Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

skora24.pl
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2017 08:55
Pomocy! Jak bardzo zaniżona jest rozmiarówka Conversów? Nigdy nie miałam, ale kiedyś mierzyłam i pamiętam, że była dziwna. Jeden rozmiar?
Ja mam jeden rozmiar mniejsze.
A mi z kolei wydaje się normalna, na co dzień noszę buty 39-40 i wszystkie conversy kupuję 39,5
Ja na co dzień noszę rozmiar 38, a conversów noszę 37,5. Warto spojrzeć na długość wkładki. Bo akurat w moim przypadku jest to tylko połówka rozmiaru, ale nie mam pojęcia jak to wygląda przy innej długości stopy.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2017 14:12
Ojej, to już zgłupiałam  🤣 Bo miałam wrażenie, że nosząc 39-40 powinnam mieć przynajmniej 40, jeśli nie 40,5. Nic, chyba w takim razie daruję sobie zakupy online :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lipca 2017 14:21
po prostu zmierz rozmiar wkładki. ja wszystkie buty kupuję via net, zamawiając wkładkę 25cm i są zawsze dobre.
Dokładnie Lotnaa, olej numerację - zmierz stopę (przy ścianie, od pięty do najdalej wysuniętego palca) i dobieraj sobie buty po długości wkładki :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lipca 2017 16:18
Ojej, to już zgłupiałam  🤣 Bo miałam wrażenie, że nosząc 39-40 powinnam mieć przynajmniej 40, jeśli nie 40,5. Nic, chyba w takim razie daruję sobie zakupy online :/


Ze zwykłych 38.5, z Dainty 40, z tych na koturnie 39. Mam identyczny rozmiar, dopiero co kupowałam także mam wszystko obcykane 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2017 16:23
Wzięłam 40, trudno, najwyżej oddam. 39,5 nie było.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lipca 2017 16:53
39,5 też by były za duże 😉 musiałabyś nosić na codzień tak z 41 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2017 17:02
F.ck.

Ale skoro moja stopa ma nieco ponad 25cm a wg tabeli 39 ma wkładkę 25  🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lipca 2017 17:11
Moja to ma znacznie powyżej 25cm 😉 no nic, najwyżej wymienisz!  🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lipca 2017 17:14
Na limango to już pewnie nie wymienię, bo się sprzedają wszystkie, zanim moje dojdą. Trudno, najwyżej będę miała cenę przesyłki w plecy.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lipca 2017 18:46
Ja Conversy noszę 37 jak wszystkie inne buty...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
14 lipca 2017 13:02
Ehh, oczywiście re-volta ma zawsze rację  🤣 39,5 byłoby ok, ale 40 za duże. Odsyłam z prośbą o wymianę, a potencjalnie 39 będzie za małe  🤣 (39,5 nie mają).
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lipca 2017 14:49
Sprawdź sobie czy ten model w ogóle występuje w rozmiarze 39,5 bo Converse tak śmiesznie robi, że pomija niektóre rozmiary 😉
Witam
Czy jest na sali ktoś z Wodzisławia Śląskiego?
widziała któraś z Was na żywo te Toms'y?
https://www.eastend.pl/espadryle-toms-metallic-linen-womens-alpargata-9756
one są jakieś błyszczące?
mils   ig: milen.ju
08 sierpnia 2017 09:40
Jest jakaś opcja na "odratowanie" skórzanych butów w kolorze złotym? Chodzi mi o porządne doczyszczenie, zakrycie małych przetarć itp.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2017 10:50
Czy ktokolwiek z was widział gdzieś te buty (Tommy Hilfiger model Elena) w rozmiarze 39 taniej niż 269 zl?
Kolor właściwie każdy byle nie czarny.
Na eobuwie.pl sa białe za 229 zl
mils   ig: milen.ju
12 sierpnia 2017 01:18
JARA dziękuję! :kwiatek:
Przy okazji, znowu mam pytanie. 😡 Szukam jasnych (biały, jasny szary głównie, ewentualnie pastele), wąskich i "drobnych" butów tzw. lifestyle, jak to nazywają na stronach.  Do tej pory miałam Conversy, ale szukam czegoś nowego. Mierzyłam Nike Air Max Thea, ale na stopie bez szału. Na jakie firmy mogę zerknąć oprócz Nike, Adidasa, New Balance? Nic w ofercie tych marek mnie nie urzekło, oczywiście z tych modeli, które widziałam.

edit. literówka
jest tu posiadaczka juniorskich reebok'ów? Normalnie rebboki mam 37,5 wkładka 24 a w juniorach taką wkładkę ma rozmiar 37, one naprawdę wypadają większe?
majek   zwykle sobie żartuję
15 sierpnia 2017 15:49
a ja szukam. Kiedys mialam takie baleriny z gumkami w kostce. Czy ktos widzial gdzies takie (najlepiej Warszawa)



i jeszcze jak zobaczylam te to padla. Cos ktos gdzies? Takie asymetryczne? Gdzies widzial?
Kupowanie butow w UK to masakra.

Dziewczyny, szukam zgrabnych sztybletów do noszenia na co dzień. Możecie polecić coś smukłego?  :kwiatek:
Pursat ostatnie buty jakie wstawiłaś, co do za butki? :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
25 sierpnia 2017 08:20
majek
coś podobnego ma h&m - zobacz na ich stronie internetowej  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
27 sierpnia 2017 19:30
Pursat ostatnie buty jakie wstawiłaś, co do za butki? :kwiatek:

Bershka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się