Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

poprzednia następna
Strony: 1 ... 456 457 [458] 459 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"  (Przeczytany 1471982 razy)
Kaarina

Rudy Rolex

« #13710 : Luty 18, 2019, 23:37:05 »
Odpowiedz cytując
Nie mam butów tej firmy, ale jest taka zasada, która sprawdza się na pewno u mnie i kilku znanych mi osób, że buty na obcasie kupujemy o rozmiar lub pół rozmiaru mniejsze niż nosimy standardowo. Szukalaś w internetach opinie jak ogólnie wypada rozmiarówka tych czółenek?

edit: eobuwie na dole strony podaje, że dla twojej długości stopy pasuje rozmiar 37,5. To może taki właśnie mierzyłaś?
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2019, 23:40:28 wysłane przez Kaarina » #link

azzawa

« #13711 : Luty 19, 2019, 00:47:49 »
Odpowiedz cytując
No wlasnie ta miarka na eobowie mnie zmieszała, bo na stronie producenta wychodzi 39 https://www.clarks.co.uk/fitguide ehh. Dzis przmierzałam z 15 par butow, i wszystkie były w przedziale 37,5-38, więc 39 bym pamiętała raczej. Normalnie nosze 38-39.
Eeeh trzeba było nie zostawiać na ostatnią chwilę smutek
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #13712 : Luty 19, 2019, 07:07:20 »
Odpowiedz cytując
azzawa, zamów dwa czy tam 3 rozmiary, potem zwróć te które nie pasują. hihi Zawsze tak robię, jak nie jestem pewna. lol
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #13713 : Luty 19, 2019, 09:04:55 »
Odpowiedz cytując
azzawa, ja noszę normalnie 39 i clarksy z tego co pamiętam mam 40. Ale jak wrócę wieczorem do domu mogę Ci sprawdzić. Ja bym brała według rozmiarówki producenta  kwiatek
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
azzawa

« #13714 : Luty 19, 2019, 11:30:38 »
Odpowiedz cytując
azzawa, zamów dwa czy tam 3 rozmiary, potem zwróć te które nie pasują. hihi Zawsze tak robię, jak nie jestem pewna. lol
W sumie nie wiem czemu nie wpadłam na to uśmiech madmaddie już nie trzeba, zamówiłam 3 - któreś muszą być dobre  uśmiech
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #13715 : Luty 19, 2019, 11:55:22 »
Odpowiedz cytując
Kaarina, - słyszałam o tej metodzie, ale totalnie jej nie rozumiem. Dla mnie za duże obcasy są kosmicznie niewygodne, obcierają i chyba bym je zgubiła po drodze. Wystarczy, że mi się czasem rozciągały skórzane szpilki i z żalem musiałam je wywalić, bo nie mogłam w nich chodzić, rzadko kiedy pomagała wkładka zmniejszająca smutek
Jak jesteś w stanie chodzić w za dużych obcasach? Nie spadają Ci, nie jest niewygodnie?
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #13716 : Luty 19, 2019, 11:59:42 »
Odpowiedz cytując
keirashara ale Kaarina piszę, że kupujemy zwykle mniejsze, nie większe  wink
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
epk

« #13717 : Luty 19, 2019, 11:59:48 »
Odpowiedz cytując
keirashara, ale Kaarina, napisała że mniejsze niż zazwyczaj się nosi a nie większe wink
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
keirashara

Moje ogłoszenia
« #13718 : Luty 19, 2019, 12:10:32 »
Odpowiedz cytując
Ups, mój błąd. Słyszałam o kupowaniu większych i właśnie nie mogłam ogarnąć po co i czemu, mniejsze rozumiem lol
#link
remind3

« #13719 : Luty 19, 2019, 12:14:40 »
Odpowiedz cytując
azzawa, ja noszę normalnie 39 i clarksy z tego co pamiętam mam 40. Ale jak wrócę wieczorem do domu mogę Ci sprawdzić. Ja bym brała według rozmiarówki producenta  kwiatek

W przypadku Clarksow polecam jednak mierzyć. Normalnie noszę rozmiar: 41, a u nich raz muszę kupić 41, a raz 42. Nie umiem odkryć z czego to wynika. 
#link
Kaarina

Rudy Rolex

« #13720 : Luty 19, 2019, 12:17:23 »
Odpowiedz cytując
Tak, chodziło mi o mniejsze uśmiech Wszystkie szpilki lub koturny, niezależnie od firmy mam rozmiar mniejsze niż płaskie buty. Raz zrobiłam błąd i kupiłam swój rozmiar...no i niestety kłapią:( Ratowałam je milionem wkładek i zapiętek, ale na dluzsze chodzenie było to niewygodne.
#link

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #13721 : Luty 19, 2019, 18:28:58 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, widziałyście gdzieś stacjonarnie sneakersy na koturnie, czy to już skończyła się moda na nie i pozostaje tylko net?

Moda się nie skończyła, ale generalnie raczej ciężko znaleźć coś stacjonarnie, czasami w Reeboku lub Nike są wink
#link
Niebo nie jest limitem!
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #13722 : Luty 19, 2019, 18:30:18 »
Odpowiedz cytując
azzawa, to jest najlepsze rozwiązanie. lol
#link
madmaddie

« #13723 : Luty 21, 2019, 09:36:56 »
Odpowiedz cytując
na facebooku wyskoczyła mi reklama włoskich czółenek z czerwonej skóry, na niskim, szerokim obcasie. Modelka kucała przy jakichś kwiatkach w ogrodzie czy szklarni. Nie kliknęłam, a łażą za mną. Ktoś coś? kwiatek
#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #13724 : Luty 24, 2019, 16:54:36 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny! Szukam takich adidasów, z gładkiej skóry. Niestety wyszukiwanie po Adidas Daroga nic nie daje, wychodzą same zamszowe. Ktoś widział coś podobnego?

#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #13725 : Luty 24, 2019, 17:30:27 »
Odpowiedz cytując
Martita, - reebok classic? Czarne, gładkie, skórzane,  leciutkie i mega wygodne uśmiech
#link
Martita

Moje ogłoszenia
« #13726 : Luty 24, 2019, 18:34:51 »
Odpowiedz cytując
keirashara Wiem, mam jedne  hihi akurat Reeboki mam białe ale jak nic innego nie wpadnie w oko to będą też czarne.
#link
madmaddie

« #13727 : Luty 24, 2019, 19:16:02 »
Odpowiedz cytując
nie jest Wam za ciepło w tych całkowicie skórzanych? Ja mam classicki częściowo skórzane, częściowo materiałowe, zastanawiam się nad czarnymi skórzanymi, no ale nie wiem oczy2
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #13728 : Luty 24, 2019, 20:18:58 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, - w upały po 30 stopni tak, ale tak do 20-22 stopni jest ok. Fakt, szmaciane NB są dużo bardziej przewiewne, ale na wiosnę, jesień i zimę wolę skórzane classiki, dobrze znoszą deszcz i łatwo się czyszczą. Ja kupiłam do pracy w sklepie w galerii, tam było właśnie tak w okolicach 20 i idealnie się sprawdzały, a że przekonałam się przez nie to sportowych butów, to śmigam cały czas teraz duży uśmiech Wcześniej nigdy "adidasow" poza siłką i bieganiem nie nosiłam, nie mój styl, do classików też podeszłam jak pies do jeża, ale za bardzo lubię swoje stawy na balerinki wink
#link
Martita

Moje ogłoszenia
« #13729 : Luty 24, 2019, 23:54:02 »
Odpowiedz cytując
madmaddie Miałam kiedyś te buty ze zdjęcia i kochałam je miłością płomienną! Wiadomo, że powyżej 30 stopni to jednak skórzane adidasy nie są idealne ale były tak wygodne, że chciałabym je znów. Tylko ten model kupiłam w 2011r. i chyba już nie dostanę  smutny A classicki również mega wygodne i jeśli nie na największe upały to są super.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #13730 : Luty 27, 2019, 14:27:02 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, gdzie uda mi się najtaniej dostać japonki Birkenstock model Mayari?  oczy2

Ktoś testował tańszy odpowiednik Melissy? Zapomniałam nazwy..  smutek
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Kaarina

Rudy Rolex

« #13731 : Luty 27, 2019, 17:25:32 »
Odpowiedz cytując
Melissa ma jeszcze drugą marke, trochę tańszą Mel, o to chodzi?
Ja akurat mam Melissy, można dobre promocje znaleźć na eobuwie.
#link

remind3

« #13732 : Marzec 26, 2019, 13:00:45 »
Odpowiedz cytując
SPAM

Ić stond
Viss

« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2019, 14:55:41 wysłane przez vissenna » #link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #13733 : Kwiecień 05, 2019, 09:51:24 »
Odpowiedz cytując
Kupiłam już buty na wiosne  lol
teraz pora przymierzyć się do bardziej letnich, potrzebuje baleriny, wszystko mnie obciera  zemdlal skóra, nieskóra, dramat.
Pomyślałam o melisach, wszyscy sobie chwalą. Warto zainwestować w gumę za 250zł ?  oczy2 a może tańsze zaxy i wychodzi na to samo ?  oczy2
#link

smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #13734 : Kwiecień 05, 2019, 09:59:20 »
Odpowiedz cytując
Ale robisz dużo zakupów butowych  hihi
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #13735 : Kwiecień 05, 2019, 10:06:10 »
Odpowiedz cytując
smarcik
uzupełniam zapasy na nowy sezon  duży uśmiech
#link

epk

« #13736 : Kwiecień 05, 2019, 14:35:36 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, mnie też wszystko obciera. Melisy nie są złe ale jak masz tak wrażliwe stopy to będą ci się odparzać smutek. Ja w melisach daję radę ok. 3 godzin.
#link
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #13737 : Kwiecień 05, 2019, 14:36:52 »
Odpowiedz cytując
epk
a melisa plus stopka bawełniana?
#link

epk

« #13738 : Kwiecień 05, 2019, 14:43:44 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, nie próbowałam, nie toleruję stopek do balerinek. Szczerze mówiąc miałam jedne balerinki w których mogłam chodzić całą dobę i trzaskać ogrom kilometrów.
To były takie, tylko ja miałam brązowe:
https://www.eobuwie.com.pl/baleriny-wojas-7426-56-granatowy.html?utm_source=convertiser&utm_medium=price_comparison&utm_campaign=3709&utm_content=direct-cpc&cvrid=CVR.3709..4149.price_comparison.direct-cpc.1756e6054570f3067f10ec48cdfd1610
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #13739 : Kwiecień 05, 2019, 14:44:35 »
Odpowiedz cytując
Oooorety, tez je mialam, byly cudowne!
#link
Strony: 1 ... 456 457 [458] 459 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.