Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta

poprzednia następna
Strony: 1 ... 141 142 [143] 144 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta  (Przeczytany 583926 razy)
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #4260 : Luty 20, 2019, 07:55:50 »
Odpowiedz cytując
Tylko w Kopytku konie są na padokach do około 14:00, do końskiego obiadu. Potem hotelowicze sięjakoś organizują i sobie nawzajem puszczają bo obsługa tego nie robi.
#link
Behemotowa

« #4261 : Luty 20, 2019, 09:10:34 »
Odpowiedz cytując
behemotowa polecam Equi Novo Transport od Zuzy, mają super koniowóz i pakują bezproblemowo wink
Dziękuję kwiatek 
#link
Maz18

« #4262 : Luty 20, 2019, 09:25:15 »
Odpowiedz cytując
Rudzielc_23 tak racja i to jest dla mnie dużo minus, że trzeba samemu kombinować by koń dłużej chodził. Również nie bardzo chętny jest właściciel na jakąś inną sciolke niż słoma.

A co powiecie o Wicherku i też myślę coś dalej jak stajnia liderów, bo tam łąk ogrom i konie 24h.
#link
Carpe diem!
Klami

Moje ogłoszenia
« #4263 : Luty 20, 2019, 10:08:55 »
Odpowiedz cytując
Behemotowa, również polecam z czystym sumieniem Equi Novo. wink
#link
Behemotowa

« #4264 : Luty 20, 2019, 10:25:28 »
Odpowiedz cytując

A co powiecie o Wicherku i też myślę coś dalej jak stajnia liderów, bo tam łąk ogrom i konie 24h.
Coś niedawno rozmawiałam ze znajomą o tej stajni, która mówiła, że stajnia wywarła na niej dobre wrażenie. Nie wiem jak wygląda teraz tam ogrodzenie pastwisk, ale coś się tam znajomej nie podobało. Stajnia jednak przez ostatni czas wygląda na taką co się mocno rozwijała, więc może kwestia ogrodzenia została również naprawiona.

Klami dziękuję kwiatek już dzwoniłam i jeszcze dzisiaj mam się dowiedzieć czy się uda terminowo uśmiech
#link
Maz18

« #4265 : Luty 20, 2019, 10:36:54 »
Odpowiedz cytując
Behemetova ale mówisz o Wicherku czy stajni liderów że wywarła dobre wrazenie?  wink
#link
Carpe diem!
Behemotowa

« #4266 : Luty 20, 2019, 11:04:37 »
Odpowiedz cytując
Wicherek uśmiech
#link
Kucek1331

Moje ogłoszenia
« #4267 : Luty 21, 2019, 10:36:55 »
Odpowiedz cytując
Ponawiam pytanie ale  bardziej je sprecyzuje wink  kwiatek

Szukam stajni w okolicach Gdyni, Rumi by koń miał sporo ruchu, trawa w lato miłe widziana ale przede wszystkim dobre siano, opieka i warunki dla kaszlaka czyli najlepiej boks angielski.
Hali, kwarcow i innych takich mi nie trzeba. Moze byc nawet przydomowa stajnia.
Zapraszamy do Stajni Wiczlino Niemotowo. Latem konie są trzymane całą dobę na dworze. uśmiech
#link
Prius

« #4268 : Luty 26, 2019, 12:25:31 »
Odpowiedz cytując
Hej uśmiech szukam stajni, najlepiej z hala, ale przede wszystkim musi być bardzo dobra opieka, czysto w boksach, słoma dobrej jakości i pościelone normalnie a nie tylko przykryte gowna, siano do oporu, na padokach zima tez, długie padokowanie, latem pastwiska, jest w ogóle realne połączenie tych dwóch rzeczy , hala + bardzo dobra opieka? 
#link
Ramirezowa

Ania i Urania !

« #4269 : Luty 26, 2019, 12:40:59 »
Odpowiedz cytując
Prius, zerknij na stajnię w Borczu, mają dużą halę i pastwiska w sezonie letnim. Konie padokowane w zimę, nie pamiętam oszczędności na sianie czy słomie jak tam stałam z koniem  wink widziałam jeszcze nie dawno, że wisi ogłoszenie z wolnym boksem. Dla mnie tam ogromny plus, że nie ma rekreacji i las pod nosem

edit:
Zapraszamy do Stajni Wiczlino Niemotowo. Latem konie są trzymane całą dobę na dworze. uśmiech

Na tych niebezpiecznych zagraconych padokach?
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2019, 12:49:32 wysłane przez Ramirezowa » #link
Kucek1331

Moje ogłoszenia
« #4270 : Luty 27, 2019, 07:18:57 »
Odpowiedz cytując
Remirezowa, hm, zagraconych pastwiskach? W którym miejscu? Ludzie wrzucają nam przez płot różne niespodzianki, ale pastwiska są sprzątane. Nikt nie ryzykowałby zdrowiem koni. uśmiech
#link
gosiaopti

WWW Moje ogłoszenia
« #4271 : Marzec 02, 2019, 00:04:01 »
Odpowiedz cytując
Macie może telefon do stajni w Kwiekach, bo nie mogę znaleźć nigdzie  oczy2
#link
Gillian

four letter word

« #4272 : Marzec 02, 2019, 02:59:15 »
Odpowiedz cytując
Wysyłam na pw.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Prius

« #4273 : Marzec 04, 2019, 12:02:05 »
Odpowiedz cytując
Stajnia Dzygit, ktoś słyszał, był, widział ? wink
#link
Behemotowa

« #4274 : Marzec 04, 2019, 13:03:55 »
Odpowiedz cytując
Stajnia Dzygit, ktoś słyszał, był, widział ? wink
Byłam, widziałam i żałuję, że tak daleko, stanęłabym tam gdyby byli bliżej. Mogę coś więcej napisać na pw, jeśli masz jakieś pytania.
#link
fanelia

Never give up

« #4275 : Marzec 05, 2019, 06:15:57 »
Odpowiedz cytując
Napisz publicznie, może komus się przyda, po zdjęciach wygląda fajnie! uśmiech
#link
Behemotowa

« #4276 : Marzec 05, 2019, 11:09:59 »
Odpowiedz cytując
Czekałam aż chłopak mi coś więcej o tym miejscu powie, bo zna stajnie od podszewki.
Właściciel stajni jest bardzo otwarty, stajenni to młode małżeństwo, bardzo sumienni i pracowici. Siano i słoma jest pod halą namiotową, siano do oporu. Dbają o czystość, siodlarnia jest zamykana, duże pastwiska. Dbają o to by jak najdłużej były konie na pastwiskach. Świetne miejsce dla osób terenowych, zaraz obok lasy, jezioro, rzeczka. Jedyny problem dla mnie był ta szranka po środku ujeżdżalni hihi , no i na ten moment nie mają jeszcze przeszkód. Dbają za to o podłoże na ujeżdżalni. Na pewno konie mają tam bardzo dobrze, fajna atmosfera, Mateusz jest bardzo otwarty na sugestie i zależy mu by wszystkim było jak najlepiej uśmiech
#link
Arwena

« #4277 : Marzec 05, 2019, 18:09:17 »
Odpowiedz cytując
Czy zna ktoś stajnie w rybnie koło Wejherowa i może udzielić informacji o tym miejscu?
#link
woola

Moje ogłoszenia
« #4278 : Marzec 05, 2019, 22:12:16 »
Odpowiedz cytując
Znam osoby, które stoją w Rybnie i są zadowolone. Stajnia wydaje się być na dobrym poziomie, jedyne co mnie odstraszało jak tam byłam gościnnie to podłoże na placu (trawa z dziurami), ale może to już się zmieniło. Są padoki z trawa, wiaty, hala niczego sobie i bardzo ładna, czysta stajnia. No i las pod nosem.  uśmiech
#link
Arwena

« #4279 : Marzec 06, 2019, 12:35:57 »
Odpowiedz cytując
Właśnie na zdjęciach wygląda fajnie tylko 40min drogi ode mnie to chyba za dużo smutek
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #4280 : Marzec 06, 2019, 16:34:22 »
Odpowiedz cytując
Dojazdy to "fajna" sprawa. Obecnie mam z pracy pawie 50 km do stajni, a z domu trochę ponad 50. Nie jest to fajne, ale co zrobić. ehh
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2019, 22:43:49 wysłane przez Klami » #link
Maz18

« #4281 : Marzec 06, 2019, 20:51:15 »
Odpowiedz cytując
Odnośnie rybna -> wiele koni tam mają i niestety część  padokow jest podmokłych, bo to teren torfowisk.
Plac zewnętrzny od lat taki sam i z tego co wiem jak narazie bez zmian. Dużo treningów skokowych na hali robią i bywa ciasno z tego co słyszałam ale okolice, lasy, tereny piękne i faktycznie poziom stajni jest dobry  uśmiech
Nie raz warto dojeżdżać dalej i mieć bdb warunki, a nie się ciągle martwić czy koń ma siano ile trzeba, czy stajenny ogarnął czy nie..itd
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2019, 20:52:57 wysłane przez Maz18 » #link
Carpe diem!
Klami

Moje ogłoszenia
« #4282 : Marzec 10, 2019, 19:29:13 »
Odpowiedz cytując
Nie raz warto dojeżdżać dalej i mieć bdb warunki, a nie się ciągle martwić czy koń ma siano ile trzeba, czy stajenny ogarnął czy nie..itd

Zdecydowanie. Mam obecnie do stajni kawał drogi, jak wspominałam powyżej, ale absolutnie nie żałuję. Komfort fizyczny i psychiczny to rzecz nie do przecenienia.
#link
jaskierkowa

Jaskierek <3

« #4283 : Marzec 10, 2019, 22:14:40 »
Odpowiedz cytując
Klami Piona! ja to się nawet nie przyznaję jaki kawał drogi mam do stajni... Kwestia przyzwyczajenia te dojazdy...do dobrych warunków się człowiek szybko przyzwyczaja...
#link

Jak całowac to ułana...
Klami

Moje ogłoszenia
« #4284 : Marzec 10, 2019, 22:47:46 »
Odpowiedz cytując
jaskierkowa, haha, dokładnie.
#link
Arwena

« #4285 : Marzec 13, 2019, 10:58:32 »
Odpowiedz cytując
Zgadzam się że warunki najważniejsze ale przy dwójce dzieci dobrze jest mieć trochę bliżej do stajni duży uśmiech narazie znalazłam m stajnię bliżej która spełnia oczekiwania i osobę której można zaufać wink
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #4286 : Marzec 13, 2019, 11:47:06 »
Odpowiedz cytując
narazie znalazłam m stajnię bliżej która spełnia oczekiwania i osobę której można zaufać wink

No to co innego. wink

Btw, naprawię gdzieś derki ? W jednej przednie zapięcie do wymiany, w drugiej jest oderwany wraz z kawałkiem derki pas krzyżowy. ?
#link
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #4287 : Marzec 13, 2019, 12:46:16 »
Odpowiedz cytując
Klami ja wysyłama do jarpolu. Szybko i sprawnie to zrobili. Ale cenowo nie mam porównania i nie bardzo pamiętam ile zapłaciłam. Przerabiali mi pasy pod brzuchem na odpinanae z obu stron i wymieniali sprzączkę.
#link
Maz18

« #4288 : Marzec 13, 2019, 17:01:20 »
Odpowiedz cytując
Mieć blisko do stajni przy dzieciach to naprawdę fajna sprawa ale też nie raz trudna by coś znaleźć. Zależy też kto co chce, bo dla jednego przede wszystkim warunki do treningu a komu innemu jak np. mi to ważne by koń dużo ruchu na dworze miał i trawkę  wink

Arwena a gdzie znalazłaś taka opcje dla siebie?
#link
Carpe diem!
PumCass

zachowaj zimną krew!

« #4289 : Marzec 13, 2019, 17:13:45 »
Odpowiedz cytując
Napisz do Pionier Horse na Facebooku, na pewno pomogą z naprawą derki  wink
#link
Życie - życiem, realność - realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz...
Strony: 1 ... 141 142 [143] 144 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 19 zapytaniami.