Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Szukam butów na wiosnę (i lato, ale głównie wiosnę, gdzie na sandałki jeszcze za zimno, a na jesienno/zimowe botki trochę już za ciepło), czarnych, takich, które przypasują mi do spodni, ale też raz kiedyś do spódniczki, nie super eleganckich, ale nie trampków 😉 Taki "casual".  I szczerze to sama nie mam pojęcia czego szukać. Odpadają balerinki, sportowe buty, sneakersy. Mogą mieć obcas, nawet wyższy, ale nie chcę, żeby były turbo eleganckie, tak, żeby móc je założyć do jeansów na codzień. Ktoś coś, jakiś pomysł?
mils   ig: milen.ju
02 marca 2017 11:07
keirashara a coś w takim stylu?
mils, - coś nieco bardziej eleganckiego i zgrabnego jednak. I do normalnie długich jeansów, nie takich nad kostkę.
mils, fajne, co to za firma?
mils   ig: milen.ju
02 marca 2017 14:57
epk o kurczę, nie mam zielonego pojęcia - wpisałam w Google hasło "lordsy" i przeszukałam galerię. Znajdę Ci zaraz. 😁
keirashara hmmm, osobiście uważam, że fajne oksfordki są super, do tego są właśnie dość uniwersalne. Może czegoś w tym kierunku poszukaj?

edit. epk proszę bardzo. 🙂 klik
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 marca 2017 21:22
Kurcze, chyba wolałabym coś na obcasie. Na codzień to nie znaczy, że płaskie, ja jestem masochistką, lubię wysokie buty. Oksfordki mi się podobają, ale nijak nie pasują do mnie. Wiecie - widzę na kimś, no i kurcze zarypiaszcze, przymierzam sama i już nie 🙁 Choć może się przekonam, jadę za tydzień na wyprawę przeciągnąć faceta przez wszystkie istniejące galerie we Wrocławiu, nich cierpi 😁
Patrzyłam po sklepach i myślę też trochę nad zwykłymi czarnymi koturnami lub wiosennymi botkami - tylko te drugie robią upierdliwie z odkrytymi paluchami, czego nie lubię, bo rajstop nie wciągnę do takich 🤔
madmaddie, - śliczne, ale kurcze, czarne to jest must, must have. Brązowe mam sztyblety już, a czarne nie są już tak ładne.

edit: - wpisując w google oksfordki znalazłam oksfordki na obcasie  😀 Mam zwycięzce, dzięki!  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2017 08:49
Dziewczyny gdzie znajdę ładne adidasy na koturnie, w jakiejś racjonalnej cenie?  😉 Jak kiedyś nienawidziłam takich butów tak teraz pokochałam  😂  😍 Mam jedne Le coq sportif ale chyba powoli mija ich czas świetności i trzeba poszukać nowych  😉
Zachorowałam na New Balance. Biestety nie trafiłam w stacjonarnym sklepie na fajne kolory. Kupowaliście przez internet? Gdzie kupic zeby miec pewnośc ze buty beda oryginalne?
smarcik chyba Puma ma koturny za niecale 200 zł, nike i adidas jakoś ok. 300 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2017 20:47
smarcik, Ja wszystkie kupuje online niestety, są tańsze i bardziej dostępne niż w sklepach.
Jakie buty nosicie w lato do sukienek i spódnic pomijając sandały i baleriny? Czy nie ma innych opcji. 👀
flygirl, trampeczki zawsze i wszędzie  😍
Ja sukienek co prawda nie noszę, ale prawie całe lato biegałam w kapciowatych espadrylach, pasowały do wszystkiego.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2017 08:00
JARA a  masz jakieś godne polecenia sklepy internetowe? Najlepiej takie, gdzie nie robią problemów z wymianą lub zwrotem bo boję się, że nie trafię z rozmiarem  😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2017 08:09
smarcik, ja kupuje wszystko na Allegro, rozmiar buta dobieram na podstawie długości wkładki. To najważniejsze, bo sam rozmiar buta różni się od firmy. Problemów z wymianą nie ma.

Poza tym bardzo polecam użytkownika eoryginalne, bo można wyrwać od niego buty za 60- 70zł.
Ostatnio kupiłam u niego buty do tańca za 179zł 😍
JARA, to są naprawdę oryginalne buty? Mega konkurencyjne ceny, ciężko mi w to uwierzyć  😲
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2017 11:24
No właśnie, przecież nawet ceny outletowe są znacznie wyższe a na czymś ten gość musi zarabiać  👀

Ale i tak nie ma koturnów. Szukam dalej  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2017 13:47
Nie wiem, dlaczego niektóre są aż takie, ale zapraszam do outletu we wrocławskim factory. 😉 Buty Pumy za 60zł są na porządku dziennym 😉
Jara gdzie ten outlet we Wrocku?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2017 15:27
Factory 😉 ul. Graniczna
Oj, daleko od centrum. Bywam ostatnio we Wrocku regularnie, ale poruszam się w samym środku. Dalej się boję, że się zgubię :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2017 18:26
Spod Dworca Głównego jest autobus pod samo Factory 🙂
macbeth trampki do sukienki to mi pasują tylko do takich delikatnych, eterycznych, zwiewnych dziewczyn, a ja taka nie jestem. 😵 Nie wiem, może to głupie wrażenie, ale czułabym się w takim zestawie co najmniej dziwnie. 🤣 Nie mam w ogóle pomysłu, a chciałabym się w końcu przekonać do sukienek i spódnic i moim największym problemem są właśnie buty.
Altiria czyli jakie? 👀
Mam 4 pary Noos Icon, "sprzedałam" je jeszcze dwóm koleżankom i też sobie chwalą.  🙂 zobacz na schaffashoes, są często za grosze.
JARA a  masz jakieś godne polecenia sklepy internetowe? Najlepiej takie, gdzie nie robią problemów z wymianą lub zwrotem bo boję się, że nie trafię z rozmiarem  😡

Niezmiennie polecę zalando. I mnie nie dziwią ceny z linków Jary, bo na zalando po tyle samo można wyhaczyć, a tam nie raczej, a na pewno oryginały.
(Powinnam mieć prowizję z zalando za reklamę)
Tylko na zalando trzeba "polować" na ceny.

Np adidasy za 67
https://www.zalando.pl/adidas-performance-cosmic-obuwie-treningowe-core-black-iron-metallic-shock-pink-ad541a11f-q11.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2017 20:56
pokemon chodziło mi o polecenie sklepów gdzie jest wybór poszukiwanych przeze mnie butów  😉 Zalando to chyba każdy zna, ale niestety tam nic takiego nie mają..
smarcik a cos takiego?
https://www.citysport.com.pl/produkt/puma-buty-damskie-vikky-wedge-35724601/?gclid=CKnOwd-PztICFQfGsgodsvUANQ

ja je kiedys mierzyłam i fajnie wyglądały i były wygodne, ale w koncu ich nie kupiłam bo wolałam nike na koturnie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 marca 2017 09:39
hanexx ładne!  Ale też nie jestem przekonana do Pumy  😡 Najchętniej Nike i Adidas 😉
też mi się bardziej podobały nike i adidas, adidasa na koturnach nie mierzyłam ale szczerze mówiąc to te pumy od nike były wygodniejsze i cenowo lepiej wypadały 😉
https://allegro.pl/sportowe-puma-15577?string=wedge*&order=d&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-odz-1-3-0222
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się