Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

poprzednia następna
Strony: 1 ... 462 463 [464] 465 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"  (Przeczytany 1606354 razy)
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #13890 : Maj 22, 2020, 23:41:44 »
Odpowiedz cytując
O kurde jakie fajne!
#link
Facella

young&menace

« #13891 : Maj 23, 2020, 02:27:44 »
Odpowiedz cytując
Cieszę się ze znalazłam akurat na renee.pl i to ładniejsze (słupek się nie zwęża ku podstawie), bo mam z tego sklepu najwygodniejsze botki ever, jedyne obcasy w których jestem w stanie prowadzić auto, wiec chodzę w nich całą zimę, jesień i pół wiosny od 4 lat, a nawet nie wymieniałam jeszcze flekow emoty327
Link: https://www.renee.pl/czerwone-czolenka-pollard
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2020, 02:29:25 wysłane przez Facella » #link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
ashtray

« #13892 : Maj 29, 2020, 13:25:53 »
Odpowiedz cytując
Czy moze komus rzucila sie w oczy jakas promka na Birkenstocki? oczy2
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #13893 : Maj 29, 2020, 21:22:51 »
Odpowiedz cytując
ashtray, są na limango uśmiech
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #13894 : Maj 31, 2020, 13:07:12 »
Odpowiedz cytując
ashtray od poniedziałku będą na zalandolounge  kwiatek
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
macbeth

« #13895 : Czerwiec 01, 2020, 10:14:10 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, dzięki za to info, bo czaiłam się na tę firmę (po zachwytach tutaj duży uśmiech) i udało mi się upolować  kocham Mam nadzieję, że rozmiar będzie dobry i moje stópki mi podziękują uśmiech
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #13896 : Czerwiec 01, 2020, 10:50:17 »
Odpowiedz cytując
Nie ma za co  kwiatek ja je tam upolowalam jakos w zimę i tak sobie czekają w kartoniku na pierwsze upały  offtopic
A dorwalam piękne różowe Arizony, których w normalnej cenie bym chyba nigdy nie kupiła  zemdlal
#link

aaga84

« #13897 : Czerwiec 01, 2020, 10:50:52 »
Odpowiedz cytując
Ja wczoraj wyciągnęłam swoje kupione zimą na promce i wcale nie jest mi wygodnie smutek
Czy do tej podeszwy noga się później przyzwyczaja, że jest tak super wygodnie jak wszyscy chwalą?
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #13898 : Czerwiec 01, 2020, 10:56:57 »
Odpowiedz cytując
aaga84, Birki trzeba trochę rozchodzić, na początku jest słabo, ale jak się dopasują to są cudowne. Złaziłam w nich całą Kubę i Bośnię i Hercegowinę i nie zamieniłabym na inne buty.
#link
sienka

« #13899 : Czerwiec 01, 2020, 10:58:17 »
Odpowiedz cytując
Tak, przyzwyczaja, najlepiej kupić zima i rozchodzić je po domu, wiec trochę szkoda ze wasze czekały wink
Ale i tak zawsze wybieram crocsy...i birkenstocki zostają jako domowe. Tez na zmianę z crocsami i bosakami wink dla mnie te zachwyty birkenstockami są trochę na wyrost.
#link

mitery0322

« #13900 : Czerwiec 01, 2020, 11:01:56 »
Odpowiedz cytując
aaga84, tak! Ja mam jedne jako buty do pracy (w szpitalu - dużo chodzenia). Pierwsze kilka dni były dość dziwne, teraz kocham je najmocniej na świecie. Dziś za późno sobie przypomniałam o promce na Zalando Lounge, a chciałam sobie kupić jedne "na co dzień", żeby tych z pracy nie wynosić.
#link
epk

« #13901 : Czerwiec 01, 2020, 11:08:23 »
Odpowiedz cytując
aaga84, ja łaziłam w nich 2 tygodnie po domu zanim zaczęłam wychodzić gdzieś, gdzie nie mam jak się ich pozbyć wink. A potem to pojechałam na wakacje i robiłam po 15km dziennie po Rzymie wink.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
macbeth

« #13902 : Czerwiec 01, 2020, 11:26:44 »
Odpowiedz cytując
Nie ma za co  kwiatek ja je tam upolowalam jakos w zimę i tak sobie czekają w kartoniku na pierwsze upały  offtopic
A dorwalam piękne różowe Arizony, których w normalnej cenie bym chyba nigdy nie kupiła  zemdlal

Ooo, ja też upolowałam Arizony duży uśmiech Ale niby szare, chociaż na zdjęciu się mienią i powiedziałabym, ze są srebrne :P
To czekam aż przyjdą i zobaczymy co moje nogi na nie powiedzą duży uśmiech
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #13903 : Czerwiec 01, 2020, 12:54:39 »
Odpowiedz cytując
Ale i tak zawsze wybieram crocsy...i birkenstocki zostają jako domowe. Tez na zmianę z crocsami i bosakami wink dla mnie te zachwyty birkenstockami są trochę na wyrost.

O, potwierdzam! Ja na szczęście Birki dorwałam na grupie śmieciarkowej w zamian za jakieś owoce - są spoko, służą mi jako kapcie po korpo (jeżdżę rowerem, więc po prysznicu w biurze wskakuje w kieckę i birki, a na spotkania mam tonę butów na zmianę w szafie  icon_redface) ale nie są tak zachwycające, że mogłabym wydać na nie 300 czy nawet 200 zł.

Za to crocsy kocham miłością wielką, co prawda moje są wyjątkowo brzydkie (różowe) i używam ich głównie na wspinaczce, kajakach itp, ale są naprawdę super wygodne. Pewnie gdybym miała budżet na jakiś ładniejszy model, to chodziłabym w nich na co dzień  duży uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

sienka

« #13904 : Czerwiec 01, 2020, 19:31:37 »
Odpowiedz cytując
smarcik, mow mi crocsiara bo par mam pewnie ze 30 (strach mi policzyć) ale tylko jedne te takie klasyczne chodaki wink sandałki, japonki, to są najlepsze z crocsowych modeli! Można dorwać na olx praktycznie nowki, polecam skoro Ci klimaty używanych nie straszne uśmiech w razie wu sluze opiniami o modelach na priv, bo są dosyc nierówne uśmiech)
#link

emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #13905 : Czerwiec 02, 2020, 00:19:00 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie Crocksy to z kolei koszmar. Pomijając wygląd, bo każdy lubi co innego, to się w tym chodzić nie da. lol Ile stóp tyle opini! love
#link
Achaja

« #13906 : Czerwiec 02, 2020, 07:19:16 »
Odpowiedz cytując
Ktoś kiedyś wstawiał tu Crocsy sandały-japonki z pojedynczym paskiem - te wyglądały spoko uśmiech
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #13907 : Czerwiec 02, 2020, 09:34:02 »
Odpowiedz cytując
sienka o, dziękuję za namiary, będę buszować  emoty327

emptyline z ciekawości - który model Ci nie podszedł? W sumie ja mam tylko jedne więc ciężko mi wypowiadać się o całej marce, ale te moje różowe chodaki są zacne  hihi

Achaja chyba mówisz o modelu, który podoba mi się najbardziej! Zdaje się, że chodzi o Serena Flip? uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

madmaddie

« #13908 : Czerwiec 02, 2020, 09:50:04 »
Odpowiedz cytując
sienka, a masz kaloszki? rozglądam się za jakimiś i te crocsy można wyrwać w dobrej cenie. Da się w tym chodzić nieco dłużej?
#link

Psi blog
fanpage
Achaja

« #13909 : Czerwiec 02, 2020, 14:45:49 »
Odpowiedz cytując
Achaja chyba mówisz o modelu, który podoba mi się najbardziej! Zdaje się, że chodzi o Serena Flip? uśmiech

O, dokładnie uśmiech Jedyne dla mnie strawne Crocsy duży uśmiech
#link
Cricetidae

« #13910 : Czerwiec 02, 2020, 14:53:36 »
Odpowiedz cytując
O Crocsach była tu już cała dyskusja. Ja oprócz tych typowych 'parszywych" wink mam jeszcze 3 inne modele, które nie wyglądają jak crocsy, m.in japonki i sandały i chodzę w nich non stop od lata do jesieni, całe wakacje wyjazdowe, do sukienek letnich też, nawet w nich pływam jak jest dużo kamieni na brzegu morza duży uśmiech
A moje pracowe typowe crocsy już 5 rok służą, prane w pralce wielokrotnie, zalane różnymi dezynfekcjami, krwią i nie wiem czym jeszcze są w stanie prawie takim, jak przy kupnie... I nie bolą mnie w ogóle stopy w pracy po 20 godzinach dyżuru.
Serene Filip miałam, ale je porwałam (było ciężko...) i zamiast drugich takich kupiłam inne japonki - o te. Przeżyły wędrówkę po skałkach w 35stopniowym upale, a za chwilę monsunowy deszcz i nie ślizgały się.
Mam też te
Chcę też kupić te
Można uznać że jestem jak sienka lol
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2020, 15:03:11 wysłane przez Cricetidae » #link
buyaka

« #13911 : Czerwiec 02, 2020, 15:45:28 »
Odpowiedz cytując
smarcik, achaja, mnie tez sie tylko te japonki serena flip podobaly z calego crocsowego swiata.
Tak bardzo mi sie podobaly, ze az je kupilam, mimo, ze moje stopy generalnie japonek nie toleruja.  wysmiewa
Mialam nadzieje, ze odmienie los moich stop wygodnymi japonkami. Ale nie dalam rady w nich chodzic na dluzsza mete, takiego wala mi pokazaly  zemdlal

#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #13912 : Czerwiec 02, 2020, 18:11:08 »
Odpowiedz cytując
smarcik, nie pamiętam modelu, oprócz tych klasycznych jakieś takie sandałowate, trochę w klimacie birków. uśmiech
#link
sienka

« #13913 : Czerwiec 02, 2020, 21:51:10 »
Odpowiedz cytując
Creditae, bratnia duszo duży uśmiech

madmaddie, miałam kalosze i oddałam, dla mnie były za szerokie w stopie i haczylam jedną stopa o druga podczas chodzenia wink ale tez były za wąskie w łydkach które mam niestwty konkretne, i wbijały mi się krawędzie, co czułam po dłuższych spacerach.
Kupiłam mięciutkie tretorny i w kategorii kaloszy jak dla mnie wygrywają uśmiech i jezcze taniutkie lemigo, tez z pianki eva, wiec leciutkie jak crocsy, a nie takie kaczkowate na stopie! Są super.

Moje ulubione crocsy z których mam po kilka kolorów to sexy flip (już ich nie robią, są końcówki gdzieniegdzie), serena flip, stary model huarache (tez już nie produkowany), i kilka modeli japonek których nie znam nazw. Klasycznych chodakow używam tylko do sprzątania gowienek w ogrodku wink i do szybkich spacerów na drodze za domem, jak mam dziecko w nosidle i nie chce mi się schylac a na dworze zimniej niż cieplej wink
#link

madmaddie

« #13914 : Czerwiec 03, 2020, 12:14:06 »
Odpowiedz cytując
Sienka, dzięki! Też mam konkret łydę, to sobie odpuszczę:) treton wygląda dobrze. Obecnie mam Demar i nie są zbyt wygodne ehh poprzednie od nich miałam lata i były super
#link

Psi blog
fanpage
Facella

young&menace

« #13915 : Czerwiec 13, 2020, 08:16:56 »
Odpowiedz cytując
Znajdę gdzieś jeszcze takie buty?
https://deezee.pl/czolenka/deezee-czerwone-czolenka-na-slupku-julietta
DeeZee nie ma mojego rozmiaru, szukam beżowych, ewentualnie czerwonych, ostatecznie białych lub czarnych zemdlal
Edit: znalazłam na renee.pl, z braku pewności co do rozmiaru zamówiłam dwie pary - mniejsze bezowe i większe czerwone. Mają teraz -50% na drugi produkt, wiec jeszcze wyszło mi 50 zł taniej emoty327
Szukam ponownie ehh niestety te z Renee jeden pasek mają na gumce, tylko ten drugi jest regulowany  zemdlal a że mam wąską stopę, to bardzo brzydko odstawał. Odesłałam. I teraz nigdzie nie mogę znaleźć w moim rozmiarze takich, w których ten krzyżujący się pasek byłby jednym paskiem...  smutny tak więc zostałam bez butów do sukienki ehh
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
sienka

« #13916 : Czerwiec 13, 2020, 08:40:32 »
Odpowiedz cytując
Facella, a to na jakaś okazje? Może taneczne zamow?
#link

ashtray

« #13917 : Czerwiec 13, 2020, 08:43:56 »
Odpowiedz cytując
Wracam do tematu Birków. Model Arizona- wąskie to są bardzo wąskie? Wydaje mi się, że mam wąską stopę w kierunku normalnej. coo?? I jak z rozmiarówką w tym modelu kwiatek
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #13918 : Czerwiec 13, 2020, 08:45:19 »
Odpowiedz cytując
Facella, - a Royal Fashion? Też mają tanie buty i dość duży wybór. Ja rok temu kupiłam tam świetne sandałki i aż byłam zaskoczona, że takie fajne uśmiech
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #13919 : Czerwiec 13, 2020, 10:24:47 »
Odpowiedz cytując
ashtray ja mam wąską stopę i arizony mam zapięte najciaśniej jak się da, a są nowe... wzięłam model skórzany, boję się, że jak się rozciągną to będę musiała dorabiać dziurki  :S
#link

Strony: 1 ... 462 463 [464] 465 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.