,

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2012 21:54
Elu - Wiem, lata ćwiczeń. Wypracowałam na przykład w mojej metodzie kopanie konia w łopatkę - wtedy skręca o wiele łatwiej niż klasycznie 😀
ja jestem tylko rekreantem....ale...co to znaczy "robię konie metodą naturalno-westowo-klasyczną..."? bo jakoś nie umiem tego sobie wytłumaczyć... 🤔
Hej Agnieszka wwa, czy raczej może cześć Marta 🙂 Jeśli masz problemy ze znalezieniem klientów na swoje usługi, to polecam Ci wybór dowolnej innej metody, niż zakładanie wątku-ściemy. Kłamstwo ma krótkie nogi...
quanta, ej, ej no co ty. ja jeszcze mialam chwile poczekac 🙁 zaaabraaaalas nam klocki  😕
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2012 22:02
aaaaa, to wyszło szydło z wora  🤣  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2012 22:02
Czyli już nie mogę rozwijać moich teorii? =(
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2012 22:04
Czyli już nie mogę rozwijać moich teorii? =(



ja jestem za rozwijaniem
Strzyga - bloga załóż, klientów pozyskasz
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2012 22:05
no, dawaj bloga rób, zdjęc masz od groma, a teorie zara się z sufitu spisze ew. wyssie z palca
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2012 22:07
Elu - nie obrażaj mnie! to są lata doświadczeń, czytania "zaklinacza koni" i oglądania filmików na jutubie!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2012 22:08
Elu - nie obrażaj mnie! to są lata doświadczeń, czytania "zaklinacza koni" i oglądania filmików na jutubie!


przepraszam, to ja se z palca wyssałam teorie o twojej wiedzy. Odgrom twej naturystycznej wiedzy na pewno porazi karzdego  😉
raczej parrelli kazdego 😉
pomijajac watek glowny, to z tymi kaskami pieprzycie az niemilo. Wystarczy przejrzec forum, jaki procent ludzi jezdzi w kasku?  I nie widze zadnego zwiazku czy to skoki czy nie, wiec skonczcie z ta hipokryzja :P  😀iabeł:
może to przez wzgląd na brak nie tylko kasku, ale też siodła i ogłowia i wyobraźni poniekąd w sumie...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2012 22:20
kombinacja braku kasku, braku ogłowia i braku sterzmion oraz skoków jest średnio zachwycająca u kogoś kto się chce brac za szkolenia.

A ja w kasku jeżdże.
przyznam sie ze wstydem ze ja tez bez kasku na glowie, to bardzo nie czesto na konskim grzbiecie bywam
Strzyga, teraz to dopiero mozna rozwijać teorie. Rozdwojenie jaźni jak się patrzy 😁
Ja bym była za tym, żeby wątek przekleić do "Czemu "naturalsi" wzbudzają tyle kontrowersji?" 🤣 Jakoś nie kojarzę tu klasycznego jeźdźca, który musiał udawać swojego przyszłego klienta w ramach autoreklamy 🍴
czy ja wiem? jak sie konia zna i sie mu ufa to nie widze problemu... takie przeszkodki to nic wielkiego, nawet jakby sie z konia zwalilo to zadnej tragedii nie bedzie jesli sie nie upadnie jakos niefortunnie  🤣
na oklep nawet w szkolce nieraz sie jezdzi, bez strzemion to podstawa, wiec dziewuchy nie przesadzajcie 🙂

Inna zupelnie sprawa jesli to chodzi o konia ktorego ma sie "do roboty", inna ze swoim, mi sie wydaje ze dziewczyna po prostu pokazuje ze mozna i tak. I wielu jezdzcow tak robi, nieraz autorytety, tyle ze na pewno nijak sie to ma do pracy z trudnym koniem.

wroootki  😀
hihi, mail juz zmieniony 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2012 22:35
ja tam też - jak na powyższym zdjęciu widać - nawet na stępa w kasku wsiadam.

Quanta - ale teraz to już średni fun :P
Gdy próbował spłoszony wstać, ja już leżałam na ziemi i z całego zajścia zapamiętałam tylko widok kopyta, które zbliżało się w kierunku mojej klatki piersiowej. Chwile potem Poker wykręcił się jakimś przedziwnym manewrem w drugą stronę byleby nie nastąpić na mnie. Zrobił to celowo? Nie wiem tego w 100%, podejrzewam, że tak, wyszłam z tego bez większego szwanku a zwierze próbując mnie ominąć jeszcze mocniej się poturbowało.

Nie wiem z czego się śmiejecie, Wy po prostu jej zazdrościcie!!
Też bym chciała, żeby mój koń, kiedy się spłoszy, robił przedziwne manewry, żeby mi nie stała się krzywda.  👍
w sumie jak ide chodnikiem i siedzi tam zaba, to tez sie staram jej nie nadepnac...
ja kiedys nadepnelam i bylo mi bardzo przykro 🙁
no pewnie...ale dla mnie wazniejsze, ze mozna sie poslizgnac na takiej zabie, przewrocic i zabitym plazem wypackac
Od kiedy mam mlodziaka to tez ciagle w kasku jezdze i nie wyobrazam sobie inaczej.wstyd sie przyznac to to ze kiedys bylam glupia i wiecej jezdzilam bez niz z kaskiem.
Jak dla mnie kask to podstawa,bezpieczenstwo!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 czerwca 2012 08:03
ehem...... chciałam nieśmiało przypomnieć ze ja pierwsza podejrzewałam ze to jest rzeczona marta we własnej osobie 🙄 ja po prostu swietnie łapię trolle 🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 czerwca 2012 08:05
ehem...... chciałam nieśmiało przypomnieć ze ja pierwsza podejrzewałam ze to jest rzeczona marta we własnej osobie 🙄 ja po prostu swietnie łapię trolle 🏇



jednocześnie z tobą i ja wpadłam na ten pomysł. 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 czerwca 2012 08:38
dobra-remis 😀 zauważyłyście ze nawet już bloga usunęła?  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 czerwca 2012 08:40
się ugięła pod naporem krytyki i usunęła 😂

ale zdjęcie jeszcze jakims cudem ocalało

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się