czapsy i buty

Hippika nie będzie raczej pasować odcieniem, chociaż trafiają się różne zależy jaka partia skóry to takiej bordo nie widziałam nigdy.
martva, i jak Twoje sztyblety? Muszę się niestety zmierzyć z zakupem całego kompletu, moje już po wielu latach użytkowania ledwo zipią 🙁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 lipca 2018 20:07
Czy ktoś ma czapsy firmy Cavallo?

Rozpadły mi się dwie pary oficerek oraz czapsy, więc jeżdżę obecnie tylko w wysłużonych sztybletach Hippici i skarpetkach. Tak więc szukam jakichś rozsądnych czapsów do 450 zł i nie mam pojęcia, jakie kupić  😵
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 lipca 2018 08:07
martva, i jak Twoje sztyblety? Muszę się niestety zmierzyć z zakupem całego kompletu, moje już po wielu latach użytkowania ledwo zipią 🙁



Ojj dopiero teraz zobaczyłam Twoje pytanie  😡

Moje sztyblety super, bardzo je lubię 🙂 Rozchodziły się, są bardzo wygodne i dalej ładnie wyglądają 🙂 Jestem zdecydowanie zadowolona i polecam 🙂
[quote author=kisiel link=topic=84.msg2792887#msg2792887 date=1529859347]
martva, i jak Twoje sztyblety? Muszę się niestety zmierzyć z zakupem całego kompletu, moje już po wielu latach użytkowania ledwo zipią 🙁



Ojj dopiero teraz zobaczyłam Twoje pytanie  😡

Moje sztyblety super, bardzo je lubię 🙂 Rozchodziły się, są bardzo wygodne i dalej ładnie wyglądają 🙂 Jestem zdecydowanie zadowolona i polecam 🙂
[/quote]

Kupowałaś prosto od producenta czy w CavalloShop? Przyznam, że nie podobają mi się sklepy, w których nie są wprost podane ceny i to mnie naprawdę odstręczyło w tej firmie.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 lipca 2018 07:06
Prosto od producenta 🙂
Witajcie,czy ktoś może posiada sztyblety Hippica w rozmiare 41 oraz 42 i mógłby mi zmierzyć długość wkładki? Ślocznie dziękuję


Ktoś mi powie, co to jest za odstający dzynks przy gumie?
Sivrite, charakterystyczne miejsce na przypinkę z nazwą firmy Hippica? 😉
Sivrite, charakterystyczne miejsce na przypinkę z nazwą firmy Hippica? 😉


Czyli że "ozdóbka", jak się spodziewałam. Myślałam, że może to jakiś większy zamysł, jak szlufka z tyłu sztybletów, co ma ścięgno chronić przed suwakiem. 😀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 lipca 2018 10:28
Czy ktoś ma czapsy firmy Cavallo?

Rozpadły mi się dwie pary oficerek oraz czapsy, więc jeżdżę obecnie tylko w wysłużonych sztybletach Hippici i skarpetkach. Tak więc szukam jakichś rozsądnych czapsów do 450 zł i nie mam pojęcia, jakie kupić  😵


Nikt nic? :-(
Sivrite szlufka z tyłu jest do zakładania buta  😀 ale zamysł z suwakiem też dobry  😉
Sivrite szlufka z tyłu jest do zakładania buta  😀 ale zamysł z suwakiem też dobry  😉


Ja w swoją szlufkę to nawet palca nie włożę, więc dlatego nie wpadłam na to, żeby za nią łapać do założenia buta. 😀

Skoro już pytałam o dzynksa, to teraz przychodzę jeszcze raz. Zanabyłam, jeżdżę od dwóch tygodni. Całe życie olewałam czapsy, wkurzały mnie, brudziły się i wcale nie pomagały. Ale jako że zmieniłam siodło na takie, w którym z jakiegoś powodu przyszczypują mnie puśliska (ułożenie nogi, ułożenie puśliska, czort znajet), to zanabyłam do butów również czapsy. I zonk, minęły dwa tygodnie, a po zewnętrznej stronie tyłów wytarły się na szaro od czapsów. To normalne przy regularnym użytkowaniu czapsów? Będzie eskalować, czy jak już czarny barwnik zlazł, to dalej nie będzie się wycierać? Problem pojawił się na obu butach, na jednym bardziej, na drugim mniej, ale symetrycznie na obu. Nie wiem, czy to normalne, czy bawić się w reklamowanie.

Sivrite, normalne
sivrite są specjalne łyżki z takim haczykiem żeby złapać ten języczek  😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 września 2018 09:49
Szukam wytrzymałych, skórzanych sztybletow. Najlepiej w cenie nizszej niz sztyblety  😉
Reklamował ktoś sztyblety Hippici? Kupiłam swoje w czerwcu, dzisiaj rozszedł mi się zamek. Nie wiem, czy jest sens się w to bawić, czy mi odpiszą, że źle je użytkowałam albo coś w ten deseń. Tylko, że trochę słabo, bo ja jeżdżę 3 razy w tygodniu po jednej godzinie dziennie, buty zakładam przed samym wsiąściem na konia i uważam, że 4 miesiące to jakiś żart...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
22 października 2018 21:17
Reklamował ktoś sztyblety Hippici? Kupiłam swoje w czerwcu, dzisiaj rozszedł mi się zamek. Nie wiem, czy jest sens się w to bawić, czy mi odpiszą, że źle je użytkowałam albo coś w ten deseń. Tylko, że trochę słabo, bo ja jeżdżę 3 razy w tygodniu po jednej godzinie dziennie, buty zakładam przed samym wsiąściem na konia i uważam, że 4 miesiące to jakiś żart...


Ja reklamowałam czapsy i zaproponowali wymianę zamka
Aha, to w takim razie taniej i szybciej wyjdzie mi pójście do szewca, dzięki. 😀
Odkopuję 🙂

Kupował ktoś ostatnio sztylpy Hippica Roma?
Zawsze przychodziły z eleganckim zamkiem metalowym wąskim opti ( przynajmniej w moich poprzednich 5? parach) zamówiłam ostatnio i przyszły dziś z zamkiem... plastikowym czarnym dużym-wg.mnie bardzo tandetnie to wygląda, a roma do mega tanich nie należą...😉

Hippica tak zmieniła standardy, czy to ja trafiłam na jakąś kolekcję "basic"  😵?
[quote author=Insomnia_90 link=topic=84.msg2818989#msg2818989 date=1540398423]
Odkopuję 🙂

Kupował ktoś ostatnio sztylpy Hippica Roma?
Zawsze przychodziły z eleganckim zamkiem metalowym wąskim opti ( przynajmniej w moich poprzednich 5? parach) zamówiłam ostatnio i przyszły dziś z zamkiem... plastikowym czarnym dużym-wg.mnie bardzo tandetnie to wygląda, a roma do mega tanich nie należą...😉

Hippica tak zmieniła standardy, czy to ja trafiłam na jakąś kolekcję "basic"  😵?
[/quote]

<idzie wykopać czapsy z szafy>

Metalowy. Kupione 2 miesiące temu. Zaliczyłabym do tych "porządnie wyglądających", zero tandety.
to ja dostałam takie coś : 😵

Zdjęcie gigant!
A jak wyglądał wcześniej?
Ja akurat nie mam Romy, tylko oficerkowe, ale mam wrażenie, że zamek ma identyczny, jak na twoim zdjęciu.
A jak wyglądał wcześniej?
Ja akurat nie mam Romy, tylko oficerkowe, ale mam wrażenie, że zamek ma identyczny, jak na twoim zdjęciu.


Wcześniej zawsze był metalowy wąski zamek, ten jest plastikowy i dość szeroki. Mogę dziś w stajni zrobić zdjęcie starych dla porównania.
Jest to moja dokładnie 5 para Romy( wytrzymują u mnie średnio rok-max do półtora roku)ale pierwszy raz dostałam z takim zamkiem, no nie podoba mi się to w ogóle 🙁


Dziewczyny, a może poleci któraś jakieś czapsy, nie Hippica, konicznie z miękkiej i elastycznej skóry, takie które trochę pożyją i dobrze wyglądają 😉
A Kavalkade Valerius? miękka skórka i metalowy zamek. Na większości nóg wyglądają bardzo dobrze.
Ma ktoś może czapsy oficerkowe PASCUELLO PRESTIGE. Mam już od nich dwie pary sztybletów. Co sądzicie o czapsach?
Ja je miałam. W obu regularnie musiałam wymieniać zamek.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 listopada 2018 19:22
Podpowiedzcie mi proszę, które sztylpy mają wysoki łuczek?  👀
Tanie wytrzymałe skórzane sztyblety ?
Mam juz ok 6 lat decathlonowe, przeżyły baaaaaardzo duzo i skóra nadal świetna, niestety pękły przy łączeniu z podeszwą i w środku wytarla się podszewka. Ale 5 lat służyły bez zarzutu. Szukam czegoś podobnego.
Dodam, że mam szeroką stope w śródstopiu.
Chetnie sznurowane, ale nie muszą takie być. Podpowiedzcie coś proszę.

Ja mogę ci z całego serca polecić Pascuello nawet bez ocieplenia na minusie się sprawdzają  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się