Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 33 34 [35] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.  (Przeczytany 269917 razy)
Reyline

« #1020 : Luty 15, 2019, 14:03:36 »
Odpowiedz cytując
macbeth dzięki, wychodzi na to, że chyba trzeba założyć jakiś agroturystyczno/konny wątek uśmiech
#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
Chloe96

« #1021 : Marzec 05, 2019, 11:11:52 »
Odpowiedz cytując
Szukam wątku na temat stron/związków gdzie można dowiedzieć się jakichkolwiek informacji o koniu. Szukam również osób, które mogą w tym pomóc i zdobyć informacje oczywiście legalnie. Dzwoniłam do PKWK (koń folblut, Pani z Pzhk odesłała mnie do nich) ale Pani odbierająca telefon bardzo nieprzyjemna i nie chciała udzielić żadnych informacji. Jestem już bezradna...
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #1022 : Marzec 21, 2019, 12:12:19 »
Odpowiedz cytując
mamy wątek o escape roomach ?
Jestem ostatnio zajarana, a skoro może być o serialach, to dlaczego o ER nie ?  emoty327
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
Benkart

« #1023 : Kwiecień 01, 2019, 18:04:22 »
Odpowiedz cytując
czy istnieje wątek, gdzie znajdę ogłoszenia stajni/szkółek jeździeckich na sprzedaż?  oczy2
#link
Okay ladies now let's get the formation!
AtlantykowaPanna

"Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"

« #1024 : Kwiecień 02, 2019, 11:08:28 »
Odpowiedz cytując
Benkart http://ogloszenia.re-volta.pl/pozostale/pensjonaty-stajnie/
Wątku jako wątku nie będzie, ponieważ to wbrew regulaminowi. Od dodawania ogłoszeń jest dział, do którego Cię odsyłam uśmiech
#link
Strony: 1 ... 33 34 [35] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 18 zapytaniami.