Co mnie wkurza w jeździectwie?

No właśnie w wielu artykułach zwraca się na to uwagę. Że publiczność zareagowała gwizdami, a sędziowie nie. Z tego co czytałam on kilka miesięcy wcześniej, w marcu, na turnieju w Magna racino został ukarany czerwoną kartką, ale nigdzie nie znalazłam filmu z przejazdu
Ogolnie ludzie w komentarzach wszedzie pisza , ze nie chca go juz nigdy ogladac na zawodach i nie chca zeby trenowal konie. I ponoć to nie jego pierwszy raz , tak jak Vanille napisała.
Wkurza i to bardzo. Coraz wiecej takich niespodzianek..
Niby moje okolice, ale nie kojarzę osoby ani miejsca. Może to i dobrze, nie muszę się wstydzić za znajomych.
nokia6002, co Cię w tym wkurza? Co złego w ofercie dzierżawy konia?
_Gaga, może zdjęcia chudego konia? :P Zad wygląda fatalnie od tyłu.
Gaga koń bez mięśni, chudy, smutny. A dziewczę pisze, że plac do jazdy ma i nic więcej. To jej napisałam, że dzierżawionego konia także się karmi. Ona mi na to, że wet już widział tego konia i na nim nie jeżdżą. Tylko szkoda, że ona sama nie stwierdziła by na niego nie wsiadać widząc w jakim jest stanie. 
Kto mądry to konia w jej ręce nie odda.
Zdjęcia są "świetną" reklamą w tym przypadku.
Post zatem nadaje się do nietypowych ogłoszeń, a nie wkurzania w jeździectwie...
stajenne wścibskie paple co to tylko patrzy żeby jakąś 'ciekawostkę' wyhaczyć i puścić dalej, zupełnie bez sensu, jakieś opowieści dziwnej treści, tak, to mnie najbardziej wkurza w jeździectwie... 🤔 
Ogłoszenia o sprzedaży siodeł bez możliwości przymiarki siodła za kasę (kaucja pełnej wartości)
... Jak komuś się udaje tak sprzedać siodło to ja mu gratuluję - serio.

... i jeszcze nieobrócone zdjęcia siodeł- ktoś robił telefonem w poziomie i potem ma odwróconą fotę w ogłoszeniach... XXI wiek...
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
12 marca 2018 15:43
Wkurzają mnie zmiany w ogłoszeniach na re-volcie. Co za  😀iabeł:  diabeł ich podkusił? Wiadomości z ogłoszeń nie pokazują się w wiadomościach na forum ani nie ma powiadomień na e-mail >< 
Wkurza mnie większość końskiej społeczności z mojej okolicy... Nie wiem, czy wynika to z jakiejś małomiasteczkowej mentalności, ale przez niektóre sytuacje mam ochotę rzucić wszystko i wyjechać na drugi koniec Polski  🙄
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 marca 2018 16:09
Na biegunach też mnie ten element trochę denerwuję, że mi żadne powiadomienie nie wyskakuje będąc na forum albo na meilu i muszę pamiętać by wchodzić w ogłoszenia i sprawdzać czy ktoś coś pisał.
[quote author=Na_biegunach link=topic=885.msg2765631#msg2765631 date=1520869383]
Wkurzają mnie zmiany w ogłoszeniach na re-volcie. Co za  😀iabeł:  diabeł ich podkusił? Wiadomości z ogłoszeń nie pokazują się w wiadomościach na forum ani nie ma powiadomień na e-mail >< 
[/quote]
To duży minus z powodu braku powiadomienia na emaila.
Teraz nie wystarczy sprawdzić poczty, by zorientować się czy ktoś jest zainteresowany sprzedawanym przedmiotem.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2018 18:24
Jak to? Nie ma powiadomień? muszę tam zajrzeć w takim razie 🙄
Dokladnie, jest osobna skrzynka wiadomosci w dziale ogloszen.
Ciezko sie niesety dobic do niektorych...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2018 19:27
O kurczę, ale lipa :/ bez sensu taki pomysł, a nie można tego jakoś naprawić? Żeby powiadomienia jednak przychodziły normalnie tak jak wcześniej?
Dobrze że przypomniałyście o osobnej skrzynce bo właśnie bym przegapiła dwie oferty sprzedaży  👿
O Jezusie, zajrzałam z nudów na ten blog Indianki, klacz jej się wyźrebiła, ogier lata z klaczami, dorósł, teraz co rusz któraś będzie źrebna 🤔. Masakra, przy takiej opiece i warunkach jeszcze źreboli brakuje....
Hmm.. chyba powinno być to w wątku" Nie ogarniam"
Znam stajnie z podobnymi praktykami. Mlody ogier zapylał jak leciało.. Sp, fiordy, klacze ze swojej lini..katastrofa. I jak ta dziewczyna tacy ludzie nie widza w tym nic zlego i to lekcewaza. 😤
Wkurza mnie, że w mojej stajni ludzie kompletnie nic nie ogarniają i dają sobie wmówić wszystko co mówi ich trener, który jest jednocześnie stajennym. A wmawia im te rzeczy tylko i wyłącznie z własnego lenistwa. I tym sposobem konie stoją bez wody, jedzą zgnile siano zamiast dobrej sianokiszonki i są nim karmione raz dziennie w znikomych ilościach bo siatki już są bee (nie chce mu się do nich pakować). Siano na padok to też oczywiście najgłupsza rzecz na świecie. I nie mam ani trochę siły przebicia bo wszyscy słuchają wszystkiego co im wmówi.. Właściciel też nie lepszy..
Sonkowa pora się pakować... głupota jest nieuleczalna.
Sonkowa, może nie do tego stopnia co piszesz, ale ja już też zauważyłam że trenerzy mówię co im akurat pasuje. I dobrze wiedzą do kogo te teksty przejdą, bo ludzie zieloni jak trawa na wiosnę, zbyt leniwi żeby po latach posiadania konia nauczyć się choćby podstaw i być odrobinę niezależnym.
On jest w miarę okej. Ale leniwy, że masakra. Dzisiaj jak się w końcu zapytałam dlaczego to robi to wprost mi odpowiedział, że dlatego, że mu się nie chce a dzięki temu ma mniej pracy..

Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2018 10:58
To się PZJ popisał. Odmówiono p. Skrzyczynskiemu zaproszenia do startu w zawodach międzynarodowych, bo nie podpisał ich idiotycznej umowy, a pierwszeństwo startu mają kadrowicze.
Widziałam, tragedia...  😵
Ja obejrzałam parę przejazdów z ujeżdżeniowych HPP z Michałowic- ja rozumiem, że konia trzeba jechać w łydkach, ale nie kumam dziubania co krok ostrogami - ktoś mi to umie wyjaśnić? 🤔
Ja obejrzałam kilka najlepszych przejazdów z różnych kategorii wiekowych i zupełnie nie rozumiem jednego ze zwycięstw.. Chyba się cieszę, że nie jeżdżę ujezdzenia..
To się PZJ popisał. Odmówiono p. Skrzyczynskiemu zaproszenia do startu w zawodach międzynarodowych, bo nie podpisał ich idiotycznej umowy, a pierwszeństwo startu mają kadrowicze.


Gdzies jest oficjalnie to info?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się