Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Jescze tak a propos rozmiarówki Birkenstocków - moje mają na pudełku obrys stóp do dobrania rozmiaru - i w teorii wg tej grafiki powinnam mieć 36, ale na bank byłyby za małe. W 37 palce lekko dotykają brzegu i to moim zdaniem idealnie 😉 A tutaj, jeśli kogoś ciekawi, krótki i treściwy film Radzki o historii tych klapek 😉

A Sexy w kontekście Crocksów brzmi zabawnie 🤣 Ale rzeczywiście - wygooglowałam grafiki i na stopie te sandały wyglądają całkiem fajnie, muszę im to oddać 😀
Cricetidae, honey, wierze na slowo, na fotkach to wyglada jak taka zwykla guma 😉 stad trudno mi sobie "na sucho" wyobrazic, ze te buty sa wygodne.

Stety niestety i tak zadnych sandalow nie zaloze, bo moje wspinaczkowe stopy strach ludziom pokazywac 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lipca 2019 10:29
Poszukuję takich butów ze sklepu PL. Ktoś coś?  :kwiatek:
https://www.everlane.com/products/womens-day-heel-brightred?collection=womens-heels
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lipca 2019 10:40
Melduję, że wczoraj przetestowałam moje ohydne crocsy wspinaczkowe - co prawda tylko na ścianie a nie w skałach, ale zawsze  😁 były na tyle wygodne, że od razu wróciłam w nich do domu, bo miałam tylko trampki a lał deszcz  😂
efeemeryda   no fate but what we make.
10 lipca 2019 11:14
smarcik a jakie to są crocsy wspinaczkowe ?  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lipca 2019 11:48
Tak jak pisałam na poprzedniej stronie - kupiłam te klasyczne, najbrzydsze, w różowym kolorze  😁 potrzebowałam takich z zasłoniętym przodem, tak żeby chroniły palce, oraz jednocześnie z trzymaniem pięty 🙂
Podejrzewam ze tradycyjne paskudy 😁 Ja na ścianę śmigam w gumowych birkach i tez jest rewelacyjnie. A brzydkie crocsy mam ‚po domu’ i powiem szczerze ze po 6 latach już mi się nawet takie brzydkie nie wydają  😁
efeemeryda   no fate but what we make.
10 lipca 2019 19:49
smarcik Ok jakos mi to sobie ciężko wyobrazić stad myślałam, że może jednak jakieś inne  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lipca 2019 07:54
exploited piąteczka  😁 gumiaki to jest jednak dobre rozwiązanie.

Zmieniając temat - czy któraś z Was miała może buty firmy Paez? Warto? 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
11 lipca 2019 14:12
no i przez was kupilam crocsy  😵
Dziewczyny, przypomnijcie mi, bo już mnie na stare lata pamięć zawodzi 😜 Adidasy z kolekcji dziecięcej brało się pół rozmiaru mniejsze czy większe?
Pół rozmiaru mniejsze w moim przypadku  🙂
Dziękuję :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lipca 2019 09:27
Wiem, że trochę późno się obudziłam, ale poszukuję butów, które będą podobne do tych:


(zdjęcie ze strony Deezee)

w kolorze czarnym lub beżowym, w rozmiarze 36.

Czy któraś z Was widziała coś, co mogłoby pasować?  👀

Swoją drogą mam te ze zdjęcia i są naprawdę spoko - a nie podejrzewałam ich o to, że tak szybko wskoczą do kategorii "moich ulubieńców" 😉
martva, - zerknij na royalfashion 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 lipca 2019 16:52
Keirashara jeeeej dziękuję!  😍 :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 lipca 2019 06:44
Pytałam ostatnio i buty Paez, niestety nie dostałam odpowiedzi. Dlatego postanowiłam sama je przetestować  😁 Są absolutnie genialne! Przewygodne, bardzo polecam  🙂 i pięknie wyglądają na nodze  😍 Niestety nie wiem jak z jakością, bo chodziłam w nich raptem kilka razy  😡 jeśli ktoś miał i mógłby się wypowiedzieć o trwałości to będę wdzięczna, bo kupiłam jedne kolorowe, a już kuszą mnie całe czarne  😡
Jeszcze wracając do Birkenstocków 🙂
też jestem fanką od tego sezonu- i mam już 4 pary  😍 😍

Jak ktoś szuka to często są w bardzo przyjemnych cenach na zalando-lounge - to taki outlet zalando jakby ktoś nie znał jeszcze

nawet teraz w kampanii "bon voyage" jest sporo modeli w fajnych cenach

Ja polecam i buty  😍 i stronę tez chociaż długo się czeka czasem na zamówienie ale zawsze jest opisany termin realizacji i nifgy się jeszcze nie spóźnili a zamawiałam wiele razy

ps to nie reklama zalano, po prostu dziele się opinią  😎
efeemeryda   no fate but what we make.
19 lipca 2019 12:00
izkadul
możesz podlinkować tą kampanię ? bo patrzę i nie widzę  👀
nie wiem czy się uda bo trzeba być zalogowanym

https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO0T5G

kampania bon voyage wakacyjny must have
na obrazku placak, okulary słoneczne i sandałki 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
19 lipca 2019 12:04
dziękuję  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2019 12:39
Czy ktoś gdzieś jeszcze widział [url=https://www.vans.pl/shop/pl/vans-pl/kobiety-buty-buty-low-top/buty-patchwork-era-vn0a38frvmf#hero=0]te Vansy[/url] najlepiej rozmiar 37, ale może też być 36,5?
wow, Izkadul, nie wiedzialam, ze istnieje ich outlet, dzieki!
Oprocz zalando i answear, mozecie polecic kolejne strony tego typu?  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2019 17:24
Asos. 🙂
wow, Izkadul, nie wiedzialam, ze istnieje ich outlet, dzieki!
Oprocz zalando i answear, mozecie polecic kolejne strony tego typu?  👀


Jeszcze aboutyou.pl
Ja mam jeszcze sprawdzone z outletowych
Veepee.pl i limango.pl to ostatnue najsłabsze ale można coś upolować czasem
Ale najfajniejsze perełki wyhaczam na zalando lounge  😎

buyaka do usług  🤣 tylko to trochę uzależnia  😜
Dzieki! Mnie to na dluzsza mete nie uzalezni, bo nie ma jak, nic do mnie nie dotrze  😂 aktualnie mam miesiac na internetowe zamowienia, bo przyjezdzam do Polski na urlop, wiec korzystam z okazji jak moge  💃
Pytanie do maniaków birkenstocków. Jak powinny być dopasowane?
W sensie czy noga powinna mieć w nich luz, podobnie jak tu:
Czy powinna bardziej je wypełniać? Szczerze na wszelkich "firmowych" stronach wygląda na to, że jest tam luz, a ja nie lubię jak tak wyglądają klapki. Tylko pytanie czy jak będą szczelnie wypełniać, to ich funkcjonalność nie zmaleje 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lipca 2019 14:14
epk, to zależy do budowy stopy i preferencji. Mi całości nie wypełniają, ale mojemu mężowi już tak. Tyle, że mi trochę puchną stopy więc muszę mieć większe. W mniejszych było mi niewygodnie i ugniatałabym rant, a to dla mnie z kolei wygląda okropnie. 😁
SPAM


No nie umiesz w kryptoreklamę.
Viss Mod.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się