sklepy internetowe

kotbury CTC wątpię że kupisz w necie, ja zawsze biorę od weta 🙂 Możesz też podzwonić po lecznicach wet. w swoim mieście jeżeli koński wet ma Cię nie po drodze.

Ode mnie plus dla Hidalgo, ekspresowa wysyłka, super kontakt i miła obsługa, a dodatkowo częste promocje 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 września 2017 16:24
Zdecydowanie plus dla sklepu Magia / Magic Horse - tego z paszami dla koni 🙂
agull   Dążąc do celu
28 września 2017 13:50
Ja mocno polecam sklep wsiodle.com.pl - fantastyczny kontakt, no rewelacyjna obsługa  :kwiatek:
czy miał ktoś do czynienia ze sklepem http://konskiesmaczki.pl/ ??
Zapraszam do zapoznania się z ofertą internetowego sklepu jeździeckiego
[CIACH] - to nie miejsce na reklamy!
Bardzo duży + dla CavalloShop, jako jedyni mieli na stanie poszukiwana pasze, wysyłka natychmiastowa, kontakt i obsługa super 🤣
Wielki plus dla NubaEqui - zamówienie zrealizowane włącznie z dostawą w nieco ponad 24h. Szacun 😅
Mega plus dla sklepu http://magia.sklep2.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a kupuję tam pasze id dłuższego czasu. Kontakt i obsługa rewelacyjne.
Czy ktoś może zamawiał coś ze strony sports direct? Niestety w PL nie ma dostępnych tych rzeczy, a mają fajne wyprzedaże  :/ 🤔

https://pl.sportsdirect.com/equestrian
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 października 2017 09:08
Mega + dla:
Pasi konika- jak zwykle, szybko, miło i przyjemnie!
Animalii- również ekspresowo zrealizowali zamówienie, mimo, ze jednej rzeczy nie było na stanie.
Niestety ogromny - dla animavet.. Zamówiłam 17.10.2017 preparat na gnijące strzałki, który tylko u nich był na stanie i jakąś duperelę i niestety się nie doczekałam. Telefonu nie odbierają, a dzwonię o różnych porach. Dostałam odpowiedź na maila, ze wyślą dopiero jutro..Bez żadnego wyjaśnienia skąd to opóźnienie. Trochę słabe traktowanie klienta, tym bardziej, ze to już kolejny raz taka sytuacja miała miejsce..
Mega wielki minus dla KONIKA miesiąc czekania, dzwonienia, czekania na oddzwonienie sklepu które nigdy nie nastąpiło... Bolesne tym bardziej, że równocześnie była promocja w dwóch sklepach, a przy tej kwocie 15% robiło dużą różnicę. Dziś jak ponownie usłyszałam, że "pani ze mną nie rozmawiała tylko z kimś innym..." a co mnie to obchodzi z kim??? rozmawiałam ze sklepem i chciałam jedynie wydać pieniądze! NIE POLECAM I TO DOŚĆ WYBITNIE! A szkoda, to kiedyś był mój ulubiony sklep....
No to skoro już Konik...

Ogromny minus dla Konika również. Zamówiłam witaminy, Animki konkretnie. Są to witaminy i minerały, więc data ważności opiewała na nich na nich od pół roku do roku. Tym razem witaminy przyszły do mnie 11 października, a ich ważność jest do... 27 listopada. Przy maksymalnej dawce na jednego konia okres zużycia wynosi 57 dni, więc tych 46 nie starczy mi nawet na jedno opakowanie. Fajnie, że mają najniższą cenę w Internecie, ale nie sądziłam, że takim kosztem. Opakowania mam 3, będę je dokładnie oglądać przy podawaniu i pewnie skarmię. Przeczytałam datę dopiero po przesypaniu do roboczego opakowania, mój błąd. Więcej nie kupię...
Animki spokojnie możesz podawać po terminie, jeżeli nie było grudek w opakowaniu. Ja kupowałam z hurtowni i również sprzedają je z "miesięcznym" terminem. Nawet jeśli są po terminie to i tak trafiają do producenta, gdzie tylko przebijają daty i odsyłają do sklepów :P
Sivrite, a informowałaś sklep ? Obstawiam, że nie zauważyli, bo nie sądzę by konik nie informował oficjalnie na stronie o krótkiej dacie przydatności. Osobiście miałam raz problem z przydatnością do spożycia produktu kupionego w tym sklepie i sklep po otrzymaniu informacji natychmiast wymienił produkt i złożył reklamacje producentowi. Wszystko odbyło się sprawnie i bez najmniejszego problemu.
Sivrite, a informowałaś sklep ? Obstawiam, że nie zauważyli, bo nie sądzę by konik nie informował oficjalnie na stronie o krótkiej dacie przydatności. Osobiście miałam raz problem z przydatnością do spożycia produktu kupionego w tym sklepie i sklep po otrzymaniu informacji natychmiast wymienił produkt i złożył reklamacje producentowi. Wszystko odbyło się sprawnie i bez najmniejszego problemu.


Napisałam w pierwszym poście - nie będę reklamować czegoś, co już otworzyłam i przesypałam do innego opakowania, skapnęłam się przy ostatnim z trzech (pozostałe 2 były dla znajomej). Moja strata.
Orientuje się ktoś w którym sklepie znajdę najnowsza kolekcje HV Polo?  :kwiatek:
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 października 2017 09:21
protoniasta, na szybko przeleciałam internet dla pewności i obawiam się, że HV Polo w Polsce już umarło 🙁 co najwyżej za granicą kupisz...
I ode mnie jeszcze mega duży plus dla Animalii. Szybka wysyłka i super kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Samo zamówienie jak i wymiana przebiegła wzorowo. Jestem mega zadowolona  💃
Orientuje się ktoś w którym sklepie znajdę najnowsza kolekcje HV Polo?  :kwiatek:

[[a]]http://stajnia-miszewo.pl/szukaj.html/szukaj=hv%20polo/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak[[a]]
anai, dziękuję, ale niestety nie ma tego czego szukam 🙁
protoniasta, ale możesz napisać, wiem że dostają świeże dostawy (dopiero co przyszły te buty zimowe), może ściągną.
Standardowo plus na GNL za bezproblemową transakcję  :kwiatek:

i minus dla sklepu Equirex, zamówiłam kamizelkę, po czym okazało się, że nie ma takiego rozmiaru. Poprosiłam więc o wysłanie większej, Pani (bodajże) właścicielka zgodziła się na wysyłkę za pobraniem i miała wysłać paczkę do końca tygodnia (poprzedniego), wczoraj pisałam maile oraz dzwoniłam by dowiedzieć się co i jak, ale zupełny brak odp. z ich strony. Daje czas do końca tygodnia, ponieważ może z racji świąt pracownicy mają wolne, jeśli się coś zmieni dam info  😉
+ dla GNL 🙂 Niezawodni i rabat łączący sie z przeceną🙂 Aż się chce kupować🙂
Sprawa z Equirex się rozwiązała: dziś zadzwoniłam na drugi numer telefonu i Pani odpowiedziała mi, że ten sklep już nie istnieje... Został przejęty przez Febro i powinno być automatyczne przekierowanie na ich stronę, lecz tak się nie dzieje, na szczęście ja zamawiałam za pobraniem więc nic nie straciłam. Ale jeśli ktoś będzie chciał zamawiać z tego sklepu to nie radzę 🙂
Plus  dla GNL - szybciutka  realizacja zamówienia 🙂
Livia   ...z innego świata
02 listopada 2017 19:36
Ode mnie duży plus dla dobry-kon za fajną promocję i ekspresową realizację - czas oczekiwania miał być 10-14 dni, a czekałam 5 🙂
I plus dla konika jak zwykle, zamówienie się trochę przeciągnęło ze względu na obsuwę dostawcy, ale byłam informowana i dostałam miły gratis 🙂
Mhhh ale febro chyba już jakiś czas temu przejęło ten sklep... dziwne że pare dni temu ktoś powiedział, że wyśle  😂
A ja mam plusy  😀
Gnl - serio chce się u nich robić zakupy!
Hidalgo - fajne wyprz, ekspresowa wysyłka i zawsze coś pysznego dla kopyt
Animalia - super szybka realizacja zamówień specjalnych i fajny kontakt
Dokładnie tydzień temu w czwartek rozmawiałam z właścicielką Equirex p. Ewą mailowo oraz telefonicznie i powiedziała, że do końca tygodnia wyśle zamówienie, po czym od poniedziałku brak odpowiedzi na malie i nieaktywny numer  😲
Moon   #kulistyzajebisty
03 listopada 2017 09:16
Mega plus dla equishopu - przesyłka teleport, no i doradztwo - po konsultacji na czacie, trafiłam z rozmiarem idealnie 🙂
Moon, a nie mówiłam. 😉

A w temacie to ode mnie wielkie plus jak zawsze:
equishop
konik
gnl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się