Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: sklepy internetowe

poprzednia następna
Strony: 1 ... 309 310 [311] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: sklepy internetowe  (Przeczytany 1168179 razy)
martrix

« #9300 : Październik 11, 2020, 23:27:53 »
Odpowiedz cytując
Czy robił ktoś z was zamówienie z horze.pl? Właśnie zrealizowałam zamówienie, którego nie widzę na moim końcie, a przelewy24.pl pobrały kwotę....
Ja robiłam i miałam podobne przeboje jak Sivrite
Co prawda nie anulowałam żadnych zamówień i nie chciałam zmian ale przy próbach sprawdzania co się dzieje z zamówieniem nie było takiej opcji żeby się dokopać do czegokolwiek. Kasę zabrało z konta, potwierdzenie dostałam, ale numeru zamówienia ni chusteczki...
co ciekawe - towar nie idzie z PL a z DE, wiec paczka ostatecznie przyszła po trzech albo czterech dniach.
Edit: też zamawiałam bez zakładania konta
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2020, 23:33:07 wysłane przez martrix » #link
mindgame

« #9301 : Październik 12, 2020, 07:26:11 »
Odpowiedz cytując
Zamawiam czasem z horze.de i jak robiłam 1 zamówienie ever to jeszcze dostałam na maila numer przesyłki i jakieś dane, ale już przy późniejszych zamówieniach to nie wysyłali mi żadnej informacji. Jedynie co dostawałam to informację z DHL, że paczka u sąsiada wink a to też nie zawsze. Wiem, że .de to nie .pl, ale może działają podobnie.
#link
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #9302 : Październik 12, 2020, 09:57:31 »
Odpowiedz cytując
Dostałam w nocy informacje od Przelewy24.pl, że odsyłają mi pieniądze na konto, bo nie przeszła płatność przez system Horze.pl

Dobrze, że Pani z infolinii była w porządku i kazała mi zrobić zamówienie na nowo. W niedzielę kwota była niższa, ale Pani powiedziała, że mam podesłać maila z potwierdzeniem zapłaty z niedzieli i oddadzą mi różnicę. Zobaczymy  wink

edit: Pani dodała, że najlepiej od razu płacić kartą kredytową, wtedy podobno nie ma takich sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2020, 10:00:18 wysłane przez dariamajka » #link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.`

https://www.instagram.com/dariamajka/?hl=pl
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #9303 : Październik 12, 2020, 10:07:27 »
Odpowiedz cytując
Nie po to sklep ma płatność z Przelewów24, żeby trzeba było płacić kartą, żeby "nie było takich sytuacji". duży uśmiech Dla mnie to jest niepoważne. Bo ewidentnie mają ten błąd regularnie i regularnie marnują ludziom czas. Ja brałam u nich po dwie pary w obu zamówieniach, żeby jedne odesłać, w efekcie na 3 dni zawiesiłam sobie ponad tysiąc złotych w próżni. Pani też była bardzo miła, ale miła obsługa klienta nic dla mnie nie zmienia przy niedziałającym sklepie niestety.
#link
anetakajper

Dolata i spółka

« #9304 : Październik 12, 2020, 13:16:29 »
Odpowiedz cytując
To samo miałam z horze. Przelew24 poszedł po 24h info o zwrocie kasy bo coś nie przeszło ehh Drugi raz nie próbuję.
#link
...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem!
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #9305 : Październik 12, 2020, 15:30:54 »
Odpowiedz cytując
Sivrite masz rację, ja też już jestem na minusie jakieś 750 zł, bo tu trzeba czekać aż zwrócą, a tu na nowo zapłacić...

anetakajper długo czekałaś na zwrot?
#link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.`

https://www.instagram.com/dariamajka/?hl=pl
martrix

« #9306 : Październik 16, 2020, 12:23:56 »
Odpowiedz cytując
Jest mi ktoś w stanie tak na szybko namierzyć jakąś stronę internetową producenta ELT? Szukam, ale google nie współpracuje smutek
#link
jestemzlasu

« #9307 : Październik 16, 2020, 12:54:49 »
Odpowiedz cytując
ELT to marka należąca do Waldhausen, jeśli ci to pomoże.
#link
martrix

« #9308 : Październik 16, 2020, 16:04:41 »
Odpowiedz cytując
Już ogarnięte uśmiech ale dzięki za pomoc uśmiech
#link
pemi

« #9309 : Dzisiaj o 16:09:14 »
Odpowiedz cytując
Duży plus dla paddok.pl .
Od zamówienia do odebrania 24h.
Gratis próbki pasz i ręczniczek ,a za dopisanie do newsletter 15% rabatu .
#link
Strony: 1 ... 309 310 [311] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: sklepy internetowe

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 20 zapytaniami.