'Wojewódzki i Figurski'

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 lipca 2009 11:12
Słucha ktoś? Ogląda na YT?

Szczerze powiedziawszy wcześniej mi jakoś nie podchodzili, ale jak zaczęłam słuchać eski rock rano to po prostu ze śmiechu kulałam się na podłodze. Czasem przeginają, ale niektóre akcje są po prostu bezbłędne.

Jakoś mi podpasował bezczelny humor Wojewódzkiego 😁
A Figurski w duecie też ma prawo bytu, bo jego uwagi miażdżą na równi z Wojewódzkim 😂
ja słucham! i jestem wielka fanką aczkolwiek czasem trzeba wziac na nich poprawkę bo sa co najmniej niesmaczni 😉
Słyszałas ten motyw jak robili pogrzeb Saby L. Dorna? 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 lipca 2009 11:17
Akurat wszystkiego nie słuchałam, bo słucham od kilku tygodni dopiero.
Wczoraj (przedwczoraj?) rozwalił mnie motyw z Isabell 😂

A Eski rock na yt nie mam czasu jak na razie przejrzeć 😉

PS. W 'Śniadaniu mistrzów' dzisiejszym motywem przewodnim były zamówienia na mięso w sejmie i 'kaszaaaannnaaaa!' xD 😵 😂
Mazia   wolność przede wszystkim
31 lipca 2009 11:23
Dziewczyny napiszcie dokładnie o której godzinie mają ten program i jaka częstotkiwość eski rock 🙇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 lipca 2009 11:26
http://www.youtube.com/user/eskarockpl  - kanał na YT (wszystkie odcinki 'Śniadań Mistrzów' i duetu 'Wojewódzki i Figurski'
http://www.eskarock.pl/index.php?page=rock_czestotliwosci - częstotliwości

'Wojewódzki i Figurski' są codziennie od 8 do 10 bodajże, a 'Śniadanie mistrzów o tej samej porze, tyle że od pt do nd chyba
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 lipca 2009 11:27
od 8 do 10, w Warszawie 104,4FM. Nie słucham regularnie, zwłaszcza w wakacje bo to trochę wcześnie dla mnie 😉 ale są naprawdę świetni, mimo że czasami IMHO trochę przeginają jednak 😉
słucham,
jeśli jade autem,
jakoś niespecjalnie "czyham" na nich
szczurołapka   żółtodziób. od 10 lat...
31 lipca 2009 11:42
A słyszałyście jak Wojewódzki i Figurski chcieli kupić siodło w siodlarnia.pl?
teraz to chyba powtorki leca? przywrocili ich juz czy nadal nie? jak jestem w samochodzie to ich slucham, ale jak przeginaja to przelaczam- niespecjalnie lubie jak zart staje sie przepychanka kto ma bardziej idiotyczny tekst.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 lipca 2009 11:46
zen, Chyba przywrócili.

A Figurskiego chyba ukarano jakoś za obraze prezydenta? Bo słyszałam, ze coś takiego było. Ale nie wciągałam się w szczegóły...
Słyszałyscie. 😉
Obu "ukarano" zdjeciem z anteny na pare dni 😉
Ostatnio była informacja, że sprawę umorzyli. Jednak nie była to dla nich obraza Prezydenta 😉

Ja ich słuchałam dość regularnie, jeszcze od czasu jak byli w Antyradiu. Ostatnie jednak wpienili mnie trochę stosunkiem do śmierci Jacksona i przestałam chwilowo słuchać. Ale niestety ten typ tak ma 😉

Ogólnie lubię ich, ale raczej jak rozmawiają między sobą, a nie kiedy dzwonią do ludzi.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 lipca 2009 13:11


Wybaczcie ale musiałam. 😵 😂
A właściciel siodlarni nie zorientował się, ze go wkręcają 😂
Notarialna było pare postów wyżej 😉

'ale żeby strzemiona nie były za długie bo bym kolanami po ziemi szorował' 😂
oni są świetni 😀
mnie nie śmieszą, ale ja mam widać inny gust
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 lipca 2009 16:21
Bo to mocno specyficzny humor jest 🙄

Ja często słucham, akurat o tej porze jadę do/ ze stajni i nic lepszego nie ma. Parę razy zdarzyło mi się z zakłopotania przełączyć na inną stację.
Ale i parę razy jak rykłam śmiechem, to musiałam wyglądać na niezłą wariatkę.
Cóż - barwne postaci... 😎
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 lipca 2009 16:42
Ja słucham zawsze jak jadę do szkoły !
Teraz w czasie wakacji wstaję później   🙄
mnie nie śmieszą, ale ja mam widać inny gust


Ja widocznie też  🙂 Mnie totalnie nie śmieszą, zawsze przełączam rano jak zaczyna się ich audycja. Szczególnie wkurza mnie to ich przekrzykiwanie ludzi i słowotok nie do przejścia, który rzadko jest śmieszny/celny. No ale ja ogólnie nie lubię ludzi w ten sposób rozmawiających, więc pewnie trochę dlatego mi nie leżą  🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się