Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta

poprzednia następna
Strony: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 145 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta  (Przeczytany 599684 razy)
fanelia

Never give up

« #4140 : Listopad 27, 2018, 15:49:58 »
Odpowiedz cytując
Uuuuu to dla mnie niestety też od razu skreślone smutek A w Łężycach w Pomeranii też jakoś tak szybko chowane, prawda? Czy to już dawne dzieje?
#link
Dominika95

WWW Moje ogłoszenia
« #4141 : Listopad 27, 2018, 20:24:28 »
Odpowiedz cytując
Ja tak jeszcze dopowiem co do tych 80 km od Gdańska.....
W okolicy 20/30 jest Sakowcówka, kawałek dalej stajnia u Ani Cieplińskiej, Borcz, Lisewiec (z tym że akurat tu hali brak)
A jeszcze bliżej choćby Sulmin, Koń-ak (chociaż nie wiem jak dokładnie wygląda z czyszczeniem boksów , nie miałam okazji przetestować )
#link
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #4142 : Listopad 27, 2018, 22:33:04 »
Odpowiedz cytując
W Sulminie u Richerta sprzątane jest 2x w tygodniu, codziennie dorzucane ale boksy małe i w praktyce kiepsko to wygląda. Konie po godzinie mają wszystko zmieszane.
W Sakocówce jak byłam to siano/słoma trzymane w nie moczonej zakurzonej hali i tłum dzieci z rekreacji. W boksach czysto, część koni wychodzi na takie małe kwatery pojedyńczo a byłam tam w sezonie pastwiskowym. Koń-ak wszystko fajnie oprócz tego że duży niesmak pozostawiła śmierć 6 czy 7 koni, do tego tez spora rekreacja i obiło mi się o uszy że można trenować tylko z właścicielką  (choć jest to kwestia do potwierdzenia/wykluczenia). Wszystko zależy kto czego oczekuje i co komu przeszkadza lub nie.
#link
xxagaxx

« #4143 : Listopad 27, 2018, 23:10:58 »
Odpowiedz cytując
Rudzielc_23, Koń-ak na zdjęciach wygląda dośc imponująco i słyszałam ze pracują nad rozwojem. Też coś słyszałam ze nie można mieć trenera z zewnątrz, ale nie wiem czy to aktualna informacja.
#link
Dominika95

WWW Moje ogłoszenia
« #4144 : Listopad 27, 2018, 23:23:02 »
Odpowiedz cytując
W sakowcowce ja trzymam swoją kobyłe. Obecnie na hali znajduje się tylko słoma, ktora nie jest wykorzystywana do scielenia w boksach. Siano i słoma do scielenia trzymane są w osobnych 2 nowych halach lub nad stajniami uśmiech
Pastwiska dla stad są 3, całkiem spore . Osobne kwatery zostały wydzielone przez nas dla koni które ze stadem wychodzic nie mogą.
Rekreacji i treningów sportowych jest niestety sporo, zwłaszcza w sezonie zimowym jest to uciążliwe jeśli ktoś nie może podjechać do stajni przed południem, bo po 16 jest już na hali po kilka koni.
Co do trenera w koń-ak, to również słyszałam tę samą wersję.
#link
Fokusowa

« #4145 : Grudzień 01, 2018, 10:56:56 »
Odpowiedz cytując
Ja kiedyś byłam oglądać Koń-aka i właścicielka mi powiedziała, że trenować można tylko z nią, bo nie po to swoją stajnię wybudowała, żeby inni trenerzy z niej korzystali...
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
Feniksowa

Moje ogłoszenia
« #4146 : Grudzień 01, 2018, 21:03:36 »
Odpowiedz cytując
Czy są jakieś sensowne westernowe stajnię na Pomorzu, czy raczej nie ma na co liczyć?
#link
I am a lion and I want to be free,
Do you see a lion when you look inside of me?
Behemotowa

« #4147 : Grudzień 03, 2018, 09:46:37 »
Odpowiedz cytując
Feniksowa myślę, że ze stajnią mógłby być problem, ale trenerzy są. Najlepiej poszukać po trenerach. Wiem, że jest jakaś w okolicach Kościerzyny, jakaś stajnia, która współpracuje z Pegaz Dziemiany (tyle o nich wiem, ale widziałam parę lat temu jak jeździli i wyglądało to całkiem sensownie, nie wiem jak jest teraz). Najlepiej poszukać osoby, które startują w tej dyscyplinie i na pewno ktoś się znajdzie w pomorskim. Na pewno nie polecam Panów w kapeluszach, które mają siodła westowe i już uznają, że założyli stajnie westernową (takich stajni niestety jest wysyp, w jednej takiej byłam i nie wyglądało to dobrze) hihi .
#link
Agu

Moje ogłoszenia
« #4148 : Grudzień 03, 2018, 10:08:38 »
Odpowiedz cytując
Sama nie znam tego miejsca, ale słyszałam dobre opinie o Windy Ranch.
#link
fanelia

Never give up

« #4149 : Grudzień 03, 2018, 16:48:55 »
Odpowiedz cytując
Feniksowa - w Żukowie gdzie stoję co prawda nie jest stajnia westernowa, ale jest fajna dziewczyna z dwoma końmi (w tym 1 aqh), które jeździ w stylu west, więc jeśli szukasz westernowego towarzystwa to jak znalazł uśmiech Niedaleko w Borkowie jest Wilcze Rancho i tam wiem, że jeżdżą w stylu west, ale nie jestem w stanie ocenić, jak jeżdżą. Wpadam tam tylko prowadzić trening i nie widziałam właścicieli w siodle, zawsze jesteśmy same z koleżanką, ale podobno właściciele jeżdżą na szkolenia i się starają.
#link
Feniksowa

Moje ogłoszenia
« #4150 : Grudzień 03, 2018, 17:44:03 »
Odpowiedz cytując
Na razie patrzę orientacyjnie duży uśmiech To Żukowo jest ciekawą propozycją. Dzięki  kwiatek
#link
I am a lion and I want to be free,
Do you see a lion when you look inside of me?
fanelia

Never give up

« #4151 : Grudzień 03, 2018, 18:59:32 »
Odpowiedz cytując
Żukowo Stajnia Podkowa, pan się nie ogłasza, ale jak coś służę pomocą, siedzę tam 3 rok uśmiech Ogólnie właściwie to same plusy poza brakiem hali i korkach przy rondach w Żukowie, miło, cisza i spokój, kameralnie, czysto, sianko i słoma jakościowo super, pan gospodarz mieszka na miejscu i zawsze wszystko wie, widać, że lubi zwierzaki, pedantycznie i bardzo skrupulatnie podchodzi do opieki nad końmi wink, sprząta boksy codziennie, do tego bardzo dba o ogrodzenia i regularnie równa plac do jazdy, a w sumie to prawie tylko ja na nim jeżdżę  wysmiewa Jedyne co bym się mogła ociupinkę doczepić to konie nie mają siana do oporu np. w siatkach czy dużych stojących balotach - dostają po prostu kilka razy dziennie w porcjach, (pewnie żeby siano się nie marnowało), głodne nie chodzą uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2018, 19:05:39 wysłane przez fanelia » #link
Kinia16322

« #4152 : Grudzień 03, 2018, 22:40:18 »
Odpowiedz cytując
Ja w sierpniu byłam w Koń-Aku pytać o boks, pytałam również jak to jest z trenerami z zewnątrz, dostałam informacje, ze nie ma problemu, tylko musi wiedzieć wcześniej, żeby się treningi nie zgrywaly i żeby trenerzy nie musieli się przekrzykiwać.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #4153 : Grudzień 04, 2018, 14:29:03 »
Odpowiedz cytując
Jakieś opinie o tej Pani: http://ogloszenia.re-volta.pl/oboz-sportowy-lub-rekreacyjny-indywidualnie-czaprak-gratis-o-wartosci-170zl-koszulka-gratis/o/56051/?szukaj=Myszka&sortowanie=0
Koleżanka chcialaby tam córkę wysłać, ale nie wie czy warto.
#link
Gillian

four letter word

« #4154 : Grudzień 04, 2018, 14:33:05 »
Odpowiedz cytując
Raczej warto bo Paula jest dobrym zawodnikiem i ma dużą wiedzę.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Behemotowa

« #4155 : Grudzień 04, 2018, 14:36:51 »
Odpowiedz cytując
Polemizowałabym w kwestii tej wiedzy i bycie dobrym zawodnikiem uśmiech
#link
Gillian

four letter word

« #4156 : Grudzień 04, 2018, 14:39:40 »
Odpowiedz cytując
Wyniki mówią same za siebie uśmiech
#link
Behemotowa

« #4157 : Grudzień 04, 2018, 14:40:27 »
Odpowiedz cytując
Koń mówi sam za siebie hihi
#link
Gillian

four letter word

« #4158 : Grudzień 04, 2018, 14:43:03 »
Odpowiedz cytując
A cóż jest nie tak z koniem?
#link
Behemotowa

« #4159 : Grudzień 04, 2018, 14:43:39 »
Odpowiedz cytując
Nie no koń jest świetny i mogę chyba na tym zakończyć hihi
#link
Gillian

four letter word

« #4160 : Grudzień 04, 2018, 14:44:56 »
Odpowiedz cytując
Czy to już koniec konkretnej wypowiedzi?
#link
Behemotowa

« #4161 : Grudzień 04, 2018, 14:51:29 »
Odpowiedz cytując
Nie uważam dziewczyny za dobrego trenera, trochę za dużo mąci, za dużo mówi czego to nie zrobi, a za mało się faktycznie dzieje. Jeśli chodzi o nią jako zawodnika to obsmarowywanie wszystkich trenerów, którzy zakończyli z nią współprace (lub są dla niej po prostu konkurencją) i opowiadanie niestworzonych historii też nie przedstawia jej w najlepszym świetle. Wyniki ma całkiem spoko, ale konia też niczego sobie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2018, 14:55:14 wysłane przez Behemotowa » #link
lusia722

poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców

« #4162 : Grudzień 04, 2018, 14:54:38 »
Odpowiedz cytując
Zembria a czy obóz musi być na Pomorzu? Bo jest wiele świetnych jeździecki miejsc uśmiech
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #4163 : Grudzień 04, 2018, 18:46:18 »
Odpowiedz cytując
lusia722 Tu chodziło też o późniejszą współpracę ewentualną, a obóz miałby być taki zapoznaniem i rozpoczęciem współpracy.
Behemotowa Dzięki za opinię szczerą.
Dziewczynka jeździ w tej chwili z dobrą trenerką, moją wink Niestety te treningi wypadają nie częściej niż raz w miesiącu (2-3 jazdy), a to trochę mało i koleżanka szuka już jakiś czas kogoś, kto w między czasie by jej córkę dalej prowadził, nie kłócąc się z tym co do tej pory wypracowała obecna trenerka. Może możecie kogoś polecić? Kogoś kto dojedzie tak z raz w tygodniu miminum i nie skasuje majątku za dojazd? Pod Malbork.
#link
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #4164 : Grudzień 04, 2018, 18:59:01 »
Odpowiedz cytując
zembria, mogę śmiało polecić Paulę. Ma dużą wiedzę, dobre wyniki jako zawodnik i fajne konie. Osobiście z nią nie trenuje, bo mój koń to już emeryt i nie jeżdżę aktualnie w ogóle, ale z tego co widzę, to treningi prowadzi bardzo fajnie. Młode konie, które trenuje, też się fajnie rozwijają, także  na prawdę polecam.
#link
Louisa

WWW Moje ogłoszenia
« #4165 : Grudzień 04, 2018, 19:20:42 »
Odpowiedz cytując
zembria w Brachlewie są obozy/ferie zimowe/odznaki. Pani Asia miałaby też blisko pod Malbork żeby poprowadzić treningi.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #4166 : Grudzień 05, 2018, 08:10:04 »
Odpowiedz cytując
Louisa dzięki za sugestię, podrzucę namiar koleżance uśmiech
#link
klaudiabolusiowa

Moje ogłoszenia
« #4167 : Grudzień 06, 2018, 16:23:25 »
Odpowiedz cytując
Powracając do stajni westernowych to Aldona Karpińska w Dziemianach stacjonuje, ale nie jest to stajnia Pegaz. Tylko zaraz po lewej stronie miejscowości jak wjeżdża się od strony Kościerzyny. Wiem, że bywają w Trójmieście, mąż też jeżdżący i dawniej startujący. Mają hodowle aqh i fajne sztuki ze USA. Dobrze wyszkolone konie, przekazujące dużą wiedzę i cierpliwe.
Jednak nie wiem czy prowadzą treningi gdzieś po za własną stajnią, ale nie zaszkodzi zadzwonić i się dowiedzieć. Niestety nie mam numeru telefonu.

#link
Siwy Książe, 2006
Łaciaty Mamut, 1983-2018
larabarson

Moje ogłoszenia
« #4168 : Grudzień 10, 2018, 08:27:45 »
Odpowiedz cytując
Starogard Gdański i okolice
Czy możecie polecić coś sensownego? Warunek niezbędny to bardzo dobra opieka, musi to być miejsce gdzie bez stresu można powierzyć kopytnego i spać spokojnie. Mogą być stajnie z porządną infrastrukturą, mogą być małe, przydomowe stajenki  kwiatek
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #4169 : Grudzień 10, 2018, 09:54:34 »
Odpowiedz cytując
larabarson, KJ Hubertus ? Miejscowość Rokocin, to gdzieś obok Starogardu jest.
#link
Strony: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 145 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: pensjonaty w okolicach trójmiasta

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 18 zapytaniami.