde dwa ogłoszenia jest reklama 😤 Tragedia. Czas się przenieść na inny portal chyba, bo tu już nic znaleźć się nie da 🙄 A taki był fajny, amerykański...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się