Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Ada   harder. better. faster. stronger.
04 sierpnia 2009 17:00
"nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"- Sex and the City

Jak wiadomo buty w życiu, niektórych kobiet zajmują bardzo ważne miejsce, a raczej dużo miejsca.
Ja osobiście nie jestem fanką dużej ilości butów ale uważam że taki wątek powinien istnieć.
Butów mam zaledwie kilka par ale zakup każdej zawsze zajmuje mi dużo czasu.
Dla mnie przede wszystkim liczy się wygoda i jakość.

Mój najnowszy nabytek:
[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/699/69/38/699693856[/img]
[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/699/69/38/699693856_1[/img]
trampko-baleriny Roxy
Hmm, myślę, że równie dobrze humor mogą poprawić jakiekolwiek zakupy 😉
Osobiście preferuję bieliznę 😉 a już najbardziej - książki. Na książkę nigdy mi nie żal wydać pieniędzy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2009 17:20
Może mi zakupy humoru nie poprawiają, ale nie ukrywam, że mogłabym mieć butów w domu mnóstwo. Gustuję jednak w sportowych, na deskę.
Ja uwielbiam buty! Odkąd jest Venezia mam prosto. Lecę i mam.
mg]
Takie na przykład ze skóreczki jak aksamit.
Albo czerwone mokasynki lakiereczki .
Ech...jutro lecę coś zakupić.
O jakie fajne! 😉
ja ostatnio kupiłam trampki na przecenie w Bershce  😜 i cały weekend miałam wyśmienity  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 sierpnia 2009 20:44
Tania rewelacyjne!!!

A ja właśnie nacisnęłam magiczny przycisk enter i tak oto:


Kolejne sportowe buty  😡

Postanawiam się leczyć  🤔wirek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 sierpnia 2009 20:52
moja milosc od pierwszego wejrzenia i do tego mega wygodne i przewiewne  😜

Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 sierpnia 2009 21:30
Margaritka- fajne. Jakiej firmy?

Ja mam zboczenie na punkcie szpilek... I to takich 10-centymetrowych. Po jakie buty nie pojde do miasta to i tak zawsze ze szpilkami wracam... No ale coz ja poradze, ze inn mi sie  w ogole nie podobaja? :P
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 sierpnia 2009 21:32
11cm + podwyzszenie pod stopa 😉

z berschki
może jestem dziwna ale nie przywiazuje wagi do butów.kupuje jak musze i tyle.
Seksta   brumby drover !
04 sierpnia 2009 21:35
ojjj tak!!! 10 cm czółenka  😍 😍 😍 kocham
A Twoje margaritka fajne, naprawde 😉
MARGARITKA
dawna je kupowałas? obeldne sa 😍 ile płaciłaś?
Jeeeej, też chcę takie!
tylko byłby pewien problem, bo szpilki 11cm + moje 180cm narażałoby na niebiezpieczeństwo górne partie ciała.
Ja lubię jak już kupię ale szukanie butów doprowadza mnie do furii, potrafię przejść 10 sklepów i nie znaleźć ani jednej ładnej pary. Tak ostatnio szukałam balerin dla siebie i w rezultacie dalej dożynam zeszłoroczne z Baty.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 sierpnia 2009 22:27
ilovemosiek ja mam 176😉 i pomykam w nich normalnie

landi jakis miesiac temu. kolo 400zl
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 sierpnia 2009 23:40
to pokażę parę moich 😉

mój nr 1 😜


tu wyszły jakby były za duże, ale są idealne 😉


ja buty lubię ale no własnie ale
od kwietnia do wrzesnia, czasem nawet do konca września latam i tak w japonkach, crocsach albo tak jak ostatnio w drewniakach
i co mi po moich ładnych butkach 😡
Mi zakupy nie poprawiają humoru, wręcz przeciwnie. Na ogół jak muszę coś dla siebie kupić to dla mnie kara 😉 Buty to jeszcze ół biedy, ale właśnie szukam butów na wesele znajomych i powoli zaczynam wpadać w rozpacz. W każdym sklepie to samo, porażka wielka.
Miałam kiedyś w życiu taki dłuższy, nobliwie nudny okres , kiedy używałam butów ECCO.
I mnie nie cieszyły bo były /jak trafnie określił mój syn/ modelami jak dla Pani Katechetki .
Ponadto były niezniszczalne - mam je wszystkie do dziś i są jak nowe.
I takie przygnebiająco płaskie,wygodne i poważne.
Teraz w Polsce ECCO troszkę odżyło jesli idzie o fasony ale i tak mam uraz. 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2009 08:30



Mam jeszcze drugie, takie same tyle, że czarne z seledynowymi sznurówkami, znakiem DC i podeszwą 😉
Kolejne sportowe buty  😡


haha, mam to samo! ;P nawet jak nie mam kasy to sporo czasu spędzam na oglądaniu tych cudeniek w internecie (; teraz choruję na:

i


za innymi niż sportowe nie szaleję. kupienie eleganckich butów w olsztyńskich sklepach to jakaś masakra o_O

tylko jeden mały grzeszek... 😍

[img]http://img.pakamera.pl/ubrania-109411_891089518_m.img[/img]
i większa fota: http://img.pakamera.pl/ubrania-109411_891089518_mainpic.img

było niemal pewne, że będą ~rozmiar za małe ( no i są...) ale i tak kupiłam.  przez jakiś czas stały  na parapecie i cieszyły oko, a teraz bezskutecznie szukam wśród znajomych stopy calineczki (;
Gillian   four letter word
05 sierpnia 2009 11:39
co by nie mówic, i tak Conversy rządzą 😀
kocham buty miłością wielką niestety strasznie je niszcze 🙁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 sierpnia 2009 11:53
Ja lubię jak już kupię ale szukanie butów doprowadza mnie do furii, potrafię przejść 10 sklepów i nie znaleźć ani jednej ładnej pary.
Ja tak mam z każdymi butami poza sportowymi. Kupowanie bardziej eleganckich butów doprowadza mnie do szewskiej pasji. Do tego mam jakąś dziwną stopę i każde jedne czółenka/balerinki/szpilki itp po prostu mi klepią jeśli nie mają paska wokół kostki  🤔wirek:

I mnie nie cieszyły bo były /jak trafnie określił mój syn/ modelami jak dla Pani Katechetki .

Hihi, sama mam 3 pary ecco, ale na katechetkę raczej nie wskazują. Ecco ma bardzo różne linie, ale jedna z nich faktycznie nieco ortopedyczna, mnie kojarzyła się z paniami po 60-tce.  😉

Kuki, świetne sandały. Ja mam jakieś zboczenie jeśli chodzi o trekingowe rzeczy, mogłabym w takim sklepie pracować, otoczona plecakami, windstopperami i butami z membraną Gore Tex. Po prostu pełnia szczęścia  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 sierpnia 2009 11:58
Strucelka Twoje nr jeden obled  😜 juz od jakiegos czasu poluje na takie wlasnie koturny fioletowe badz czarne -lepiej czarne bo do wszystkiego pasuje,wiec moze zdradzisz mi firme i cene?
Ja mam swira na punkcie butow mam na razie z 8 par w ktorych chodze ,rozne buty do roznych strojow i na rozne okazje 😉
To ja pokażę, jakie sobie kupiłam balerinki na jesień 😉


Btw nosicie buty Ryłko? Kupiłam sobie rok temu botki na jesień i strasznie się zawiodłam  🤔
Ja mam też takie! W Gino Rossi kupiłam.
Cudownie piękne!
A moje kupione na Żydzie  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 sierpnia 2009 13:35
Przyszły moje buty i są za duże  😤
Miał być to 39 rozmiar a jest coś koło 41  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się