Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.  (Przeczytany 265040 razy)
berula

« #990 : Listopad 23, 2018, 12:03:13 »
Odpowiedz cytując
Czy jest jakiś wątek, gdzie szuka się transportu dla zwierząt? Mam do przewiezienia kotkę i może ktoś. kto pojedzie na Cavaliadę by zabrał maluszka? Mamy taki wątek?  oczy2
#link
Doubler

« #991 : Grudzień 04, 2018, 21:26:27 »
Odpowiedz cytując
Czy jest jaki wątek dla książkoholików? hihi Znalazłam ten z poleceniem książek "jeździeckich" oraz z książkami/bajkami czytanymi w dzieciństwie, ale mnie interesują książki takie do poczytania wink Dziękuję z góry za pomoc! kwiatek
#link
Ircia

Olsztyn\ Różnowo

« #992 : Grudzień 05, 2018, 06:11:20 »
Odpowiedz cytując
Doubler poszukaj wątku Czytelnia, o ile dobrze pamiętam uśmiech
#link
Uczciwy człowiek po to żyje aby mieć wrogów!
macbeth

« #993 : Grudzień 05, 2018, 08:13:26 »
Odpowiedz cytując
Doubler, trochę martwy, ale Czytelnia uśmiech
#link
Doubler

« #994 : Grudzień 05, 2018, 11:40:11 »
Odpowiedz cytując
Ircia, macbeth dziękuję Wam bardzo! kwiatek Może ożywię wątek wink
#link
0014

Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.

« #995 : Grudzień 17, 2018, 20:34:59 »
Odpowiedz cytując
szukam aktywnego wątku z opiniami o obozach jeździeckich  konik
z góry dziękuję za odpowiedź  kwiatek
#link
Nie ma tak odprężającej i leczniczej rzeczy jak kontakt z koniem. Najlepsza terapia na wszystkie smutki - ciepło chrap, zapach sierści, skrzypienie siodła, wspólnie spędzony czas.
macbeth

« #996 : Grudzień 18, 2018, 05:39:50 »
Odpowiedz cytując
0014, obozy jeździeckie
#link
m.indira

407 ...

« #997 : Grudzień 30, 2018, 20:22:18 »
Odpowiedz cytując
Kochani moi, nie szukam wątku ale info, poszukuje filmu który krążył i tutaj i na portalach a dotyczył maszyny do wybierania obornika z boksu, obsługiwała to panienka, maszynka wielkości quadu z wysięgnikiem teleskopowym a na nim ramiona do nabierania obornika, najfajniejsze było to ze nie wjeżdżał on do boksu a wszelkie działania rozbił z korytarza bo zbierak pracował i z lewej i z prawej na wysięgniku. Wie ktoś coś?
#link
poloniuszka

Moje ogłoszenia
« #998 : Styczeń 10, 2019, 09:41:25 »
Odpowiedz cytując
W jakim wątku mogę zapytać, czy ktoś kupował siodło kwiatek kwiatek od podanego użytkownika ?  kwiatek
#link
macbeth

« #999 : Styczeń 10, 2019, 12:01:17 »
Odpowiedz cytując
Myślę, że tutaj:

Uczciwi sprzedający
Nieuczciwi re-voltowicze

uśmiech
#link
netaaa

Moje ogłoszenia
« #1000 : Styczeń 22, 2019, 17:03:43 »
Odpowiedz cytując
Hej. Szukam wątku na temat - zagranicznej próby oszustwa. Napisał do mnie jakiś Michaell B który chce kupić odemnie derkę. Wysyłka ma być do Szwecji...

Dostałam takiego maila, nie do końca znam wszystkie słówka a nie jestem pewna czy google dobrze tlumaczy- gościu lub gościówa chce potwierdzenie wysyłki, żeby bank puścił do mnie przelew ?

Hi friend ,

Am very glad to let you know that i have successfully make the payment and i hope by now you could have received an E-mail Confirmation from my bank by checking your (INBOX,JUNK or SPAM) folder concerning the Approval of the payment that i made.

So, the final procedure now is for you to kindly go ahead and ship out the item right away and contact my bank with the shipment receipt so that they can verify the shipment evidence proof and also for my bank to activate and credited the money into your account immediately okay.

Below is the shipment address okay.

Name.. Anna Branson
Address..Lotsjovagen 21, Sundbyberg
City.. Sundbyberg
Zip Code..17443
Country..Sweden

Nice doing business with you and i will be waiting for the shipment receipt from you okay.

Thanks.

#link
UnicornWitch

« #1001 : Styczeń 22, 2019, 17:45:55 »
Odpowiedz cytując
Netaaa, to jest próba oszustwa, uważaj. Kilka osób tutaj i na grupie koniarskiej na FB (już nie pamiętam której) zamieszczalo ostrzeżenia przed takimi oszustami, sprawą dotyczyła wysyłki siodeł. Ogolenie to w mailu, który dostalas chodzi o to, ze oszust chce żebyś wysłała mu już zakupiony przedmiot i przesłała potwierdzenie przesyłki żeby bank, z którego on zrobił przelew mógł puścić te pieniądze do Ciebie. Nie ma takiej procedury bankowej, która by wymagała zamrażania pieniędzy, które zostały już w teorii wysłane (tam jest napisane, ZS takie wstępne potwierdzenie zapłaty powinas miec w spamie albo koszu) i odmrazania ich po przedstawieniu dowodu przesyłki.
#link
Sayu

« #1002 : Styczeń 22, 2019, 17:55:28 »
Odpowiedz cytując
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,97507.0.html - nigeryjski przekręt wink
#link
netaaa

Moje ogłoszenia
« #1003 : Styczeń 22, 2019, 19:02:23 »
Odpowiedz cytując
Netaaa, to jest próba oszustwa, uważaj. Kilka osób tutaj i na grupie koniarskiej na FB (już nie pamiętam której) zamieszczalo ostrzeżenia przed takimi oszustami, sprawą dotyczyła wysyłki siodeł. Ogolenie to w mailu, który dostalas chodzi o to, ze oszust chce żebyś wysłała mu już zakupiony przedmiot i przesłała potwierdzenie przesyłki żeby bank, z którego on zrobił przelew mógł puścić te pieniądze do Ciebie. Nie ma takiej procedury bankowej, która by wymagała zamrażania pieniędzy, które zostały już w teorii wysłane (tam jest napisane, ZS takie wstępne potwierdzenie zapłaty powinas miec w spamie albo koszu) i odmrazania ich po przedstawieniu dowodu przesyłki.

Czyli dobrze zrozumiałam - dziekuje za odpowiedź. Ehhh jacy ludzie są ekhmeeem..... Kto normalnie wyśle paczkę bez pieniędzy na koncie. Zaraz sobie poczytam o oszuscie. Dzieki
#link
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #1004 : Styczeń 23, 2019, 13:21:43 »
Odpowiedz cytując
Szukam wątku na temat inwestycji (mieszkania, nieruchomości itp.). Był taki i nie mogę znaleźć czy mi się zdawało?
#link
macbeth

« #1005 : Styczeń 23, 2019, 13:26:11 »
Odpowiedz cytując
Hmm Kupno - sprzedaż nieruchomości może o to chodzi?
#link
Ircia

Olsztyn\ Różnowo

« #1006 : Styczeń 25, 2019, 16:59:36 »
Odpowiedz cytując
Ktoś podeśle linka do tematu zębów końskich, wyszukiwarka nie działa, było chyba Jak dbamy o końskie zęby?
#link
marta__sz

Moje ogłoszenia
« #1007 : Styczeń 25, 2019, 20:00:32 »
Odpowiedz cytując
Bardzo proszę: http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=462.0
#link
Ircia

Olsztyn\ Różnowo

« #1008 : Styczeń 25, 2019, 20:39:42 »
Odpowiedz cytując
Marta_sz  bardzo dziękuję  kwiatek
#link
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #1009 : Styczeń 26, 2019, 20:16:26 »
Odpowiedz cytując
macbeth, dziękuję! Chociaż coś jeszcze mi się kojarzy...
#link
Coriolania

« #1010 : Styczeń 27, 2019, 14:05:58 »
Odpowiedz cytując
Czy mamy już wątek o chorobach genetycznych koni?  kwiatek
#link
What are the origins of dressage? Did just, one day, some young horse say to his dad, 'Dad, I don't want to charge into battle...I just wanna dance!" tanczacalinka 
Stephen Colbert
Bizon

Moje ogłoszenia
« #1011 : Styczeń 27, 2019, 21:00:04 »
Odpowiedz cytując
Szukam wątku na temat jazdy konnej w ciąży i po cesarskim cięciu.
#link
Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
AtlantykowaPanna

Pokaż mi swojego konia, a powiem Ci kim jesteś

« #1012 : Styczeń 28, 2019, 12:07:41 »
Odpowiedz cytując
Bizon wątku bezpośrednio o jeździe konnej w ciąży nie ma. Myślę, że śmiało możesz zapytać tutaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,74.0.html
#link
"Dobry jeździec wie, że ma tylko jedną szansę, by zaskarbić sobie szacunek konia. Wie też, że przez jeden wybuch gniewu może na zawsze stracić jego zaufanie. Konia można skrzywdzić tylko raz. Potem latami odbudowuje się zerwaną relację. Z ludźmi bywa podobnie.."
SzalonaBibi

« #1013 : Styczeń 30, 2019, 20:42:58 »
Odpowiedz cytując
Gdzie mogę link do zbiórki, ale nie dla poszkodowanych dać?  oczy2 Cały czas walczymy z planami, już nawet nie jednej, ale kilku kopalni na Polesiu i sprawa nabiera tempa, na szczęście.
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
OlaZabka00

« #1014 : Luty 07, 2019, 14:47:39 »
Odpowiedz cytując
Witam wink
szukam wątku/ informacji w jakiej cenie (przedziale cenowym) sprzedawane są półkrewki z Janowa?
Może ktoś wie, albo jakiś dział podrzuci wink
Szukam surowego 3 latka do 10 tys.
I nie opłaca mi się jechać dosłownie na drugi koniec Polski, (jestem z Wrocławia) aby dowiedzieć się że cena minimalna to np. 20 tysięcy wink
#link
Coriolania

« #1015 : Luty 07, 2019, 19:16:28 »
Odpowiedz cytując
Może zapytaj/poszukaj w koniach małopolskich albo w kupnie konia? Ewentualnie w wątku arabskim, jeśli powyższe zawiodą? Jest szansa, że odezwie się jakiś bywalec janowskich przetargów, który widział też, za ile szły półkrewki. 
#link
What are the origins of dressage? Did just, one day, some young horse say to his dad, 'Dad, I don't want to charge into battle...I just wanna dance!" tanczacalinka 
Stephen Colbert
OlaZabka00

« #1016 : Luty 07, 2019, 19:29:46 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję bardzo za podpowiedź wink
#link
Coriolania

« #1017 : Luty 07, 2019, 20:51:46 »
Odpowiedz cytując
Tak mi się przypomniało, że jest jeszcze wątek o handlowaniu końmi, może tam też coś będzie.

Edit: ale widzę, że już dostałaś info, gdzie się zwrócić, więc chyba ten wątek już niepotrzebny  uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2019, 20:57:13 wysłane przez Coriolania » #link
Stephen Colbert
Reyline

« #1018 : Luty 15, 2019, 13:38:14 »
Odpowiedz cytując
Czy mamy jakiś wątek o polskich agroturystykach, albo o jakichś stajniach/miejscach, gdzie można pojechać na urlop i fajnie spędzić czas w towarzystwie koni? Szukam, ale jakoś znaleźć nie mogę.
#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
macbeth

« #1019 : Luty 15, 2019, 14:00:01 »
Odpowiedz cytując
Reyline, tylko ten wątek przychodzi mi na myśl.
#link
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.