Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ogloszenia  (Przeczytany 171435 razy)
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #120 : Marzec 02, 2018, 12:18:34 »
Odpowiedz cytując
A da radę znowu zrobić opcję, że przy odświeżaniu ogłoszenia wybrać do kiedy ma być wyświetlane? Bo mi się odświeżyły na 2 tygodnie, a nie widzę nigdzie możliwości zmiany na mniej. kwiatek
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
macbeth

« #121 : Marzec 02, 2018, 13:21:37 »
Odpowiedz cytując
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?

Niestety, tak.
Mnie się to bardzo nie podoba, wolałam poprzednią wersję, kiedy było widać na głównej kto dodał ogłoszenie.

Cień na śniegu, ehh też wolałam jak było widać smutek

Już widać  konik Dziękujemy bardzo  kwiatek

Oooooo super!
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #122 : Marzec 02, 2018, 13:34:02 »
Odpowiedz cytując
Jak w ogóle odświeżać ogłoszenia? Moje się nie chcą odświeżyć smutny
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #123 : Marzec 02, 2018, 19:41:49 »
Odpowiedz cytując
Czy zmieniło się coś w terminie odświeżania ogłoszeń?
Chciałam odświeżyć ogłoszenia którym minęło 14 dni i nie znalazłam opcji odświeżania.
Trzeba teraz czekać miesiąc aż wygaśnie i dopiero wtedy można odświeżyć, czy jak?  icon_rolleyes
#link
olek

Moje ogłoszenia
« #124 : Marzec 02, 2018, 21:47:38 »
Odpowiedz cytując
Czy jest możliwość aktywowania info mailem, że ma się wiadomość w skrzynce tej ogłoszeniowej? nie mogę nic takiego znaleźć, a to świetna sprawa była gdy przychodziło powiadomienie mailem, że ktoś się odezwał
#link
olga96

Moje ogłoszenia
« #125 : Marzec 02, 2018, 21:55:57 »
Odpowiedz cytując
Gdy mija 14 dni pojawia się wtedy obok edytuj i ukryj odśwież
#link
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #126 : Marzec 03, 2018, 07:11:23 »
Odpowiedz cytując
Poprzednio można było odświeżać po upływie dokładnie 14 dni czyli jak wystawiłam przedmiot w piątek o 17 to mogłam odświeżyć po 17 w piątek za 2 tyg. Teraz wszystko się przesuwa o jeden dzień bo opcja odświeżenia pojawiła się dopiero dzisiaj, w sobotę. Czyli wypada nie 14 dni a 15.
#link
Mariah

« #127 : Marzec 05, 2018, 09:56:56 »
Odpowiedz cytując
Czy tylko u mnie nie da się dodać ogłoszenia, strona nie działa
#link
,, (..) Ro­biła to set­ny raz, a za każdym ra­zem czuła, że nieus­tannie spełnia jed­no i to sa­mo marze­nie. To się na­zywa pasja."

,,Jeśli robisz coś co jest trudne Twoje życie będzie łatwe, jeśli robisz coś co jest łatwe, Twoje życie będzie trudne "
budyń

Moje ogłoszenia
« #128 : Marzec 05, 2018, 10:20:13 »
Odpowiedz cytując
Coś się w ogóle posypały skrypty, bo nie można obserwować, ani galerii fotek nie ma.
#link
20.8.14
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #129 : Marzec 05, 2018, 10:54:16 »
Odpowiedz cytując
Czy tylko u mnie nie da się dodać ogłoszenia, strona nie działa
Mam to samo. Sprawdzałam w różnych kategoriach (sprzedaż koni, sprzętu, dzierżawa) - wszędzie to samo.
#link
W tym szaleństwie jest metoda
devil

« #130 : Marzec 05, 2018, 11:17:48 »
Odpowiedz cytując
Właśnie miałam pisać, że problemy z obserwowaniem ogłoszenia są, ale widzę że nie tylko u mnie
#link
olq

Moje ogłoszenia
« #131 : Marzec 05, 2018, 12:28:48 »
Odpowiedz cytując
No mi też nie działa:(
#link
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #132 : Marzec 05, 2018, 13:17:55 »
Odpowiedz cytując
Wczoraj jeszcze dodawałam normalnie i wszystko śmigało ok, a dziś rano miałam wrażenie, że nie działają listy rozwijane, przeglądanie zdjęć z ogłoszeń za pomocą strzałki i wyjście z galerii itd. i myślałam, że to wina przeglądarki/kompa ale jak chciałam dodać na sprzedaż kaloszki to wychodzi pusta strona i dodać nic nie mogę...
Mam nadzieję, że naprawicie uśmiech
#link
...and All Is Blue...
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #133 : Marzec 05, 2018, 13:21:31 »
Odpowiedz cytując
Wiadomości też się nie da wysłać. smutek
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #134 : Marzec 05, 2018, 13:27:22 »
Odpowiedz cytując
U mnie na przeglądarce IE większość opcji nie działa od początku nowych ogłoszeń a z działających codziennie któreś przestawały działać. Równolegle sprawdzałam na Chrome i raczej wszystko działało ale dziś od rana nie działa dokładnie tak samo jak na IE. Oprócz wymienionych przez Was nie działa również odkrywanie telefonu i adresu email w ogłoszeniu oraz wysyłanie wiadomości.

#link
akzzi

:)

Moje ogłoszenia
« #135 : Marzec 05, 2018, 14:14:24 »
Odpowiedz cytując
Nie mogę odpisywać na wiadomości dotyczące ogłoszeń smutek

I druga sprawa, że fajnie było jak przychodziły wiadomości na maila o PW na forum. Czy da się coś z tym zrobić? kwiatek
#link
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #136 : Marzec 05, 2018, 15:23:30 »
Odpowiedz cytując
akzzi, u mnie już działają wiadomości, wysłałam akurat do ciebie
działają też inne opcje  kwiatek
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2018, 15:25:01 wysłane przez BeAtra » #link
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #137 : Marzec 05, 2018, 15:47:04 »
Odpowiedz cytując
Wszystko śmiga mi już normalnie uśmiech
#link
...and All Is Blue...
akzzi

:)

Moje ogłoszenia
« #138 : Marzec 05, 2018, 20:57:21 »
Odpowiedz cytując
 czy jest jakieś oznaczenie, że ktoś wiadomość z ogłoszeń odczytał?? Da się to jakoś ustawić?
#link
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #139 : Marzec 05, 2018, 21:32:20 »
Odpowiedz cytując
Taaaak... To byłaby super opcja uśmiech
#link
...and All Is Blue...
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #140 : Marzec 06, 2018, 08:05:31 »
Odpowiedz cytując
A jest jakaś możliwość przeniesienia ogłoszenia do innej kategorii?
Na starej wersji kategorii było mniej i część ogłoszeń wystawionych dawniej teraz tkwi np. w kategorii "inne" a powinny trafić do właściwej dla danego przedmiotu.
Przy edycji nie widzę możliwości zmiany.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #141 : Marzec 08, 2018, 00:15:21 »
Odpowiedz cytując
Konta z forum i ogłoszeń nowych nie są połączone? Nie mogę się zalogować na ogłoszeniach. Wyrzuca mi nieprawidłowe hasło lub login. ?
#link
Azbuka

« #142 : Marzec 08, 2018, 13:07:11 »
Odpowiedz cytując
Jak teraz po zmianach w ogłoszeniach na nowo zamieścić stare ogłoszenia z archiwum? Niby aktywowałam, miały trafić do nieaktywnych, ale i tu ich nie ma  oczy2 coo??
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #143 : Marzec 08, 2018, 13:09:54 »
Odpowiedz cytując
Ok. Mój problem już niebyły acz jest to ciekawe. Żeby być zalogowanym w ogłoszeniach muszę się zalogować na wersji forum re-volta i zalogowana wejść w ogłoszenia. Jak wchodzę z voltopirów i próbuję zalogować się już w ogłoszeniach to wyrzuca mi nieprawidłowy login bądź hasło.
#link
aniaagre

"... w grzywie wiatr... w kopytach magia... "

WWW Moje ogłoszenia
« #144 : Marzec 08, 2018, 14:59:37 »
Odpowiedz cytując
Jest szansa żeby zrobić aby w sprzedaży koni nie był przedział cenowy tylko nakaz podania konkretnej ceny (i nie 1 zł a w ogłoszeniu podane że cena na priv lub tel). Te przedziały to nie są dobre.. A już  ogóle koń wystawiony bez ceny to porażka... zemdlal

Dzwoniłam o konia z przedziału 10-20 tys. W poniedziałek usłyszałam cenę 19 tys a we wtorek dzwoniła ode mnie znajoma i była już cena 12 tys do negocjacji.
A konie bez ceny.. z opisu i zdjęć wynika że przyzwoity rekreant a przez telefon słyszy się 40 tys.. dużo by to ułatwiło przeglądanie ogłoszeń i wybór konia..  kwiatek
#link
".. jedno wiem, nie poddam się,
galopem noc pokonać chcę!!!.."

http://www.goldlagoon.pl
Megane

Moje ogłoszenia
« #145 : Marzec 11, 2018, 09:55:23 »
Odpowiedz cytując
Kurcze a ja teraz nie widze, ze wpadają wiadomosci do ogłoszeń, zawsze wpadały do skrzynki odbiorczej uśmiech a teraz ludzie piszą a ja zapominam zerknąć wink
#link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #146 : Marzec 16, 2018, 11:22:20 »
Odpowiedz cytując
Kurcze a ja teraz nie widze, ze wpadają wiadomosci do ogłoszeń, zawsze wpadały do skrzynki odbiorczej uśmiech a teraz ludzie piszą a ja zapominam zerknąć wink

Czy dałoby radę zrobić cokolwiek w ww. sprawie? Żeby chociaż przychodziło powiadomienie na @ o przyjściu wiadomości z portalu ogłoszeń? kwiatek
#link
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #147 : Marzec 16, 2018, 14:28:55 »
Odpowiedz cytując
I bardzo pomocna by była jakaś informacja czy wiadomość została przeczytana bo teraz nie wiadomo czy brak odpowiedzi jest dlatego że sprzedający w ogóle nie odczytał wiadomości czy po prostu olewa potencjalnego kupującego.
Dla mnie te nowe wiadomości to trochę porażka, wygodniej było kontaktować się przez pw na forum.
Właśnie nie mogę dojść do ładu z osobą sprzedającą która chyba w ogóle nie potrafi znaleźć nowych wiadomości w ogłoszeniach i nie umie mi odpowiedzieć  zemdlal
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #148 : Marzec 16, 2018, 15:33:59 »
Odpowiedz cytując
A co za problem w takim razie napisać na pw?
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
BeAtra

Moje ogłoszenia
« #149 : Marzec 16, 2018, 16:13:25 »
Odpowiedz cytując
No niby żaden problem, ale skoro już ta opcja istnieje to jednak wygodniej jest zadać pytanie wprost z ogłoszenia i tam też oczekuje się odpowiedzi. Tylko dobrze by było trochę to dopracować wink

A czy tylko u mnie w połowie ogłoszeń nie widać w ogóle nicka sprzedającego? Nie ma ani na liście ogłoszeń ani w konkretnym ogłoszeniu.

#link
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: ogloszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.