Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 kwietnia 2017 14:28
dzięki dziewczyny, ale one są okrutnie brzydkie  🤣
ja takich potrzebuję:


niemniej, skoro mówicie, że te modele są spoko, to sobie znajdę coś ciekawego od tych firm  😉
A ja szukam butów w takim stylu, może ktoś gdzieś widział? Oprócz Zalando i  z ceną poniżej 300zł🙂  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2017 21:30
Widziała któraś z was albo może ma na sprzedaż takie botki: https://deezee.pl/botki/czarne-botki-z-chwostem-amanda w rozmiarze 38? Albo bardzo podobne do tych? Są idealne ale nie ma już mojego rozmiaru 🙁
Podobne były w bershce. Zresztą mam je i są całkiem fajne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2017 14:32
Były? Znaczy, że już nie ma?
Na stronie ich nie widzę już, ale stacjonarnie mogą być. Często tak jest.
jak wypada rozmiarówka Skechers?
Buty z elilu ktoś ma? A konkretniej trampki i/lub sandały na koturnie?
hanexxx, chciałam doradzić, ale mam problem, bo na moich (kupionych w USA) jest napisane, że rozmiar to 37,5 (amerykański 7,5), wkładka 24,5 cm, a wszystkie sklepy podają pełne rozmiary i długość wkładki bez połówek.  🤣
Altiria a to prawda ze one wypadaja wieksze? 😉
Ja zawsze noszę 38,5 i wkładkę 24,5, w nich ta długość jest w rozmiarze 37,5, czyli wychodzi że tak.
Buty z elilu ktoś ma? A konkretniej trampki i/lub sandały na koturnie?


Ja miałam dwie pary butów od nich. Za taką cenę są w porządku, takie na jeden sezon, jakościowo jak z sieciówek typu stradivarius czy inny h&m a o połowe tańsze. Wg. mnie lepsze niż z droszego jednak deezee.
Dzięki. :kwiatek: Trampki zamówiłam do pracy, także zastanawiałąm się, czy w ogóle da się w nich chodzić i nie będę umierać po 2h czy coś.😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2017 07:52
fly, na przyszłość na trampki do pracy polecam te a la vansy ze smith'sa, chodziłam w nich normalnie, potem zostały moimi butami do pracy w gastro i byłam całkiem zadowolona. Sporo wytrzymały 😉
czy kupował ktoś buty w sklepie adrenaline.pl ? Mam na oku jeden model, cena kusi. Aleeee czy to nie fejki?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2017 12:49
Czy sklep sferasklep.pl sprzedaje oryginalne buty? Konkretnie chodzi mi o Converse.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 maja 2017 09:25
czy znacie jakieś fajne, ale tanie kalosze?
niesamowicie podobają mi się te z silence of the bees, jednak cena mnie przerasta 🙁
Mam z Decathlonu, ocieplane, różowe. Skarpeta wyciągana, bardzo dobra podeszwa. Polecam 🙂 https://www.decathlon.pl/ciepe-kalosze-glenarm-damskie-id_8339502.html
http://jete.pl/ Czy tu są oryginały? 👀
Ma ktoś styczność z butami z C&A? Jak wypada rozmiarówka?
Chodzi mi konkretnie o balerinki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2017 08:37
madmaddie a gdzie można kupić buty silence of the bees? Te są cudne!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 maja 2017 08:45
chyba trzeba zamawiać z zagranicy. kiedyś były na limango, jak są to w outletach właśnie
gdzie znajdzę (mogą byc sklepy internetowe) takie długie do samych kolan sandały-gladiatorki? 🙂
mils   ig: milen.ju
24 maja 2017 14:42
Jak z rozmiarówką butów z Deezee? Z wąską, drobną stópką da radę czy niezbyt?
mils, da radę. Tam nawet rozmiar 35 jest. Ja kupuję zgodnie z tabelką rozmiarową i jest ok.A też raczej mam drobne stopy.
mils   ig: milen.ju
24 maja 2017 18:43
Chodzi o to, że np. paski w sandałkach zawsze są na mnie przy palcach zbyt szerokie. Czółenka często też są za szerokie. No nic, zamówię, najwyżej zwrócę.
Graba.   je ne sais pas
01 czerwca 2017 11:53
miał ktoś buty z new looka? wygodne? 🙂
Graba. ja miałam kilka par, to zależy jakie - jedne były wygodne, inne mniej  😉 Generalnie raczej wygodne ale zdarzają się też kiepskie egzemplarze pod względem wygody  😉
Graba.   je ne sais pas
01 czerwca 2017 12:16
upatrzyłam sobie sandaly na zalando i sie zastanawiam czy nie będą bublem, ale chyba zaryzykuję 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się