Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: sklepy internetowe

poprzednia następna
Strony: 1 ... 301 302 [303] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: sklepy internetowe  (Przeczytany 1074908 razy)
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #9060 : Listopad 10, 2019, 18:29:32 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, nawet skojarzenie w dobrym kierunku, bo chodziło o pędzle do kopyt. Zamówiłam za 14 (czy 12), dostałam za 7. Niby tylko 12 - 14 zł różnicy, ale tych za 7 nie chciałam  zły szczególnie, że kupiłabym je za 5 zł w sklepie firmowym producenta, kilometr od domu  kukunamuniu
Tak czy siak pomyłki zdarzają się wszędzie bo jesteśmy tylko ludźmi i ja nie mam z tym problemu generalnie
Ale totalny brak reakcji na 2 czy 3 maile w sklepie opisanym jako internetowy, w tygodniu - nie jest już fajne smutek
Mam nadzieję, że uda się zwrócić towar bezproblemowo, oraz odzyskać kasę za całość.
Szkoda tej nieudanej transakcji, bo sklep ma ciekawą ofertę. Mnie niestety zraził.
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
anetakajper

Dolata i spółka

« #9061 : Grudzień 02, 2019, 13:24:09 »
Odpowiedz cytując
- dla beckersport zamówienie z 04.10 czas realizacji do 21 dni. Zamówienia nadal ni ma.
#link
...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem!
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #9062 : Grudzień 02, 2019, 19:49:37 »
Odpowiedz cytując
Jak zwykle, nudny plus dla Bergo i plus dla sklepu Hoof Gold Polska :-)
#link
Paulinaa

Moje ogłoszenia
« #9063 : Grudzień 02, 2019, 21:25:14 »
Odpowiedz cytując
(-) nie polecam sklepu internetowego Parkur z Chwarzczyna. Właściciel nie chce zwrócić pieniędzy za niezrealizowane zamówienie - Sklep nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na SMS. Niestety opinie o sklepie przeczytałam dopiero po zrobieniu zamówienia. Patrząc na skalę, właścicielem, powinna zająć się prokuratura.
#link
siwaaa

Moje ogłoszenia
« #9064 : Grudzień 03, 2019, 12:25:19 »
Odpowiedz cytując
Jak wygląda wysyłka ze sklepu Kucyka Świat.  Zwlekają z wysyłką, czy jest tak jak na stronce z produktem terminowo?
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #9065 : Grudzień 04, 2019, 09:34:06 »
Odpowiedz cytując
Jak zawsze top: konik, febro, equishop, animavet.
#link
Rude dwie

Moje ogłoszenia
« #9066 : Grudzień 08, 2019, 00:28:29 »
Odpowiedz cytując
Jakieś opinie o sklepie Paddok? Lupka wyszukuje tylko prehistoryczne opinie, trochę strach kupować w ciemno.
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #9067 : Grudzień 08, 2019, 02:23:02 »
Odpowiedz cytując
Mega plus dla spooks.de, zamówienie złożone we wtorek, w piątek już u mnie, a paczka zagraniczna  respect. Dodatkowo w środku prezent świąteczny w ślicznym woreczku  z życzeniami, bonem, gadżetami i skarpetkami.
#link
Rude dwie

Moje ogłoszenia
« #9068 : Dzisiaj o 00:27:52 »
Odpowiedz cytując
Jakieś opinie o sklepie Paddok? Lupka wyszukuje tylko prehistoryczne opinie, trochę strach kupować w ciemno.
Nikt nic?
#link
Strony: 1 ... 301 302 [303] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: sklepy internetowe

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.