Naczółek, naczółki

harja, no właśnie kiedys z nią juz pisałam na ten temat i tam, skąd zamawiala, akurat limonkowych kryształków nie mieli, moze teraz się cos zmienilo 🤔
Orzeszkowa, pomyślałam o niej, bo mignęło mi na facebooku zdjęcie zielonego naczółka wykonanego przez nią. I chyba w tym wątku też ktoś wstawiał jego fotkę.
O, mam: KLIK KLIK
I ostatnio też tam była informacja, że będzie skladane zamówienie na nowe kryształki, więc może akurat? Kto pyta nie błądzi 😉
Takiego gotowego w sklepie to chyba nie widziałam, chociaż pewnie też się czasem trafiają.
harja, ooo, jaki piękny 😍 Widocznie musiałam przegapić :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 listopada 2015 17:48
Miło mi bo to mój naczółek  :kwiatek: 
Orzeszkowa zapytaj Horse_art czy jej nie zostały kryształki, bo z tego co pamiętam to wzięła więcej wtedy.
Wściekłe niebieskości, czyli Waldhausen Pearl:



lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2016 13:43
Quantanamera 😜
Podpowie mi ktoś jeśli mój kucyk ma naczółek prosty ok.40cm, to czy opadający 42cm będzie ok? Czy lepiej 45cm?
Chyba mnie zgięło do reszty, bo rozważam zakup bizantyjskiego naczółka dla Księcia 😵 🤔wirek:
lusia722, jeśli to jest 42-45 cm profilowany mierzony w linii prostej (bez fali) to nie bierz dużo większego, bo będzie odstawał na środku czoła (chyba, że to coś na miękkiej luźnej skórce, która "sama" opada"😉. Jeśli mierzony po długości materiału (czyli rozprostowany) to spokojnie 45 cm będzie ok.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2016 15:30
Quantanamera Dziękuję  :kwiatek:
Czy znajdę gdziekolwiek naczółki X-full pasujące kolorem skóry do Equipe red brown ?? Marzenia ściętej głowy czy da się cokolwiek dopasować ??
Jaki piękny ten Waldhausen!  Quanta, czy on sam opada czy jest wyprofilowany? 
Hej 🙂 Mam problem w postaci głowy mojej kobyły. Otóż szukam naczółka długości 50cm (sam naczółek 40cm + 2x5cm na "oczka" - szeroka potylica). Ktoś wie może gdzie znajdę taki w jakiejś przyzwoitej cenie? Nie zależy mi na tym, żeby był jakiś specjalnie ozdobny, potrzebuję czegoś użytkowego. I nie chcę robić na zamówienie :/
Czy to jest normalny full? Bo mi się wydaje, że full jest mniejszy. W sklepach naczółki full mają ok. 43 cm, oni je mierzą razem z tymi "uszami" czy bez?
Andaluz, standardowy prosty full to 42 cm razem z uszami (czasem 1 cm mniej lub więcej), opadajace tak raczej lekko, sklepowe to ok 45 max
horse_art Dziękuję. To chyba będę musiała robić na zamównienie  😵
Czy ktoś ma pomysł gdzie dostanę naczółek:
- czarny
- nielakierowany
- podszyty na biało
- z jednym rzędem kryształków/cyrkonii
- opadający/profilowany (jak zwał tak zwał)


Chodziłoby mi o coś takiego jak poniżej (sztucznie powiększyłam, żeby coś było widać).

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 kwietnia 2016 20:19
zembria, dzięki!
Idealne byłyby cyrkonie bez kolorowego połysku, ale w razie czego dobry i taki  🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 kwietnia 2016 20:38
Spoko, sama się nad nim zastanawiałam 😉
Aktualnie poszukuję naczółka w kształcie V z jednorzędowymi cyrkoniami, niestety wszystkie naczółki które oglądałam, mają bardzo wąski szlufki, przez co nie mieszczą się na moje ogłowie(wembley xline sevilla) 🙁
Czy ktoś wie o istnieniu takiego naczółka?  :kwiatek:
Ja moge pochwalić naczolki od Platynki. Bardzo ładnie blinguja i pieknie wygladaja 😍
Poszukuję naczółka, raczej duży Full, opadający ciemnobrązowy. Mam dwa od Horse-art ale po codziennym ciuraniu nie wyglądają zbytnio atrakcyjnie. Myślałam żeby zamówić sobie kolejny, ale aktualne opinie są lekko przerażające. Polecacie coś? Może być normalnie "markowy" może być i handmade, byle tylko konisko szanowną łepetynę zmieściło 😀
xxagaxx, a te od equi platon? Możesz zamówić dowolny.  Ja sobie bardzo chwalę naczółek br, ale w brązie nie ma takiego wyboru no i długość standardowa.
anai, no to sobie w poście sama odpowiedziałaś dlaczego nie 🙂 Po drugie widziałam jeden u nas w stajni i dla mnie jest to już lekkie przegięcie "blingowe".
xxagaxx, możesz zamówić z 3 rzedami kryształków a nie z 5. Albo z clincherem, lakierowany bez kryształków, podobny do tego cienkiego br i w sumie co sobie  zażyczysz.
Mi sie taki podoba:
Quantanamera - ale obłęd!  💘
anai,  Equi Platon jest tylko na FB?
Mi się niestety naczółek od horse_art , który dostałam w prezencie jakieś 8 miesięcy temu - rozpadł totalnie 🙁 A o sprzęt dbam aż za bardzo... Do codziennego ciurania się toto nie nadaje - a szkoda, bo na początku naczółek na prawdę robił wrażenie. Niestety dość szybko przestał ładnie wyglądać 🙁 (nie wiem czy to jakoś kamyczków, czy co...) I też szukam czegoś na wymianę do Artemisa. Oryginalny też niestety się rozkleja i również nie wygląda za dobrze...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 maja 2016 07:36
Przyszło moje nowe cudeńko od Equi-Platon 😍
Pokażę na modelu pewnie jak wrócę z Baltici.
No własnie a ja zamówiłam jakiś czas temu naczółek od forumowej Time  :kwiatek:
Obłęd, jest jeszcze piękniejszy niż na zdj, niestety zdj tego nie oddaje, duże kamyki bling pięknie opada i daje po oczach  😍
Polecam!
Ktoś mnie poratuje ? Jaką długość będzie miał lekko opadający naczółek xfull ??
ok. 45-46 cm
Time, dziękuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się