ME i MS lyzwiarstwo figurowe 2012

Czy jest jakis pasjonat ogladania poza mna?😉
wlasnie ogladam ME free solistow i jestem pod wrazeniem powrotu Pluszenki, nie lubie dziada, ale klasa i szacun za swietny program jak za starych czasow😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
28 stycznia 2012 15:33
Dlaczego nie lubisz?
stare, stare dzieje 😀
z 10 lat temu kochalo sie wsrod solistow albo Yagudina albo Pluszenke, ktorzy wiecznie wydzierali sobie medale 😉 no i ja bylam i ciagle jestem w tej 1wszej grupie, mimo, ze Yagudin od dawien dawna nie jezdzi amatorsko, ot, sentyment 🙂
podobal mi sie swiezy brazowy medalista, bardzo ciekawy chlopak 🙂
z ciekawostek: wreszcie doczekalismy sie solisty polaka 😀
i kevin van den peeren skonczyl kariere 🙁
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
28 stycznia 2012 16:35
Rzeczywiście stare dzieje, ja również pamiętam - tyle, że byłam w tej drugiej grupie.  😉
a ja bardziej od tej dwojki zawsze lubilam aleksndra abta.
Aaaaa, to grono tez bylo😉
Abt byl takim troche outsiderem zawsze, z artystyczna dusza😉 zwlaszcza jak zapuscil wlosy  😁
Troche brakuje teraz takich wyrazistych postaci🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 stycznia 2012 20:29
Wyraziste postacie skończyły się na epoce Candeloro, Urmanowa, Kulika, Bonaly, Butyrskiej, Słutskiej. Teraz Verner trochę nadrabia, ale to już nie to samo.
ja wiem czy nadrabia?🙂
jest wyluzowany, ale elegancki na lodzie, tyle🙂 nie jestem jakas specjalna fanka🙂
ale zgadzam sie,przestalam ogladac pary taneczne nawet ostatnio, za czasow krylova-owsiannikov czy annisina-peizerat - ogladalam z otwarta buzia, a teraz jakos brak mi wyrazu🙂
Ja należę do drugiej grupy fanów wymienionych wyżej, Pluschenkę darzę sympatią od momentu kiedy uroczo glebnął w którymś programie na Olimpiadzie w Salt Lake City 😀
Parę lat temu straciłam duże zainteresowanie łyżwiarstwem,ale solistów zawsze staram sie oglądać.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się