Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Yoga - przygotowania, ćwiczenia, wszystko o

poprzednia następna
Strony: 1 ... 25 26 [27] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Yoga - przygotowania, ćwiczenia, wszystko o  (Przeczytany 115928 razy)
ashtray

« #780 : Październik 24, 2019, 15:56:03 »
Odpowiedz cytując
smarcik ja tez swoja sprzedalam icon_redface
#link
honey

bunny

« #781 : Październik 24, 2019, 16:51:32 »
Odpowiedz cytując
smarcik, bralabym, ale przeplacimy na wysylce do Szkocji wink
Ale sprzedajesz, bo jak rozumiem z powyzszych postow - nie uzywasz? Gdybys miala jednak potrzebe uzywac, to bys polecila?  lol
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #782 : Październik 24, 2019, 17:56:20 »
Odpowiedz cytując
Właściwie to właśnie ją wysyłam  wysmiewa ale tak jak napisałaś - ja jej nie używam od kiedy zmieniłam pracę, wstyd się przyznać ale nie mogę pogodzić tego czasowo  icon_redface przyznam też, że nie mam porównania do innych polecanych, profesjonalnych mat typu Manduka itp także ciężko mi powiedzieć która jest fajniejsza (na pewno Joy in me jest najpiękniejsza, inne marki nie mają takich ładnych wzorów). Wcześniej używałam jakiejś bylejakiej maty z decathlonu, więc w tym skromnym porównaniu Joy wypadła oczywiście lepiej wink W Polsce to raczej mata z górnej półki, nie wiem jak w Szkocji?  Może tam jest inny wybór? oczy2
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #783 : Październik 24, 2019, 18:28:50 »
Odpowiedz cytując
honey, powiem Ci, że jeśli idzie o te wszelakie maty to wszystkie mają zwolenników i przeciwników. Choć chyba manduka ma najmniej krytycznych głosów. Maty szukam od jakiegoś czasu, ogólnie dość sporo o różnych czytałam i opinie bardzo często są bardzo skrajne. Ostatecznie ciężko się w tym połapać, chyba trzeba po prostu spróbować. Choć ceny oczywiście zniechęcają do takich prób na ślepo...
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
honey

bunny

« #784 : Październik 24, 2019, 20:36:43 »
Odpowiedz cytując
Manduka w funtach tez droga. Do wyboru od reki mam jeszcze firmy: Sweaty Betty I Lululemon (to jest tu popularne), w cenie podobnej co te Joy...

Ja tez nie moge znalezc czasu na zajecia, ale fizjoterapetka mi kazala chociaz robic w domu, bo musze rozciagac plecy.

edit: chyba jednak wezme Manduke, bo znalazlam za ok 50£, teraz nie wiem czy meczyc sie dalej na karimacie i czekac na black Friday, czy jednak zamowic poki mam motywacje duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2019, 20:52:53 wysłane przez honey » #link
ashtray

« #785 : Październik 24, 2019, 21:07:35 »
Odpowiedz cytując
Ja miałam Joy in Me i mam tez Manduke pro wiec moge porównać. Dla mnie JiM była za cienka i bolała mnie głowa w staniu na głowie. Nie dawała mi tez odpowiedniego oporu i poczucia bezpieczeństwa w innych pozycjach. O ile przy spoconych dłoniach i stopach czułam sie stabilnie, tak odpadła dla mnie w setu bandhasanie, w ktorej opieram sie na głowie i z czubka głowy przerolowuje sie głębiej w pozycje. Kauczuk Manduki dawał mi większy opór, na JiM ślizgałam sie, a w tej pozycji to troche niebezpieczne.
#link
Ogryzek

« #786 : Listopad 29, 2019, 13:24:09 »
Odpowiedz cytując
Pytanie trochę obok jogi, bo o medytację- czy miał ktoś z Was do czynienia z vipassaną i mógłby się podzielić wrażeniami?
#link
Strony: 1 ... 25 26 [27] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Yoga - przygotowania, ćwiczenia, wszystko o

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.