Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta

poprzednia następna
Strony: 1 ... 156 157 [158] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta  (Przeczytany 704519 razy)
Behemotowa

« #4710 : Sierpień 10, 2020, 17:10:48 »
Odpowiedz cytując
Windziakowa, na ten moment mogę polecić tylko stajnie Dzygit (30-40minut autem od Gdańska), na zimę będzie wielki, kryty lonżownik, a na przyszłą zimę duża hala. Koszt na ten moment 700zł. Są też Tokary, ale chyba brak miejsc i 1500zł, no i Bielkówko, ale tam bez hali i kolejki na najbliższe pare dobrych lat. Więcej stajni godnych polecenia w Trójmieście to ja nie znalazłam.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #4711 : Sierpień 10, 2020, 21:08:10 »
Odpowiedz cytując
Windziakowa, szczerze, to totalnie nic mi do głowy nie przechodzi. Mało jest w okolicy stajni z dobrym dojazdem komunikacją miejską...... i żadna nie przychodzi mi do głowy w temacie polecenia.
Fajne stajnie to Tokary, czy Huta, ale ani tu dojazdu komunikacją miejską (dobrego) ani ceny w podanym zakresie. Jest jeszcze np. Borcz, ale no.... tutaj też ani jeden ani drugi warunek.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2020, 21:10:43 wysłane przez Klami » #link
klaudiabolusiowa

Moje ogłoszenia
« #4712 : Sierpień 18, 2020, 11:17:27 »
Odpowiedz cytując
Windziakowa jest jeszcze Lisewiec, zaraz obok Bielkówka. Pastwiska są, dwa stada  - mieszane klacze i wałachy, źrebaki i drugie wałachy z ogierem. Gdy trawa się kończy, to siano w balotach na wybiegach, karmienie treściwą dwa razy dziennie, z podawaniem pasz i suplementów też nie mam problemów jak przygotuje przy boksie. Hali nie ma ani krytego lonżownika, ale za tę cenę 600 zł już nie wymagam zadaszenia na zimę. Za to są dwa place i lonżownik oraz tereny. Większość to konie właścicieli, pensjonariuszy mamy z 8 na 20 koni. Ze swoim stoję 2 lata już.

W tym przedziale cenowym, jeszcze jest Warcz u Hanki, wybiegi piaszczysto-trawiaste, hala i nowy kryty lonżownik, ale nie wiem czy są miejsca i aktualnie ciut dalej niż Lisewiec. Karmione 3 razy dziennie z tego co się orientuje, krócej na dworze stoją ale nie wiem jak z sianem na wybiegach. Do tego jeszcze Kleszczewo z halą i kwaterami trawiastymi, podobnie cenowo jak Warcz 800-900? o ile dobrze pamiętam. Podobna odległość jak do Warcza z Gdańska. I dojazd pks wszędzie bezpośrednio z centrum Gdańska, chociaż do Lisewca wiem, że kursuje częściej niż do pozostałych dwóch. Jednak co do Warcza i Kleszczewa to radzę dopytać się osób co tam stacjonują. uśmiech

#link
Siwy Książe, 2006
Łaciaty Mamut, 1983-2018
Kinia16322

« #4713 : Sierpień 18, 2020, 14:47:54 »
Odpowiedz cytując
W warczu stoją na piasku bez siana niestety. Właścicielka się tłumaczyła, że konie wychodząc na padok mają się ruszać a nie stać i jeść siano duży uśmiech
#link
martyna0112

« #4714 : Wrzesień 09, 2020, 18:40:45 »
Odpowiedz cytując
Możecie polecić pensjonat/przydomową stajnię gdzie konie są utrzymywane bezstajennie cały rok, w promieniu 50km od Wejherowa?

#link
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #4715 : Wrzesień 10, 2020, 10:20:54 »
Odpowiedz cytując
Kinia16322, w Warczu są dwie stajnie, o ktorej mówisz?
#link

zachowaj zimną krew!
klaudiabolusiowa

Moje ogłoszenia
« #4716 : Wrzesień 10, 2020, 12:47:57 »
Odpowiedz cytując
Kinia1622 chodzi Ci o Warcz u Hanki?
harja  drugiej stronie ulicy to już stajnia prywatna jest, szkółki Canter już tam nie ma.
#link
Siwy Książe, 2006
Łaciaty Mamut, 1983-2018
ekhem

Moje ogłoszenia
« #4717 : Wrzesień 10, 2020, 13:25:39 »
Odpowiedz cytując
Możecie polecić pensjonat/przydomową stajnię gdzie konie są utrzymywane bezstajennie cały rok, w promieniu 50km od Wejherowa?

Wicherek?

Nie znam niestety szczegółów, konie o których wiem że stoją bezstajennie są w prywatnym treningu, ale w pensjonacie też może być taka opcja bo teren jest bardzo duży.
#link
czasem nadużywam przecinków.
__
dea

primum non nocere

« #4718 : Wrzesień 11, 2020, 05:19:44 »
Odpowiedz cytując
Jest opcja. Jakby co, priv.
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
ententa

M&M

Moje ogłoszenia
« #4719 : Wrzesień 15, 2020, 16:17:35 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś stoi / jeździ w starogardzie gdańskim - mam kilka pytań uśmiech
#link
Naginiii

« #4720 : Wrzesień 15, 2020, 20:22:38 »
Odpowiedz cytując
Kinia1622 chodzi Ci o Warcz u Hanki?
harja  drugiej stronie ulicy to już stajnia prywatna jest, szkółki Canter już tam nie ma.

Po drugiej stronie od Hani to teraz stajnia Królówka uśmiech  bez miejsc pensjonatowych ( póki co).
#link
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #4721 : Październik 14, 2020, 17:44:39 »
Odpowiedz cytując
Tu najprędzej pewnie uzyskam informację :-)
Ludzie z Żukowa i okolic - wyskoczyło mi,  że w Żukowie istnieje sklep jeździecki KOPYTKOWO. Jesteście w stanie powiedzieć mi gdzie dokładnie? Może nie potrafię szukać, ale adresu znaleźć nie mogę  kwiatek
#link

zachowaj zimną krew!
Fokusowa

« #4722 : Październik 14, 2020, 21:01:15 »
Odpowiedz cytując
harja a to nie jest tylko sklep online?
#link
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #4723 : Październik 15, 2020, 06:12:29 »
Odpowiedz cytując
Fokusowa, obiło mi się o uszy, że był też stacjonarny. Ale nie mam pewności, dlatego właśnie pytam :-)
#link

zachowaj zimną krew!
kaszana

« #4724 : Październik 17, 2020, 17:19:19 »
Odpowiedz cytując
Lekki  offtopic , ale czy jest szansa ogarnac badania sportowe w jeden dzień i nie za miliony monet? Troche sie obudzilam z reka w nocnku, bu jest sobota, zgloszenia do jutra,a ja w czarnej d... Wyszukiwarka wypluła mi ul. Olimpijska w Gdyni,a le brak tam cennika. Moze ktos jeszcze dysponuje tym jakze cennym info?  icon_redface
#link
anai

« #4725 : Październik 17, 2020, 20:05:41 »
Odpowiedz cytując
kaszana  w COMSie na Olimpijskiej nie zrobisz w jeden dzień, ale w jeden tydzień i owszem. Cennika nie znam, bo robię tam badania dzieciom na NFZ. Ale zadzwoń w poniedziałek, może uda Ci się wcisnąć. Jak nie, pozostają lekarze sportowi prywatnie.
#link

k2arola

WWW Moje ogłoszenia
« #4726 : Październik 17, 2020, 20:31:59 »
Odpowiedz cytując
Hej,
to ja też nieco odejdę od tematu pensjonatowego, ale mam pytanie do okolic Trójmiasta uśmiech
Szukam osoby zajmującej się hirudoterapią. Najlepiej z okolic Kartuz. Możecie kogoś polecić?
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #4727 : Październik 17, 2020, 21:04:15 »
Odpowiedz cytując
Aneta z końskiego zdrowia.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
k2arola

WWW Moje ogłoszenia
« #4728 : Październik 19, 2020, 21:08:45 »
Odpowiedz cytując
Strzyga dziękuję.  uśmiech
#link
gienka

« #4729 : Październik 29, 2020, 22:06:52 »
Odpowiedz cytując
Cześć, utworzyłam jakiś czas temu wątek o szkołach nauki jazdy konnej w trójmieście, jednak moderator przeniósł mnie tu, no cóż... icon_rolleyes

Zatem pytanie, może ktoś mi podpowie.

Proszę o polecenie waszym zdaniem dobrych miejsc do nauki jazdy konnej dla osoby dorosłej z okolicy trójmiasta.

Dotychczas jeździłam w PSJK na hipodromie. Mam wrażenie, że tam "utknęłam" z nabywaniem umiejętności, a obecnie jest tak ciasno na hali szkoleniowej, że wręcz niebezpiecznie.

Ważne dla mnie to możliwość indywidualnych jazd oraz hali ( z uwagi na porę roku)

Dziękuję z góry za pomoc  konik
#link
xxagaxx

« #4730 : Październik 30, 2020, 13:12:45 »
Odpowiedz cytując
gienka, stajnia Borcz, albo JKS Olsza Pępowo.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #4731 : Październik 30, 2020, 14:16:43 »
Odpowiedz cytując
gienka, podbijam się pod postem xxagaxx. wink Borcz, JKS Olsza.
#link
natalali

« #4732 : Dzisiaj o 15:39:12 »
Odpowiedz cytując

W Dębogórzu Wybudowanym u Kasi - poszukaj pod nazwą Windy Ranch na facebooku uśmiech
#link
gienka

« #4733 : Dzisiaj o 15:45:23 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję uśmiech sprawdzę wszystkie
#link
Strony: 1 ... 156 157 [158] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.