re-voltowe kartki wielkanocne part II

A ja bym była "za" 🙂 Nie wiem jak mi wyjdzie jakikolwiek wypad wakacyjny, ale co racja to racja - od siebie też można wysłać. Okazja fajna, bo nigdy nie można się spodziewać kiedy coś przyjdzie.
wątek zamknięty
mi się wydaje, żeby nie robić terminu dokładnego, tylko zrobić losowanie tych co będą chcieli i każdy wyśle w terminie jaki mu będzie odpowiadał, ja np jadę 03-13.06.

Ci co nie wyjeżdżają zawsze mogą wysłać widokówki ze swoim miastem i napisać parę słów jak spędzają wakacje, np codziennie w stajni 🙂
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
16 kwietnia 2012 20:53
A do mnie dziś dotarła trzecia kartka, od Naciau, za którą bardzo dziękuję! Przepiękna 😀
wątek zamknięty
dopiero ?  😲
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
16 kwietnia 2012 21:04
Dopiero, mnie to nie absolutnie nie przeszkadza 😉 Pan listonosz dostarczył mi ją do rok własnych w dniu dzisiejszym 😉 A data na kopercie 3 kwietnia 😲
wątek zamknięty
eh poczta  🙄
wątek zamknięty
mi się wydaje, żeby nie robić terminu dokładnego, tylko zrobić losowanie tych co będą chcieli i każdy wyśle w terminie jaki mu będzie odpowiadał, ja np jadę 03-13.06.

Ci co nie wyjeżdżają zawsze mogą wysłać widokówki ze swoim miastem i napisać parę słów jak spędzają wakacje, np codziennie w stajni 🙂


No ale też nie można zrobić czegoś na zasadach bliżej nie określonych bo mogą wcale nie dojść. Proponuję w takim razie termin od 1 maja do 30 września, i jeżeli ktoś nie wyjeżdża może to być kartka z miejsca naszego zamieszkania, lub miejsca nie daleko nas które jest godne polecenia 🙂

Ale to już decydujcie sami 🙂
wątek zamknięty
Sio   nowe wcielenie marchewki
16 kwietnia 2012 22:37
a nie lepiej skrócić to do miesięcy letnich? Wydaje mi się,że  wersja maj - wrzesień jest trochę za długa (to prawie pół roku). Ale czerwiec - sierpień to krócej (łatwiej to ogarnąć) - poza tym to zwyczajowe miesiące wakacyjne 😉
No i piszę się na kartkę z wakacji bez względu na to jak długi okres zostanie wybrany.
PS. niektórzy wyjeżdżają i zimą na wakacje, czy to znaczy,że trzeba przedłużać do lutego?
wątek zamknięty
Sio - Moja propozycja na stronie wcześniej to lipiec-sierpień, no ale jedni jadą w maju, inni w czerwcu a to nie nawet o jakieś wyjazdy chodzi a o samą idee pocztówki z wakacji. W zasadzie mogło by przecież być nawet tak że wysyłamy kartkę z miejsca w którym mieszkamy, podejrzewam że 99% re volty nigdy nie była w mieście w którym mieszkam a może akurat kogoś zaciekawie i zechce przyjechać  😁
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
16 kwietnia 2012 22:54
Ja jestem za. Nie trzeba chyba wyjeżdżać, można wysłać z własnego miasta, chociażby wykonaną przez siebie "laurkę" w zastępstwie kartki (jak się mieszka na wsi zabitej dechami, czy nawet niekoniecznie) 😉
wątek zamknięty
To co zbieramy listę chętnych ?  🤣
wątek zamknięty
Pewnie


1 Cierp1enie
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
16 kwietnia 2012 23:21
2. Bischa
wątek zamknięty
No więc może zasady :

Zbieramy chętnych do 31 maja

Rozsyłanie adresów 1 czerwiec - 5 czerwiec

Czas na wysyłanie kartek : 15 czerwiec - 31 sierpień

PROSZĘ BY WSZYSCY WYSŁALI ADRESY MIĘDZY 28-31 MAJA

Temat kartki : Pocztówka z wakacji - interpretacja dowolna  🙂

1. Cierpienie
2. Bischa
3. Presja
wątek zamknięty
proszę tylko żeby użytkowniczka Cierp1enie dostała adres 02.06 bo wyjeżdża nad morze  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.