Ankieta do pracy licencjackiej :) prośba o wypełnienie

Hej 😉 piszę obecnie pracę licencjacką i prosiłabym was serdecznie kto ma czas o wypełnienie tej ankiety.(nie zajmie to więcej niż 5minut) Ankieta dotyczy hotelarstwa, konkretniej noclegów w obiektach zabytkowych takich jak pałace,zamki,dworki itd.  :kwiatek: Z góry dziękuje 😉



Aa i jest w niej jeden błąd ale nie mogłam tego ustawić.. . 😤 Jeśli ktoś zaznaczy ,że nie korzystał z usług noclegowych wcale ankieta się nie wyłaczy tylko będą dalsze pytania. Ale ja to sobie już sama poodejmuję 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 marca 2012 22:47
Kasija ankieta jest dostępna na stronie internetowej czy wysylasz ją mailem?

z chęcią pomogę. bardzo lubię ankiety 😀
Z rozpędu nie zauważyłam ,że link mi się nie wkleił 😉 Dzięki Edytka  :kwiatek:

http://www.ankietka.pl/ankieta/82443/ankieta-na-temat-hotelarstwa-w-zabytkowych-obiektach.html
edit: kłania mi się czytanie ze zrozumieniem 😉
Wysłane 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
01 kwietnia 2012 11:41
Kasija wysłałam, ale mam dwie uwagi - korzystam z hoteli wyłącznie na wyjazdach biznesowych, więc nie wypoczywam w nich (wracam po całym dniu pracy i padam do łóżka - a musiałam wybrać jakąś opcję, wybrałam TV ale z "musu"😉. Po drugie nigdy nie nocowałam w zabytkowym obiekcie, a musiałam je ocenić. Zaznaczyłam wszędzie "przeciętnie", ale też z "musu"  😉
Kami dzięki za uwagi :kwiatek: noo faktycznie zapomniałam o takiej opcji...  😡
A to drugie co mówisz to nie mogłam ustawić,żeby odpowiadając na NIE na to pytanie ankieta się skończyła... Ale mam wgląd w każdą ankiete więc po prostu będzie więcej roboty odejmową te odpowiedzi  😀iabeł:

Dzięki dziewczyny :kwiatek:
No i jedno pytanie - jak oceniasz usługi, cenę itp, chyba 13? Napisałam wszędzie dobrze, bo spotkałam się z takimi, że było jak w niebie i z takimi, że czułam sie jak wrzucona do lochów  😁 więc tak trudno obiektywnie odpowiedzieć na to pytanie.
ja w moim poście też własnie miałam zastrzeżenia co do 13, ale usunęłam, bo wydawało mi się, że źle przeczytałam. A jednak czytałam dobrze- zaznaczyłam wcześniej, że nie miałam nigdy styczności z taką bazą noclegową, dlatego również na nie nie odpowiedziałam obiektywnie.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się