Czy Re-volta.pl zabezpiecza zakupy?

Hej,
czy portal Re-vota.pl zabezpiecza przed zakupami? Czyli jeśli np. ktoś dokona wpłaty i nie dostanie przedmiotu to może zwracać się o pomoc do tego portalu, czy tez nie? Ew. co można zrobić w takiej sytuacji?
I przed jakimi użytkownikami przestrzegacie? Ja niestety przestrzegam przed ola97
Z góry dzięki,
pozdrawiam
koniuszy98
ash   Sukces jest koloru blond....
25 czerwca 2012 15:27
Idź przeczytaj regulamin! Nie jest to żaden portal zakupowy 🤬
Ręce opadają z szelestem.  😡 😵
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 czerwca 2012 15:27
nie. wszystko na własną odpowiedzialność.

Mozna sprawdzic w tym wątku czy dany sprzedawca/nabywca miał problemy z uczciwością

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5367.0.html
ElaPe dzięki 🙂
ash co z moim kantarem i uwiązem?
nie odpisujesz na PW
indi to chyba nie tutaj 🙂
A gdzie skoro na PW niestety bez odzewu ❓ ❗ 😤

19  czerwca dostałam wiadomość od użytkownika ash

"hej,
dziś weszły mi pieniądze na konto.
Podaj mi adres raz jeszcze dla pewności.
Dzis paczka leci do Ciebie  :kwiatek:"

Paczki jak nie było tak nie ma a sama użytkowniczka nie odpowiada na PW ani maile.

edytuj posty!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 czerwca 2012 15:24
tu masz wątek o nieuczciwych na forum  i tam tą kwestię porusz http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5367.4020.html
Witam, jestem tu nowa, ale dołączyłam właśnie z zamiarem korzystania z zakupów i zmartwiłam się tym, że tylu jest tutaj nieuczciwych użytkowników.
A może by rozważyć taki pomysł, żeby zrobić przypięty wątek z listą wszystkich użytkowników, którzy coś sprzedają. Albo raczej cały dział z wątkami, dla każdego jeden wątek? I przy każdej osobie byśmy wystawiali opinie pozytywne, neutralne albo negatywne. Trochę jak na allegro, tylko bez żadnych szablonów, a normalnie w wątku. Co Wy na to?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 września 2013 15:30
rubinowa2, świetny pomysł, będzie potrzebnych tylko 15202 wątki...
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 września 2013 16:07
rubinowa2, ktoś Cię uprzedził... http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,74078.0.html
Facella - ale to chodziło o stworzenie osobnego wątku dla każdego użytkownika z osobna i wystawianie mu opinii w tym wątku, czaisz? 😂

rubinowa2, wystarczy w tym celu użyć wyszukiwarki, wpisując w nią nick osoby, z którą zamierzamy zawrzeć transakcję, plus "uczciwi/nieuczciwi re-voltowicze". Nie wymaga to zakładania miliarda osobnych wątków i przede wszystkim robienia z re-volty drugiego alledrogro, bo to jest FORUM DYSKUSYJNE, nie portal aukcyjny! A ogłoszenia są tylko przy okazji... Na tej samej zasadzie, jakbyś kupowała coś z [produkt placement] gumowego drzewa [/produkt placement] - też nie wiesz, od kogo, z tą różnicą, że tu jest wątek, który trochę ułatwia życie.
Niedługo posypią się wymagania, żeby modzi oddawali z własnej kieszeni za nieudane transakcje. 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2013 10:32
sumire, w takim sensie? A to dobre!  😂
Spokojna wodza, to była tylko taka luźna propozycja..  😉 A prawdę mówiąc, to w chwili pisania posta zapomniałam, że tych ogłoszeń jest tak duuużo...


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się