Płock i okolice - nauka jazdy konnej - stajnie

majek   zwykle sobie żartuję
31 maja 2017 14:06
spytaj halo, moze wie 😉
Stajnia w Płocku na ul. Gościniec 19, opinii potrzebuję, chcę zawieść klacz do krycia, a nie chcę władować się na minę, jeśli chodzi o warunki.
Mogę spróbować się czegoś dowiedzieć. To jest w mieście. Na skraju lasu, ale wśród willi.
podbijam wątek!

po 2 latach chciałabym wrócić do jazdy i szukam miejsca, gdzie instruktor pomógłby mi przełamać lęk. Możecie coś polecić?
Nie mówię tu o skokach, bardziej w stronę rekreacji albo nawet ,,klepania tyłka'' w terenie
To raczej nie w okolicach Płocka  😉
Czemu tak piszesz?
Piszesz nieprawdę, nie pierwszy raz zresztą.
Poziom rekreacji w naszym obrębie to klapa, potwierdzi to wiele osób widzących dzieciaki na obozach, odznakach, itd. Rekreacja na wyższym poziomie polega na ledwo trzymaniu się w siodle w galopie... Jeśli ktoś chce robić coś więcej, to niestety trzeba myśleć o kupnie albo dzierżawie konia i ściągnięcia trenera.
A poza tym z rekreacji w naszej okolicy zostało tylko Stado, Equest i chyba Bierzewice (tego nie jestem pewna). Z tego co wiem do Centrum Jazdy Konnej Gościniec chce trochę ruszyć, ale nie wiem czy jest sens tam jechać, bo nie ma koni do jazd.
A niby gdzie w Polsce jest lepiej/inaczej? Albo i nie w Polsce.
Jaką masz skalę porównania?
Bo ja trochę mam.
I widzę, jaką dobrą robotę odrabiają instruktorzy choćby w Łącku, w obu miejscach.
Potrzebujesz "paru" lat, żeby klika rzeczy zrozumieć.
Nie martw się, te lata miną, i kiedyś może tu zajrzysz i zrobisz facepalm.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się